Архів новин 

новини: 30 жовтня 2018 у рубриці:  

Украинский певец призвал всех танцевать

Молодой украинский певец EROMIN презентовал новую песню «Танцевать». Исполнитель выступил автором музыки и слов композиции и называет её своим гимном. «Танцевать» – это не просто для меня песня. Это гимн! Каждого из нас, порой, накрывает хандра, серые ...
Шоу-бізнес 30 жовтня 2018, 19:53 (tv.ua)

Каменських розкритикували за фото голих сідниць Каменських розкритикували за фото голих сідниць
На українську співачку "напали" з їдкою критикою через відверте знімка, на якому зірка демонструє оголені сідниці.
Музика 30 жовтня 2018, 14:57 (Корреспондент.net)
Мільярдерка Кайлі Дженнер презентувала матері Ferrari Мільярдерка Кайлі Дженнер презентувала матері Ferrari
Кріс Дженнер отримала подарунок на честь свого 63-річчя.
Світські хроніки 30 жовтня 2018, 16:34 (ТСН.ua)
Хеллоуїн-2018: українські артисти розповіли про свої найбільших страхах Хеллоуїн-2018: українські артисти розповіли про свої найбільших страхах
Напередодні Хеллоуїна ми вирішили дізнатися, що наганяє страх на українських знаменитостей? Як з'ясувалося, багато хто з них бояться зовсім не пр...
Шоу-бізнес 30 жовтня 2018, 16:45 (tv.ua)
Дженна Д`юен офіційно розлучається з Ченнінг Татум і вимагає від нього матеріальної підтримки Дженна Д`юен офіційно розлучається з Ченнінг Татум і вимагає від нього матеріальної підтримки
Пара офіційно подала документи на розлучення в районному суді Лос-Анджелеса.
Світські хроніки 30 жовтня 2018, 18:38 (ТСН.ua)
Прощай, улюблений артист Прощай, улюблений артист
29 жовтня в останній раз прозвучали аплодисменти для народного артиста Росії Миколи Караченцова. Прощання відбулося в знаменитому Ленкомі, на сце...
Світські хроніки 30 жовтня 2018, 09:38 (Life-News.Ru)
Школьники из Прикарпатья станут волонтерами Фельдман Экопарк Школьники из Прикарпатья станут волонтерами Фельдман Экопарк
Школьники из Самбора и других городов Львовской области, побывавшие на днях в Социально-гуманитарном мультикомплексе, выразили желание стать член...
Мистецтво 30 жовтня 2018, 10:32 (glavnoe.ua)
Фаррелл Вільямс пригрозив Трампу за незаконне використання хіта Фаррелл Вільямс пригрозив Трампу за незаконне використання хіта
Гнів музиканта також був викликаний тим, що його пісню Happy включили через кілька годин після стрілянини в Піттсбурзі.
Музика 30 жовтня 2018, 13:43 (Корреспондент.net)
В ячеслав Узелков здивував своєю особливою татуюванням В'ячеслав Узелков здивував своєю особливою татуюванням
Боксер В'ячеслав Узєлков зіграв у гру «Правда чи брехня? »В рамках проекту« Хто проти блондинок? ». Змагання з 50-ю красунями було дуже веселим і...