Лунін зіграв на нуль і став найкращим гравцем матчу з Мірандеса за версією Sofascore

02 липня 2020, 02:44 | Футбол
Андрей Лунин, Реал Овьедо

Воротар Ов'єдо Андрій Лунін провів свій п'ятий матч без пропущених голів за Ов'єдо. Команда обіграла Мірандес з рахунком 1: 0 завдяки м'ячу Ортуньо з пенальті на 41-й хвилині гри.

Статистичний портал Sofascore виставив Луніну найвищу серед усіх учасників матчу оцінку - 7,7. Друге і третє місце також дісталися гравцям Ов'єдо - Сімоне грипу (7,5) і Борха Санчесу (7,4). Серед гравців Мірандеса максимальний бал 7,2.

Андрій в цій грі зробив 4 сейви. Також він віддав 25 передач, 12 з яких були точними. Крім того, на 89-й хвилині гри Луніну показали жовту картку за затримку часу.

Ов'єдо після 37 зіграних матчів йде 17-м, випереджаючи зону вильоту на три очки. Наступний поєдинок команда проведе проти Кадіса четвертого липня.

Лунін виступає за Ов'єдо на правах оренди з Реала до кінця поточного сезону. Після завершення сезону Мадрид покине Альфонс Ареола і Андрій стане наступником Тібо Куртуа.