Гол Пономаренко не врятував Динамо від поразки проти Легії

29 січня 2024, 18:00 | Футбол | Оригінал статті

Для команди Олександра Шовковського це друга поразка поспіль.

Сьогодні, 29 січня, київське Динамо провело контрольний матч на зборах у Туреччині, в якому поступилося польській Легії з рахунком 1:3.

Рахунок у матчі було відкрито на 31 хвилині, коли у складі поляків результативним ударом головою у ближній кут відзначився Ернест Мучі. Через три хвилини кияни провели контратаку, внаслідок якої Владислав Кабаєв прострілив у штрафний майданчик, де на ближній стійці в дотик зіграв Матвій Пономаренко — 1:1.

Однак перед самою перервою команда Олександра Шовковського знову пропустила — Рафал Аугустиняк прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика і точно пробив у кут воріт "біло-синіх".

На 55 хвилині пройшла передача в центр штрафного майданчика, після якої Блаж Крамер спокійно пробив повз воротаря киян.

Для Динамо це був другий спаринг на зборах та друга поразка поспіль. До цього "біло-сині" поступилися косовському Балкані (0:2).

Динамо Київ — Легія 1:3 Голи: Пономаренко, 34 — Мучі, 31, Аугустиняк, 45, Крамер, 55.

Динамо (стартовий склад): Бущан, Караваєв, Дячук, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Рамадані, Царенко, Кабаєв, Діалло, Пономаренко.