Бохум і Штутгарт не виявили переможця

26 вересня 2021, 20:12 | Футбол

Завершився матч чемпіонату Німеччини.

В рамках шостого туру німецької Бундесліги Бохум і Штутгарт голів не забивали.

Обидві команди з перших хвилин показали активний футбол. У першому таймі можна віддати перевагу саме Бохуму, який створив кілька небезпечних ситуацій біля воріт Мюллера.

У другому таймі оберти не зменшив. На 55 хвилині Штутгарт таки забив, але арбітр не зарахував взяття воріт після перегляду VAR.

На 58 хвилині Льова їх Бохума мав чудову нагоду рахунок відкрити, але Мюллер у відмінному стрибку перевів його на кутовий.

Бохум - Штутгарт 0: 0 Бохум: Ріманн, Бокхорн, Машовіч, Белла-Кочап, Данило Соарес, Стафілідіс, Блум, Лосілла, Реджбечай, Левен (Теше, 78), Польтер, Хольтманн, Антві-Аджей (Асано, 71).

Штутгарт: Мюллер, Мавропанос, Антон, Каразор, Соса, Кемпф, Кулібалі, Дідаві, Массімо, Ендо, Мангаля, Климович (Фюрліх, 46), Аль-Гаддіуі (Томмі, 46), Мармуш.

Попередження: Соса, Климович, Белла-Кочап, Аль-Гаддіуі, Ендо, Кулібалі, Машовіч.