Два пенальті і видалення: Збірна України розгромила Кіпр на своєму полі

08 червня 2021, 06:02 | Спорт
фото з glavnoe.ua

Збірна України завоювала другу поспіль перемогу в цьому році і першу розгромну. Сьогодні українці в Харкові "

Про це повідомляє «Главное».

Україна домінував весь матч, і завдала за гру більше 10 ударів.

На 33 хвилині воротар української збірної Андрій П'ятов торкнувся минає за лінію м'яча, і заробив для суперника кутовий, однак «синьо-жовті» швидко відбилися, і пішов дуже гострий пас на Олександра Зубкова, який протистояв останньому захиснику кіпріотів. Той встиг вибити м'яч вгору, але Зубков зумів прийняти його, і виходив один на один проти кіпера. Захисник наздогнав Олександра, і збив його - пенальті і пряма червона картка. До 11 метрам підійшов Ярмоленко, який розвів м'яч і голкіпера по різних кутах, - 1-0 - Україна виходить вперед.

За хвилину до кінця заснованого часу першого тайму Зінченко віддав відмінний пас на того ж Зубкова, який прийняв м'яч в штрафній, розвернувся і гостро пробив - повз ворота. Вже через дві хвилини Ярмоленко технічно проходить по правому флангу, і накручує двох гравців Кіпру, український вінгер робить закид у воротарський, гравець суперників перериває подачу витягнутою рукою. Арбітр без вагань вдруге ставить пенальті.

До точки підходить Зінченко, який б'є в самий кут, воротар вгадує траєкторію м'яча, але врятувати ворота не в силах - 2-0. На останній, 5 доданої, хвилині зльоту пробиває Малиновський, "

На 58 хвилині прийшов гол і з гри, причому дуже ефектний.

Марлос рухався з лівого флангу, відпасував на Ярмоленка, той повернув назад, потім Марлос віддав Зінченко, він знову повернув " Розгром - 3-0.

На 64 Ярмоленко отримав м'яч в центрі, в оточенні двох гравців, зробив фінт і пробив з неробочої правої ноги, м'яч рикошетом залетів у лівий кут - 4-0.

Тепер попереду у збірної матчі Чемпіонату Європи.

Перший суперник української команди на турнірі буде збірна Нідерландів. Гра запланована на 13 червня о 22:00 за Київським часом.