Архів новин 

новини: 12 вересня 2017 у рубриці:  

Керролл: Ми всі підтримуємо Біліча

Нападаючий Вест Хема Енді Керролл запевнив, що команда стоїть горою за свого тренера Славена Біліча.
Футбол 12 вересня 2017, 15:59 (football.ua)

Де «сидять та сидять» сучасні мами? Де «сидять та сидять» сучасні мами?
Загадка від «Мегафона».
Суспільство 12 вересня 2017, 15:54 (JustMedia)
Російський журналіст назвав єдину умову відходу Путіна з Донбасу Російський журналіст назвав єдину умову відходу Путіна з Донбасу
На сьогоднішній день Кремль не виявляє "жодних" ознак того, що він має наміру згортати гібридну війну проти України; перспектива відходу путінськ...
Політика 12 вересня 2017, 15:40 (glavnoe.ua)
Прощай, рубль. Найбільший інвестор розлучається з російською валютою Прощай, рубль. Найбільший інвестор розлучається з російською валютою
Найбільший зарубіжний інвестор в рубль і російський держборг - Пенсійний фонд Норвегії - оголосив про рішення повністю ліквідувати свої вкладення...
Економіка 12 вересня 2017, 15:37 (glavnoe.ua)
Ожиріння має свої плюси Ожиріння має свої плюси
Американські вчені зробили відкриття, яке змушує зовсім по-новому поглянути на проблему зайвої ваги, повідомляє НТВ. Добре відомо, що величезна ...
Здоров'я 12 вересня 2017, 15:50 (e-news.com.ua)
У деяких районах Бахмута спостерігаються проблеми з мобільним зв язком У деяких районах Бахмута спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком
У зв'язку з ремонтними роботами в деяких районах міста утруднена робота мобільного оператора Vodafone. Про це повідомляється в автоматичній СМС-р...
Технології 12 вересня 2017, 15:45 (InternetUA)
На Волині в запряжену кіньми віз врізалося авто: п ятеро травмованих На Волині в запряжену кіньми віз врізалося авто: п'ятеро травмованих
За підсумками ДТП на Волині постраждали п'ятеро людей.
Події 12 вересня 2017, 14:44 (УРА-Информ)
На Донбасі за період АТО загинуло 10,2 тис. громадян - ООН На Донбасі за період АТО загинуло 10,2 тис. громадян - ООН
З початку проведення на сході України АТО і аж до 15 серпня 2017 р. вже постраждали близько 35-ти тисяч громадян.
Суспільство 12 вересня 2017, 14:57 (УРА-Информ)
Селена Гомес здивувала «голим» сукнею Селена Гомес здивувала «голим» сукнею
Американська співачка Селена Гомес продемонструвала струнку фігуру в прозорій сукні. У неділю, 10 вересня, в розкішному готелі «Public» в Нью-Йо...
Шоу-бізнес 12 вересня 2017, 14:53 (tv.ua)
Регіони підняли по тривозі Регіони підняли по тривозі
Відразу в декількох російських містах у результаті анонімних дзвінків були евакуйовані школи, торгові та адміністративні будівлі. Не виключено, щ...
Події 12 вересня 2017, 14:50 (YTPO.ru)
Отруєння грибами: в Києві за добу госпіталізовано 6 осіб Отруєння грибами: в Києві за добу госпіталізовано 6 осіб
gr. jpg За минулу добу в Києві госпіталізовано шість чоловік, які отруїлися грибами. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Дмит...
Здоров'я 12 вересня 2017, 15:17 (Електронні Вісті)
У столиці шестеро осіб отруїлося грибами У столиці шестеро осіб отруїлося грибами
Щорічно медики підкреслюють, що отруєння людей грибами - це смертельно небезпечно.
Київ 12 вересня 2017, 15:13 (УРА-Информ)
На вулиці Льва Толстого закриють рух На вулиці Льва Толстого закриють рух
У найближчий четвер - 14 вересня - на столичній вулиці Льва Толстого в столиці буде закрито рух автотранспорту.
Київ 12 вересня 2017, 15:32 (УРА-Информ)
ФБР проверит ряд российских СМИ ФБР проверит ряд российских СМИ
Федеральное бюро расследований начало проверку новостного портала Sputnik. Об этом передает Голос Америки.
Суспільство 12 вересня 2017, 14:58 (УРА-Информ)
Основний захисник Наполі може пропустити гру з Шахтарем Основний захисник Наполі може пропустити гру з Шахтарем
Влад Кірікеш травмувався в матчі чемпіонату Італії напередодні старту в Лізі чемпіонів.
Спорт 12 вересня 2017, 13:33 (GIGAMIR)
Названий нешкідливий для здоров я період сидіння на стільці Названий нешкідливий для здоров'я період сидіння на стільці
Вчені з США визначили максимальний період часу, протягом якого людина може без шкоди для здоров'я перебувати в сидячому положенні. Фахівці не рек...
Світ 12 вересня 2017, 13:50 (GIGAMIR)
У Києві вночі водій іномарки вилетів через люк автомобіля У Києві вночі водій іномарки вилетів через люк автомобіля
У ніч на вівторок, 12 вересня, в Києві сталася аварія.
Київ 12 вересня 2017, 13:42 (УРА-Информ)
Україна та Ірландія обговорили перспективи торгівлі Україна та Ірландія обговорили перспективи торгівлі
Глава Держслужби України з питань безпеки продуктів харчування і посол Ірландії провели зустріч.
Економіка 12 вересня 2017, 13:37 (УРА-Информ)
І целюліт став знищимо І целюліт став знищимо
Целюліт був завжди. Якщо уважно розглянути пишні форми оголених красунь на полотнах минулого століття, то побачите його в усіх подробицях, як пер...
Здоров'я 12 вересня 2017, 13:33 (e-news.com.ua)
Бетмена і Супермена більше не буде: помер творець коміксів Бетмена і Супермена більше не буде: помер творець коміксів
У США на 70-му році життя помер письменник і редактор коміксів Льон Вейн, який був одним з творців знаменитих кіногероїв Голлівуду. Причини смер...
Шоу-бізнес 12 вересня 2017, 14:08 (tv.ua)
Кабмін готовий подати проект бюджету до ВР Кабмін готовий подати проект бюджету до ВР
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман стверджує, що Кабінет міністрів України прийме проект бюджету вже 15 вересня 2017 року.
Економіка 12 вересня 2017, 14:01 (УРА-Информ)
Англійська фанат прийшов на футбол в ліфчику, щоб підтримати жінок Англійська фанат прийшов на футбол в ліфчику, щоб підтримати жінок
Саймон Хантер попросив стюардів команди-суперника перевірити його бра, як вони це робили з дівчатами.
Спорт 12 вересня 2017, 13:58 (ТСН.ua)
Шекспір ??напише не про нас: дівчина Віталія Козловського кинула його перед весіллям Шекспір ??напише не про нас: дівчина Віталія Козловського кинула його перед весіллям
Про розрив з виконавцем Раміна повідомила в своєму Instagram.
Світські хроніки 12 вересня 2017, 14:18 (ТСН.ua)
Гіпертонія і стрес погіршують кровопостачання мозку Гіпертонія і стрес погіршують кровопостачання мозку
Стрес викликає розширення каротидної артерії і прискорює мозковий кровотік. Однак ультразвукове обстеження показало, що у людей з високим артеріа...
Здоров'я 12 вересня 2017, 14:15 (e-news.com.ua)
Росія вказала на знущання США Росія вказала на знущання США
Легкість, з якою Вашингтон ставиться до дипломатичного імунітету, ставить під загрозу роботу міжнародних місій. У Москві вважають, що "прогулянки...
Політика 12 вересня 2017, 14:39 (YTPO.ru)
Нагельсманн: Якщо очолю Баварію, стану набагато щасливіше Нагельсманн: Якщо очолю Баварію, стану набагато щасливіше
Головний тренер Хоффенхайма Юліан Нагельсманн натякнув, що не проти очолити Баварію.
Футбол 12 вересня 2017, 14:37 (football.ua)
Британський парламент схвалив  Білль про скасування  законів Євросоюзу Британський парламент схвалив "Білль про скасування" законів Євросоюзу
Голосування по Brexit призвело до розколу в рядах лейбористів.
Росія 12 вересня 2017, 14:32 (JustMedia)
Народжувати дитину можна тільки з дозволу стоматолога Народжувати дитину можна тільки з дозволу стоматолога
Яким чином вагітна жінка може запобігти передчасне народження дитини? Зараз лікарі рекомендують складні тести, профілактичне лікування всіляких і...