Архів новин 

новини: 31 серпня 2017 у рубриці:  

Навіть думки про тренування зміцнюють м'язи

Велика радість для ледачих співгромадян! Медики прийшли до висновку, що зміцнити м'язи можна навіть не займаючись фізкультурою. За словами американських фахівців, думки про силових навантаженнях вже зміцнюють м'язи.
Спорт 31 серпня 2017, 06:33 (NeBoley.com.ua)

Особиста підготовка до пологів Особиста підготовка до пологів
Готуватися до пологів потрібно - це очевидно. І чим ближче час X, тим більш підготовленою потрібно бути.
Здоров'я 31 серпня 2017, 05:15 (NeBoley.com.ua)
Кушвінского депутат попався на хабарі Кушвінского депутат попався на хабарі
Йому світить до 7 років в'язниці.
Суспільство 31 серпня 2017, 01:48 (JustMedia)
Створена японцями штучна кров зручніше і безпечніше людської Створена японцями штучна кров зручніше і безпечніше людської
Японські дослідники з університетів Васеда (Waseda), Кейо (Keio) і Кумамото (Kumamoto) створили штучну кров, нездатну викликати відторгнення, пиш...
Здоров'я 31 серпня 2017, 02:11 (NeBoley.com.ua)
Tело людини поступово набуває форму циліндра Tело людини поступово набуває форму циліндра
Британські вчені виявили закономірності впливу сучасного способу життя на фігуру людини. Дослідники зробили висновок, що в останні кілька років ...
Здоров'я 31 серпня 2017, 02:09 (NeBoley.com.ua)
Фізичні вправи і здоров я Фізичні вправи і здоров'я
Дослідження показують, що регулярні фізичні вправи підтримують еластичність артерій (і навіть в літньому віці), що в свою чергу сприяє зниженню в...
Спорт 31 серпня 2017, 03:08 (NeBoley.com.ua)
Аптечка майбутньої мами Аптечка майбутньої мами
Вирушаючи в подорож або збираючись за місто, обов'язково візьміть з собою аптечку. Вона повинна бути компактною і містити все, що необхідно для п...
Здоров'я 31 серпня 2017, 01:06 (e-news.com.ua)
Молдавія буде вимагати якнайшвидшого розгляду ООН питання про виведення російських військ з країни Молдавія буде вимагати якнайшвидшого розгляду ООН питання про виведення російських військ з країни
Молдова має намір вимагати включити до порядку денного 72-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй додаткового питання під назво...
Політика 31 серпня 2017, 01:29 (УРА-Информ)
У Мережі виклали моторошне відео прибережного зсуву під Одесою, зняте з дрона У Мережі виклали моторошне відео прибережного зсуву під Одесою, зняте з дрона
У Фонтанці Одеської області збільшилися розміри масштабного обвалу, в результаті чого він впритул підібрався до приватних дворах.
Події 31 серпня 2017, 01:29 (glavnoe.ua)
Внутрішній туризм в РФ підтримають субсидіями від держави Внутрішній туризм в РФ підтримають субсидіями від держави
Держава підтримає внутрішній туризм в Росії субсидіями.
Росія 31 серпня 2017, 01:31 (JustMedia)
11-річний американець розповів, як захиститися від кіберзагроз 11-річний американець розповів, як захиститися від кіберзагроз
Думаєте, немає нічого більш нешкідливого, ніж плюшевий ведмедик? Експерт з кібербезпеки Рубін Пол переконає вас, що це не так.
Технології 31 серпня 2017, 01:37 (InternetUA)
В Красноуфімську водії автобусів працювали по 13 годин поспіль В Красноуфімську водії автобусів працювали по 13 годин поспіль
Роботодавці за ці порушення відбулися штрафами.
Суспільство 31 серпня 2017, 01:34 (JustMedia)
 Дихання богів . Російський політик здивував Мережа тлумаченням слова "ватник" "Дихання богів". Російський політик здивував Мережа тлумаченням слова "ватник"
У Мережі бурхливо обговорюється передвиборний відеоролик кандидата в губернатори Свердловської області (Російська Федерація) від КПРФ Олексія Пар...
Політика 31 серпня 2017, 01:34 (glavnoe.ua)
ЗМІ повідомили про зростання числа жертв урагану  Харві ЗМІ повідомили про зростання числа жертв урагану "Харві"
Число підтверджених жертв досягла 30 осіб.
Росія 31 серпня 2017, 01:43 (JustMedia)
Експерти назвали терміни, коли Росія позбудеться Каспійського моря Експерти назвали терміни, коли Росія позбудеться Каспійського моря
При існуючих темпах глобального потепління російська частина акваторії Каспійського моря обміліє через 75 років.
Наука та здоров'я 31 серпня 2017, 00:20 (glavnoe.ua)
У Харкові поліцейська машина зіткнулася з маршруткою У Харкові поліцейська машина зіткнулася з маршруткою
У Харкові в середу, 30 серпня, відбулося зіткнення автомобіля патрульної поліції і маршрутки.
Події 31 серпня 2017, 00:42 (УРА-Информ)
Google анонсувала три домашні смарт-колонки Google анонсувала три домашні смарт-колонки
У травні цього року компанія Google оголосила про створення набору SDK для розробників, який дозволить їм впроваджувати фірмовий голосовий помічн...
Технології 31 серпня 2017, 00:36 (InternetUA)
У Рівному поліція затримала депутата У Рівному поліція затримала депутата
Співробітники Служби безпеки України в середу, 30 серпня, затримали депутата Рівненської міської ради.
Суспільство 31 серпня 2017, 00:52 (УРА-Информ)
Нa Кропивниччині суд покaрaв умовним терміном чоловікa, який брехaв в інтернеті Нa Кропивниччині суд покaрaв умовним терміном чоловікa, який брехaв в інтернеті
Інтернет-шaхрaя, який продaвaв неіснуючі мотоблоки, зaсудили до чотирьох років позбaвлення волі з випробувaльним терміном двa роки