Архів новин 

новини: 28 серпня 2017 у рубриці:  

Ілон Маск: Робокоп стане реальністю

Американський мільярдер Ілон Маск фінансує компанію, яка займається інтеграцією нейросистеми в комп'ютерні мережі.
Технології 28 серпня 2017, 10:09 (InternetUA)

Бонуччі: Наше повернення на вершину почалося Бонуччі: Наше повернення на вершину почалося
Капітан Мілана Леонардо Бонуччі похвалив команду за самовіддану гру в перших поєдинках нового сезону.
Футбол 28 серпня 2017, 10:07 (football.ua)
Журналіст дозволив кожному в інтернеті вдарити його струмом і пошкодував про це Журналіст дозволив кожному в інтернеті вдарити його струмом і пошкодував про це
Автор ресурсу Knowtechie Кевін Рапоза (Kevin Raposo), пише про технології і регулярно тестує різні гаджети, вирішив випробувати на собі браслет, ...
Технології 28 серпня 2017, 09:21 (InternetUA)
Втрат серед українських військових за минулу добу немає Втрат серед українських військових за минулу добу немає
Кількість обстрілів в зоні проведення антитерористичної операції значно зменшилася.
Суспільство 28 серпня 2017, 09:34 (УРА-Информ)
Мексика відмовилася платити за зведення стіни на кордоні з США Мексика відмовилася платити за зведення стіни на кордоні з США
З пропозицією про зведення стіни виступив президент Дональд Трамп.
Росія 28 серпня 2017, 09:56 (JustMedia)
Моуріньо: У Джонса є все, що я ціную в центральних захисників Моуріньо: У Джонса є все, що я ціную в центральних захисників
Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо вірить в центрбека команди Філа Джонса.
Футбол 28 серпня 2017, 09:56 (football.ua)
У понеділок в Україні пройдуть дощі з грозами У понеділок в Україні пройдуть дощі з грозами
У понеділок, 28 серпня, через територію України переміщатиметься вологе переважно прохолодне повітря, а в південній і східній частині збережеться...
Суспільство 28 серпня 2017, 08:24 (УРА-Информ)
Sky Sports: ПСЖ і Монако домовилися про перехід Мбаппе Sky Sports: ПСЖ і Монако домовилися про перехід Мбаппе
Нападаючий монегасків Кіліан Мбаппе продовжить свою кар'єру в Парижі.
Футбол 28 серпня 2017, 08:47 (football.ua)
Гвардіола: Зараз АПЛ не найсильніша ліга Європи Гвардіола: Зараз АПЛ не найсильніша ліга Європи
Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола вважає, що англійським клубам ще багато що належить довести, щоб Прем'єр-ліга називалася кращою з ...
Футбол 28 серпня 2017, 08:42 (football.ua)
Ліверпуль готовий орендувати Санчеша Ліверпуль готовий орендувати Санчеша
Півзахисник Баварії Ренату Санчеш може провести сезон 2017-2018 на Туманному Альбіоні.
Футбол 28 серпня 2017, 08:38 (football.ua)
У столичному парку невідомі з травматичної зброї поранили двох людей У столичному парку невідомі з травматичної зброї поранили двох людей
У Києві в неділю ввечері, 27 серпня, в одному з парків під час бійки почалася стрілянина.
Київ 28 серпня 2017, 09:11 (УРА-Информ)
Кількість обстрілів на Донбасі після відновлення перемир я значно зменшилася - ОБСЄ Кількість обстрілів на Донбасі після відновлення перемир'я значно зменшилася - ОБСЄ
У зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях після введення так званого "шкільного перемир'я" кількості обстріл...
Суспільство 28 серпня 2017, 09:11 (УРА-Информ)
Траволікування: поради Траволікування: поради
Лікування травами - одне з найдавніших способів, який використовує людина. Траволікування, або фітотерапія, зараз знову популярна. Дуже багато ро...
Здоров'я 28 серпня 2017, 08:55 (e-news.com.ua)
Загроза переривання і невиношування вагітності Загроза переривання і невиношування вагітності
Найбільш частим ускладненням перебігу вагітності є загроза переривання і недоношування - одна з основних причин перенатальной захворюваності та с...
Здоров'я 28 серпня 2017, 01:15 (NeBoley.com.ua)
Який месенджер найбезпечніший і захищений? Який месенджер найбезпечніший і захищений?
У всіх месенджерів свій підхід до захисту листування. Одні зберігають чати на своїх або чужих серверах у відкритому вигляді, інші шифрують тільки...
Технології 28 серпня 2017, 01:11 (InternetUA)
Грановський: Більше команду було готувати нікому Грановський: Більше команду було готувати нікому
Виконуючий обов'язки головного тренера Чорноморця Олександр Грановський прокоментував розгромну поразку від луганської Зорі (5: 0).
Футбол 28 серпня 2017, 01:05 (football.ua)
Збитий сином Шуфрича чоловік - в реанімації Збитий сином Шуфрича чоловік - в реанімації
Потерпілий в ДТП з автомобілем сина народного депутата Нестора Шуфрича зараз знаходиться в реанімації, стан його важкий. Про це повідомляє еспрес...
Події 28 серпня 2017, 01:33 (glavnoe.ua)
Українців восени чекають ще одні  довгі  вихідні Українців восени чекають ще одні "довгі" вихідні
Українці в честь Дня незалежності отримали відразу чотири вихідних поспіль. У четвер, 24 серпня, в п'ятницю і традиційно в суботу та неділю. Прав...
Суспільство 28 серпня 2017, 01:29 (glavnoe.ua)
Ярмоленко пройде медогляд в  Боруссії  - ЗМІ Ярмоленко пройде медогляд в "Боруссії" - ЗМІ
Кияни все ж можуть втратити свого лідера.
Спорт 28 серпня 2017, 01:23 (ТСН.ua)
Іпотечні ставки в Росії знизяться Іпотечні ставки в Росії знизяться
Іпотечні ставки в Росії до кінця року зменшаться до 10 відсотків.
Росія 28 серпня 2017, 01:21 (JustMedia)
Після вибуху на збройовому складі є поранені Після вибуху на збройовому складі є поранені
Повідомили в Міністерстві охорони здоров'я Азербайджану.
Росія 28 серпня 2017, 01:56 (JustMedia)
Фізичні вправи дозволяють середньому американцю скинути два кілограми Фізичні вправи дозволяють середньому американцю скинути два кілограми
Зростання маси тіла американців за останні 30 років може пояснюватися виключно збільшенням споживання калорій. Роль факторів, що впливають на мас...
Здоров'я 28 серпня 2017, 02:07 (e-news.com.ua)
У Тайвані стартував фестиваль водушних зміїв У Тайвані стартував фестиваль водушних зміїв
У Тайвані в небо злетіли тисячі барвистих драконів, птахів і ліхтариків - там розпочався міжнародний фестиваль повітряних зміїв. Як передає 5 кан...
Мистецтво 28 серпня 2017, 06:13 (glavnoe.ua)
Судна, возив сировину для кримського заводу Фірташа, більше немає Судна, возив сировину для кримського заводу Фірташа, більше немає
Суховантаж Leonardo, неодноразово перевозив ільменіт для заводу Титан в включеному Росією Криму, зазнав аварії біля входу в протоку Босфор. Про ц...
Події 28 серпня 2017, 06:53 (glavnoe.ua)
Домашній тренажер - спортзал перед телевізором Домашній тренажер - спортзал перед телевізором
Зручність використання домашнього тренажера важко переоцінити. Ви не залежите від погоди, не поспішайте після роботи в спортзал і не повертаєтеся...
Спорт 28 серпня 2017, 06:51 (NeBoley.com.ua)
Мілан дотиснув Кальярі, Наполі вирвав перемогу у Аталанти Мілан дотиснув Кальярі, Наполі вирвав перемогу у Аталанти
Мілан, Наполі і Сампдорія після другого туру продовжують йти без втрат у чемпіонаті Італії.
Футбол 28 серпня 2017, 07:22 (football.ua)
У Німеччині відкликали близько 1,4 мільйонів автомобілів У Німеччині відкликали близько 1,4 мільйонів автомобілів
За останні шість місяців поточного року в Федеративній республіці Німеччина відкликано близько 1,4 мільйона автомобілів.
Економіка 28 серпня 2017, 07:35 (УРА-Информ)
Наскільки корисні майбутньої матері зернові продукти Наскільки корисні майбутньої матері зернові продукти
Для вагітних жінок рекомендується вживання зернових продуктів грубого помелу і протертих каш до п'яти прийомів в день. Ці продукти можуть зменшит...