Архів новин 

новини: 28 вересня 2018 у рубриці:  

Через скляного "передбанника" руйнується Історичний музей в Харкові

В обласній раді обговорюють питання реконструкції Харківського історичного музею імені Сумцова.
Мистецтво 28 вересня 2018, 20:54 (glavnoe.ua)

Леді Гага і Бредлі Купер продемонстрували сльози і шалену пристрасть в кліпі до саундтреку фільму Леді Гага і Бредлі Купер продемонстрували сльози і шалену пристрасть в кліпі до саундтреку фільму
Зірки представили зворушливе відео до головної музичної композиції стрічки "Зірка народилася".
Світські хроніки 28 вересня 2018, 19:48 (ТСН.ua)
Ірина Малигіна: Хотіла зіграти міліціонера, аж коліна тряслися! Ірина Малигіна: Хотіла зіграти міліціонера, аж коліна тряслися!
Продакшн IVORY films знімає в Києві четвертий сезон детективного серіалу «Історія одного злочину». Вже 1 жовтня на телеканалі «Україна» стартує т...
Світські хроніки 28 вересня 2018, 15:56 (tv.ua)
У будинку Ірини Білик оселилися «інопланетяни» У будинку Ірини Білик оселилися «інопланетяни»
Співачка Ірина Білик давно відома своїм вишуканим смаком! Так, зараз зірка вирішила порадувати маленького синочка і завести домашню тварину. Але...
Шоу-бізнес 28 вересня 2018, 16:33 (tv.ua)
Катерина Осадча поділилася архівними фото, де зображений її маленький син Катерина Осадча поділилася архівними фото, де зображений її маленький син
Зірка виклала фото з нагоди 16-річчя старшого сина.
Світські хроніки 28 вересня 2018, 18:45 (ТСН.ua)
 Атлет  Зеленський показав, як качає сталеві біцепси 10-кілограмовими гантелями "Атлет" Зеленський показав, як качає сталеві біцепси 10-кілограмовими гантелями
Актор не дивлячись на зайнятість не припиняє вдосконалювати свою форму.
Світські хроніки 28 вересня 2018, 18:39 (ТСН.ua)
Оприлюднено трейлер нового сезону  Карткового будиночка  - без Кевіна Спейсі Оприлюднено трейлер нового сезону "Карткового будиночка" - без Кевіна Спейсі
27 вересня кінокомпанія Netflix опублікувала трейлер заключного сезону серіалу "Картковий будиночок", прем'єра відбудеться 2 листопада. Головною ...
Мистецтво 28 вересня 2018, 01:48 (glavnoe.ua)
Несподівано: Ештон Кутчер віддав півбудинку дочки Демі Мур Несподівано: Ештон Кутчер віддав півбудинку дочки Демі Мур
Актор відмовився від будинку в Лос-Анджелесі на користь Румер Уїлліс.
Світські хроніки 28 вересня 2018, 08:38 (ТСН.ua)
Чоловік-зрадник Лорак привітав її з днем ??народження: Ти одна і єдина Чоловік-зрадник Лорак привітав її з днем ??народження: Ти одна і єдина
Мурат залишив зворушливий пост дружині в соцмережі.
Світські хроніки 28 вересня 2018, 08:36 (ТСН.ua)
Любов, секс і гумор: Дзідзьо показав офіційний трейлер своєї комедії Любов, секс і гумор: Дзідзьо показав офіційний трейлер своєї комедії
Прем'єра картини в кіно відбудеться 25 жовтня.
Світські хроніки 28 вересня 2018, 11:46 (ТСН.ua)
ТОП-5 персонажів улюблених казок, які ожили ТОП-5 персонажів улюблених казок, які ожили
Зрідка кожен згадує дитячу казку і ностальгує. Герої улюблених казок ожили в наш час завдяки проекту «Казки У», а кожен з персонажів пережив тран...
Шоу-бізнес 28 вересня 2018, 13:35 (tv.ua)
Даша Астаф єва підірвала Мережа раритетним фото Даша Астаф'єва підірвала Мережа раритетним фото
Співачка опублікувала знімок в зухвалому леопардовому плаття, на якому їй 20 років. Шанувальники прийшли в захват.
Музика 28 вересня 2018, 14:30 (Корреспондент.net)
Трехмесячный сын Евы Лонгории влюбил в себя Викторию Бекхэм Трехмесячный сын Евы Лонгории влюбил в себя Викторию Бекхэм
Молодая мама познакомила Сантьяго со своей лучшей подругой.
Світські хроніки 28 вересня 2018, 13:43 (ТСН.ua)
Хмара тегів