Кучер: На полі була інша команда в порівнянні з минулим матчем

12 жовтня 2021, 11:02 | Футбол

Наставник харківського клубу поділився своїми думками після гри з Кременем.

Головний тренер харківського Металіста Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди в матчі тринадцятого туру Першої ліги України проти Кременя (4: 0).

" У першому таймі була слабка реалізація, але в другому все пішло набагато краще - забили чотири м'ячі. Хоча могли, в принципі, зробити це і в першому таймі. А так все по грі - був контроль, ми створювали моменти і забили досить.

Відмінна результативність Пейшото? Я не знаю, у нього в контракті заплановані преміальні чи ні. Головне, щоб він забивав, а команда перемагала. Звичайно, я радий, що у нас є нападник, який забиває майже в кожній грі. Це добре, і головне, щоб він і далі продовжував в тому ж дусі.

Капітанська пов'язка для Пейшото? Що тут коментувати... Федоріва і Фоміна немає, тому вибрали Пейшото. Він лідер, веде команду за собою, забиває, тому чому б і ні.

Розгром після невдачі в минулому турі? Скажімо так, з Гірником-Спорт, напевно, була в першу чергу розслабленість. Хлопці, мабуть, були надто самовпевненими. Після тієї гри ми переговорили з ними, пояснили, що не маємо права так грати, виходити на поле розслабленими і самовпевненими. Треба завжди максимально налаштовуватися і готуватися на гру. Ми переговорили, і все вийшло. Сьогодні на полі була інша команда в порівнянні з минулим матчем.

Гра Харріса на позиції під нападаючим?

Він добре виглядав на цій позиції, просто в другому таймі ми змістили Кадіма на фланг і пробували під нападаючим Брайана. А так Харріс добре виглядав, відмінно зіграв. В середині він виконував все, що від нього вимагалося.

відсутність Балулу? Фарес застудився, у нього ще є температура. Лікується "

Хочеш бути в курсі всіх подій? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!