Архів новин 

новини: 29 серпня 2017 у рубриці:  

Під Івано-Франківськом виявлені уламки літального апарату і тіло чоловіка

Сьогодні біля села Яблуниця Яремчанської міської ради в важкодоступному місці рятувальники виявили уламки повітряного судна, марка якого встановлюється і тіло чоловіка, особа якого також встановлюється.
Події 29 серпня 2017, 19:16 (glavnoe.ua)

Поставки смартфонів з дисплеями OLED в Китаї скоротилися Поставки смартфонів з дисплеями OLED в Китаї скоротилися
Фахівці китайської аналітичної компанії Sigmaintell Consulting підрахували, що в першому півріччі поставки смартфонів з дисплеями OLED в Китаї ск...
Технології 29 серпня 2017, 19:06 (InternetUA)
Нікі Мінаж виставила напоказ усі свої принади Нікі Мінаж виставила напоказ усі свої принади
На церемонії MTV Video Music Awards 2017 епатажна співачка Нікі Мінаж постала в зухвалій рожевому латексному костюмі, який їй був явно замалий. ...
Шоу-бізнес 29 серпня 2017, 18:48 (tv.ua)
Монако готовий запропонувати 80 мільйонів євро за Белотті Монако готовий запропонувати 80 мільйонів євро за Белотті
У зв'язку з відходом в ПСЖ нападника Киліана Мбаппе, Монако збирається посилити атаку форвардом Торіно Андреа Белотті.
Футбол 29 серпня 2017, 18:30 (football.ua)
Лілі Джеймс: Коли я щаслива, то хочу співати Лілі Джеймс: Коли я щаслива, то хочу співати
Ми дізналися її завдяки костюмним ролям - Наташа Ростова в серіалі «Війна і мир», леді Роуз Макклер з «Абатства Даунтон». Але Лілі Джеймс вміє гр...
Світські хроніки 29 серпня 2017, 18:48 (tv.ua)
Дебютант збірної Франції познущався над Ляказетт Дебютант збірної Франції познущався над Ляказетт
Ще жодного разу не грав за національну команду Преснел Кімпембе на тренуванні дав майстер-клас Александр Ляказетт.
Футбол 29 серпня 2017, 18:55 (football.ua)
Діти страждають від мігрені і запаморочення Діти страждають від мігрені і запаморочення
Турецькі вчені досліджували вестибулярну систему дітей з епізодичними приступами запаморочення. Було обстежено 34 дитини (з них 20 хлопчиків) 4-1...
Здоров'я 29 серпня 2017, 17:22 (NeBoley.com.ua)
Юнкер незадоволений процесом виходу Великобританії з ЄС Юнкер незадоволений процесом виходу Великобританії з ЄС
Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер не дасть старт новому етапу переговори із Лондоном, поки той не "зменшить свої апетити". Про це пер...
Політика 29 серпня 2017, 17:16 (УРА-Информ)
Віталій Портников: Один  Шредер  як міра аморальності Віталій Портников: Один "Шредер" як міра аморальності
Неохайність давно пора вимірювати в Шредер. Коли західний політик погоджується на послуги російським чекістам - це 1 Шредер.
Політика 29 серпня 2017, 17:33 (glavnoe.ua)
Анатолій Анатоліч почне «Новий день» в прямому ефірі Анатолій Анатоліч почне «Новий день» в прямому ефірі
Популярний телеведучий Анатолій Анатоліч стане обличчям ранкового шоу «Новий день» на новому українському телеканалі «Прямий». Анатолій Анатоліч...
Шоу-бізнес 29 серпня 2017, 17:31 (tv.ua)
Вест Хем поставив ультиматум Білічу Вест Хем поставив ультиматум Білічу
У тренера Вест Хема Славена Біліча є чотири матчі на те, щоб налагодити гру команди.
Футбол 29 серпня 2017, 17:48 (football.ua)
Бразильський університет збирав дані про користувачів Tor Бразильський університет збирав дані про користувачів Tor
Ретрансляційний вузол Tor команди дослідників з Бразильського університету Кампінас в Сан-Паулу заблокували, оскільки він був помічений в зборі і...
Технології 29 серпня 2017, 18:01 (InternetUA)
У Миколаєві жінку вкусив каракурт У Миколаєві жінку вкусив каракурт
У Миколаєві жінка була доставлена ??в лікарню за підсумками укусу павука-каракурта.
Події 29 серпня 2017, 18:12 (УРА-Информ)
Вчені: Цукор викликає залежність, як і кокаїн Вчені: Цукор викликає залежність, як і кокаїн
Дослідники опублікували звіт.
Здоров'я 29 серпня 2017, 18:29 (Корреспондент.net)
Ураган  Харві  господарює в Х юстоні Ураган "Харві" господарює в Х'юстоні
У США лютує шторм «Харві», що прийшов 26 серпня. Ураган змінився безперервним зливою. У Х'юстоні, одному з найбільш великих міст Техасу, люди зму...
Світ 29 серпня 2017, 16:03 (Life-News.Ru)
Ryanair почне польоти з України в наступному році, - Омелян Ryanair почне польоти з України в наступному році, - Омелян
Європейський лоукостер Ryanair почне знову літати з української країни вже в наступному році.
Суспільство 29 серпня 2017, 15:59 (УРА-Информ)
Вердер заплатив Крузе 3 млн євро, щоб прибрати з договору суму відступних Вердер заплатив Крузе 3 млн євро, щоб прибрати з договору суму відступних
У Вердері дуже розраховують на нападника Макса Крузе.
Футбол 29 серпня 2017, 16:31 (football.ua)
Міфи про оливкову олію Міфи про оливкову олію
За запевненням деяких дієтологів і лікарів при регулярному застосуванні воно може звільнити жовчний міхур від каменів і очистити печінку. Однак ...
Здоров'я 29 серпня 2017, 16:27 (e-news.com.ua)
Український прем єр відзвітував про підготовку до опалювального сезону Український прем'єр відзвітував про підготовку до опалювального сезону
Більше 9 млрд гривень витрачено на підготовку житлово будинків до опалювального сезону. Про це Гройсман поділився з "Українським радіо".
Політика 29 серпня 2017, 16:20 (УРА-Информ)
Пінк вразила всіх словами до своєї дочки Пінк вразила всіх словами до своєї дочки
Цими вихідними на музичній премії MTV Video Music Awards Пінк виконала пару хітів, а також виступила зі зворушливою промовою про дочку. Після на...
Шоу-бізнес 29 серпня 2017, 16:17 (tv.ua)
У Києві п яний з ножем напав на охоронця лікарні У Києві п'яний з ножем напав на охоронця лікарні
Чоловіка затримали поліцейські.
Київ 29 серпня 2017, 16:44 (Корреспондент.net)
Стало відомо, який український фільм побореться за  Оскар Стало відомо, який український фільм побореться за "Оскар"
Сьогодні була обрана картина від України на ювілейну, 90-ту церемонію кіноакадемії.
Світські хроніки 29 серпня 2017, 16:39 (ТСН.ua)
Брітні Спірс показала свій ранковий вид без макіяжу Брітні Спірс показала свій ранковий вид без макіяжу
З косметики на зірці лише залишки туші.
Світські хроніки 29 серпня 2017, 16:34 (ТСН.ua)
З явилися подробиці стану потерпілого в ДТП з Шуфричем З'явилися подробиці стану потерпілого в ДТП з Шуфричем
Потерпілий в дорожньо-транспортній пригоді за авто сина Шуфрича знаходиться в реанімації. В часності, Олексію Мельниченко зробили другу операцію ...
Суспільство 29 серпня 2017, 16:45 (УРА-Информ)
Теракт в Кабулі організував  Талібан Теракт в Кабулі організував "Талібан"
Вчорашню терористичну атаку в Кабулі підготувала злочинне угруповання "Талібан". Про це передає інформаційне агентство Al Jazeera.
Суспільство 29 серпня 2017, 16:44 (УРА-Информ)
У столиці п яний чоловік накинувся на охоронця У столиці п'яний чоловік накинувся на охоронця
Зловмисник, який у столиці накинувся на охоронця, вже затриманий.
Київ 29 серпня 2017, 16:37 (УРА-Информ)
Під Києвом авто патрульної поліції збило дитину-велосипедиста Під Києвом авто патрульної поліції збило дитину-велосипедиста
У Білій Церкві співробітник патрульної поліції не впорався з керуванням та скоїв наїзд на семирічного велосипедиста. В результаті дорожньо-трансп...
Події 29 серпня 2017, 17:08 (УРА-Информ)
А яке ім я може отримати Android P? А яке ім'я може отримати Android P?
Ім'я Android O нам вже відомо. Нова версія мобільної операційної системи від Google була названа в честь популярного печива. Можна сказати, що це...
Технології 29 серпня 2017, 17:02 (InternetUA)
Плюси і мінуси фруктової дієти Плюси і мінуси фруктової дієти
Ананасова дієта дійсно може бути ефективною - потрібно тільки застосувати до неї особливий підхід. Як це зробити? Розповідає лікар-терапевт Ірина...