Торіно не залишив шансів Сампдорії

31 жовтня 2021, 02:03 | Футбол

Туринці відправили у ворота суперника три м'ячі без відповіді..

Торіно в рамках поєдинку одинадцятого туру чемпіонату Італії приймав на своєму полі Сампдорію і здобув перемогу з рахунком 3:0..

Туринці змогли відкрити рахунок зусиллями Прата на 17 хвилині поєдинку, а подвоїли перевагу на початку другого тайму - голом відзначився Сінго. Белотті у компенсований час зняв усі питання.

Торіно - Сампдорія 3:0 Голи: Прат, 17, Сінго, 52, Белотті, 90+3 Торіно: Мілінкович-Савич - Сінго (Войвода, 53), Джиджі, Буонджорно, Бремер, Прай, 8.

Сампдорія: Аудеро - Берешиньскі (Аскільдсен, 69, Чьєрво, 81), Йосида, Шабо, Другузін (Коллі, 81), Ауджелло - Адрієн Сілва, Екдаль, 4-4, (5).

Попередження: Бремер, Втечі — Драгузін, Аскільдсен, Шабо, Кандрева Вилучення: Адрієн Сілва, 67.