Негредо врятував Кадіс від поразки у матчі з Мальоркою

31 жовтня 2021, 18:32 | Футбол

Команди обмінялися забитими м'ячами, але виявити найсильнішого їм так і не вдалося.

У рамках 12-го туру іспанської Ла Ліги Кадіс приймав на своєму полі Мальорку.

Цей поєдинок видався гарячим за розпалом пристрастей. На двох команди заробили дев'ять попереджень, при цьому під саму завісу за неспортивну поведінку арбітр вилучив тренера гостей Луїса Гарсію..

Здавалося, що переможця протистояння визначить єдиний гол півзахисника Мальорки Іддріс Баба на 29-й хвилині зустрічі, однак відігратися Кадісу допомогла червона картка Олександра Седлара на 87-й хвилині..

Будучи здебільшого, господарі повернули паритет на табло завдяки голу Негредо у компенсований до другого тайму час. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок 1:1.

Кадіс — Мальорка 1:1 Гол: Негредо, 90+3 — Баба, 29 Кадіс: Ледесма, Карселен (Осмайич, 80), Кала, Фалі Хіменес (Віктор Чуст, 46), Еспіно, Алекс Фернандес, Йонссон (Аларкон, 62).

Мальорка: Рейна, Маффео (Састре, 83), Вальєнт (Седлар, 46), Руссо, Оліван, Севілья (Руїс де Галаррета, 63), Дані Родрігес, Баба, Лі Кан Ін, Анхель Родрігес, Ндіайє (Санчес, 63).

Попередження: Фалі, Кала, Аларкон - Ндіайє, Дані Родрігес, Седлар, Баба, Лі Кан, Рейна Вилучення: Седлар, 87.