Архів новин 

новини: 4 жовтня 2017 у рубриці:  

Журналіст розповіла, як в США готують офіцерів для армії і флоту

США пишаються своєю армією. Пам'ятаю років дцять тому, під час свого першого відвідування Штатів в якості студентки по обміну, мене вразило, що американці знаходять, здавалося б, абсолютно недоречне час і можливість для того, щоб привітати своїх військови...
Політика 04 жовтня 2017, 06:42 (glavnoe.ua)

Вчені повідомили про майбутнє революції в медицині Вчені повідомили про майбутнє революції в медицині
Редагування ДНК людини для боротьби або запобігання різних захворювань - справа найближчого майбутнього. Обнадійливі результати застосування не т...
Суспільство 04 жовтня 2017, 06:29 (glavnoe.ua)
На Львівщині замерз на смерть грибник На Львівщині замерз на смерть грибник
У селі Діброва Львівської області в лісі знайшли тіло молодого чоловіка, який помер від переохолодження. Про це повідомили в прес-службі Нацполці...
Події 04 жовтня 2017, 02:00 (УРА-Информ)
До кінця року біткоіни буде коштувати 6000 доларів До кінця року біткоіни буде коштувати 6000 доларів
Згідно з прогнозами галузевих аналітиків ціна на біткоіни може перевищити $ 6000 к кінця року, в залежності від того, чи відбудеться хардфорк Seg...
Технології 04 жовтня 2017, 01:54 (InternetUA)
Генштаб: Чисельність української армії наблизилася до гранично допустимої Генштаб: Чисельність української армії наблизилася до гранично допустимої
Чисельність Збройних Сил України майже досягла максимального передбаченого законом ліміту в 250 тисяч військовослужбовців і персоналу. Про це на ...
Суспільство 04 жовтня 2017, 02:05 (glavnoe.ua)
Російський журналіст: У Путіна збунтувалися історики Російський журналіст: У Путіна збунтувалися історики
Схоже, «Діссернет» здобув важливу перемогу. Експертна рада ВАК з історії прийняв рішення, що докторська дисертація міністра культури Володимира М...
Суспільство 04 жовтня 2017, 01:01 (glavnoe.ua)
Тренер Косово: Україна - сама фізично підготовлена ??команда після Італії Тренер Косово: Україна - сама фізично підготовлена ??команда після Італії
Головний тренер збірної Косово Альберт Буньяку високо оцінює фізичну підготовку збірної України.
Футбол 04 жовтня 2017, 01:17 (football.ua)
Клуби ТОП-6 АПЛ хочуть отримувати більше грошей від телебачення Клуби ТОП-6 АПЛ хочуть отримувати більше грошей від телебачення
Клуби англійської Прем'єр-ліги готуються до однієї з найважливіших зустрічей з моменту створення організації.
Футбол 04 жовтня 2017, 01:17 (football.ua)
Футболіст збірної Хорватії впевнений в перемозі над Україною Футболіст збірної Хорватії впевнений в перемозі над Україною
Гравець не вважає, що домашні стіни допоможуть "синьо-жовтим".
Спорт 04 жовтня 2017, 01:45 (ТСН.ua)
Google готується сертифікувати аксесуари інших виробників Google готується сертифікувати аксесуари інших виробників
Apple сертифікує сторонні аксесуари за програмою MFi. Якщо кабель або чохол відповідає вимогам, виробник може використовувати логотип програми на...
Технології 04 жовтня 2017, 01:41 (InternetUA)
У Дніпрі затримали інтернет-шахраїв У Дніпрі затримали інтернет-шахраїв
У Дніпрі затримали інтернет-шахраїв, які виставляли на продаж застарілі речі, видаючи їх за новий товар. В патрульної поліції повідомили, що сьог...
Технології 04 жовтня 2017, 01:38 (InternetUA)
Мораес: В наступних матчах буду ще активніше Мораес: В наступних матчах буду ще активніше
Нападаючий Динамо Жуніор Мораес задоволений своєю грою після повернення в київський клуб.
Футбол 04 жовтня 2017, 01:34 (football.ua)
Хотів відремонтувати комбайн, а попрощався з життям Хотів відремонтувати комбайн, а попрощався з життям
У Тернопільській області в селі Зелена стався трагічний інцидент з комбайнером під час польових робіт. Чоловік загинув на місці події.
Події 04 жовтня 2017, 01:29 (УРА-Информ)
В Японії з явиться нова криптовалюта В Японії з'явиться нова криптовалюта
Японська група компаній в області фінансових послуг планує випустити власну криптовалюта, яка буде використовуватися для здійснення звичайних і P...
Технології 04 жовтня 2017, 00:09 (InternetUA)
Бейл пропустить близько місяця Бейл пропустить близько місяця
Стало відомо на скільки вибув через травму вінгер мадридського Реала.
Футбол 04 жовтня 2017, 00:16 (football.ua)
Артроз: що важливо знати Артроз: що важливо знати
Артроз - це дегенеративно-дистрофічні ураження суглоба, захоплююче головним чином хрящ, епіфізи кісток і в меншій мірі м'які тканини. Артрози ро...
Здоров'я 04 жовтня 2017, 00:33 (e-news.com.ua)
Гутор обійшов Бандуру і Ферейру в боротьбі за кращого гравця місяця Гутор обійшов Бандуру і Ферейру в боротьбі за кращого гравця місяця
Голкіпер Чорноморця Олександр Гутор став найкращим футболістом вересня.
Футбол 04 жовтня 2017, 00:24 (football.ua)
Летсхерт порвав зв язки коліна Летсхерт порвав зв'язки коліна
Захисник Сассуоло Тімо Летсхерт отримав серйозну травму коліна і проведе поза грою кілька місяців.
Футбол 04 жовтня 2017, 00:49 (football.ua)
У Казахстані трагедія - розбився літак Ан-28 У Казахстані трагедія - розбився літак Ан-28
У вівторок, 3 жовтня, літак Ан-28 санітарної авіації зазнав аварії в Алматинській області Казахстану, повідомили в Міністерстві внутрішніх справ ...