Тео Ернандес: У перерві сказали собі, що ми краще гравців збірної Бельгії

08 жовтня 2021, 10:22 | Футбол

Автор переможного м'яча для Франції - про вихід у фінал Ліги націй.

Збірна Франції в рамках другого півфінального поєдинку Ліги націй зробила божевільний камбек в матчі проти Бельгії та вийшла у фінал турніру, де зустрінеться з національною командою Іспанії (3: 2).

Крайній захисник французької збірної Тео Ернандес, який став автором переможного м'яча в компенсований до другого тайму час - дебютного для нього в футболці "

" Ми довго чекали цього моменту. Я забив свій гол, і я дійсно щасливий бути тут з цією командою "

У перерві ми поговорили між собою і сказали собі, що ми кращі за них. У другому таймі ви могли це бачити. Ми повністю домінували після перерви і завдяки цьому змогли виграти матч "

Дивитися відео голів та огляд матчу Бельгія - Франція ви можете на Football. ua.