Архів новин 

новини: 11 лютого 2018 у рубриці:  

Настя Каменських зізналася, чи робила пластичну операцію

Українська співачка прокоментувала чутки про пластичну операцію і ін'єкціях краси.
Світські хроніки 11 лютого 2018, 03:09 (ТСН.ua)

 Динамо  завдяки гольової феєрії в першому таймі розібралося з суперником "Динамо" завдяки гольової феєрії в першому таймі розібралося з суперником
Кияни відправили у ворота опонента 5 голів.
Спорт 11 лютого 2018, 02:47 (ТСН.ua)
Створені електронні «тату» для продуктів харчування Створені електронні «тату» для продуктів харчування
Вчені з Італії створили електронні «тату» для продуктів харчування. Це допоможе стежити людям за стиглістю і якістю товару.
Бізнес 11 лютого 2018, 01:24 (GIGAMIR)
Ще один радник Білого дому подав у відставку Ще один радник Білого дому подав у відставку
Ще один співробітник Білого дому був змушений подати у відставку після звинувачень у домашньому насильстві.
Політика 11 лютого 2018, 01:20 (glavnoe.ua)
У Миколаєві на школярів впала стеля У Миколаєві на школярів впала стеля
У Новобузькому педагогічному коледжі, розташованому на території міської ради Миколаєва, на дітей впала стеля.
Події 11 лютого 2018, 01:35 (glavnoe.ua)
Спробуйте додати в каву корицю замість вершків і цукру Спробуйте додати в каву корицю замість вершків і цукру
Знаючи, що кориця дуже корисна для здоров'я, варто проявити трохи творчої думки, щоб надати нового смак певних страв і в той же час знизити їх ка...
Здоров'я 11 лютого 2018, 02:36 (e-news.com.ua)
Ці продукти найкраще «чистять» печінку Ці продукти найкраще «чистять» печінку
Печінка і жовчний міхур мають важливе значення для нашого здоров'я.
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:43 (NeBoley.com.ua)
У Новій Зеландії помер сліпий бісексуальних гусак У Новій Зеландії помер сліпий бісексуальних гусак
Його історія зворушила багатьох місцевих жителів.
Мода 11 лютого 2018, 01:03 (GIGAMIR)
Пластичний хірург оцінив новий вигляд Родченкова Пластичний хірург оцінив новий вигляд Родченкова
Пластичний хірург Олексій Іскорнев порівняв фотографії інформатора Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорія Родченкова «до» і «післ...
Світ 11 лютого 2018, 00:56 (GIGAMIR)
Плющенко відправив в Міжнародний паралімпійський комітет «лист-біль» Плющенко відправив в Міжнародний паралімпійський комітет «лист-біль»
Фігурист Євген Плющенко розповів про послання главам Міжнародного олімпійського комітету (МОК) і Міжнародного паралімпійського комітету (МПК) з п...
Світ 11 лютого 2018, 00:52 (GIGAMIR)
Трамп продовжив санкції проти Лівії Трамп продовжив санкції проти Лівії
Ситуація в Лівії як і раніше являє собою надзвичайну загрозу для національної безпеки і зовнішньої політики США, вважають у Вашингтоні.
Світ 11 лютого 2018, 01:09 (GIGAMIR)
Французький суд продовжив арешт Павленський Французький суд продовжив арешт Павленський
Суд Парижа продовжив термін арешту художнику Петру Павленський, який влаштував підпал Банку Франції в жовтні 2017 року. Як уточнила адвокат росія...
Світ 11 лютого 2018, 01:09 (GIGAMIR)
Виталий Портников: Главное отличие Украины от России Виталий Портников: Главное отличие Украины от России
Один зі слухачів Радіо Свобода поцікавився у мене, чим сьогодні Росія відрізняється від України. Відповідь напрошується сама собою – свободою виб...
Політика 11 лютого 2018, 01:03 (glavnoe.ua)
Гол Неймара, який приніс ПСЖ перемогу над Тулузою Гол Неймара, який приніс ПСЖ перемогу над Тулузою
Вашій увазі відео голу Неймара у ворота Тулузи.
Футбол 11 лютого 2018, 00:32 (football.ua)
Баварія - Шальке 2: 1 Відео голів та огляд матчу Баварія - Шальке 2: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 22 туру Бундесліги між Баварією і Шальке.
Футбол 11 лютого 2018, 00:24 (football.ua)
епіляція лазером епіляція лазером
Косметологічні кабінети і клініки всього світу озброєні цілим арсеналом апаратів і методів з видалення небажаного волосся, представницям прекрасн...
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:18 (vvnews.info)
Туреччина втратила один бойовий вертоліт в ході операції  Оливкова гілка Туреччина втратила один бойовий вертоліт в ході операції "Оливкова гілка"
резидент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що всі винні в катастрофі турецького вертольота заплатять високу ціну. Про це передає Anadolu.
Події 11 лютого 2018, 00:32 (УРА-Информ)
Медики розповіли, чим небезпечний для здоров я занадто гарячий чай Медики розповіли, чим небезпечний для здоров'я занадто гарячий чай
Вчені попередили про небезпеку любителів гарячого чаю.
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:18 (NeBoley.com.ua)
Олімпіада: У яких змаганнях братимуть участь спортсмени України від 11 лютого Олімпіада: У яких змаганнях братимуть участь спортсмени України від 11 лютого
У південнокорейському Пхенчхані проходять ХХIII зимові Олімпійські ігри. Завтра - другий день змагань.
Суспільство 11 лютого 2018, 00:36 (glavnoe.ua)
Полевой хирург рассказал о ситуации с военной медициной в Украине Полевой хирург рассказал о ситуации с военной медициной в Украине
В Украине военная медицина появилась благодаря волонтерам и нуждается в реформировании.
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:10 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском