Кваліфікація ЧС-2022: Англія дотиснула Польщу, феєричний ганьба Німеччини, перемога Франції

01 квітня 2021, 03:28 | Спорт

31 березня були зіграні останні матчі 3-го туру відбіркового раунду Чемпіонату світу 2022 року.

Турнірна таблиця Головна сенсація сталася в групі J. Збірна Німеччини вдома програла Північній Македонії (1: 2), яка є суперником збірної України на груповому етапі Євро-2020.

Горан Пандєв в компенсований до першого тайму час вивів гостей вперед.

Ілкай Гюндоган зрівняв рахунок з пенальті на 63-й хвилині.

Але на 85-й Еліф Елмас став творцем величезної сенсації.

У групі D, де виступає збірна України, команда Франції на виїзді обіграла Боснію і Герцеговину з рахунком 1: 0.

Перемогу "

Одним з центральних поєдинків дня була зустріч в групі I між Англією і Польщею на " Перемогу здобули родоначальники футболу - 2: 1.

На 19-й хвилині Харрі Кейн реалізував пенальті і вивів господарів вперед.

У другому таймі поляки, які грали без травмованого лідера Роберта Левандовскі, зуміли відігратися. На 58-й хвилині відзначився Якуб Модер.

На 85-й хвилині Харрі Магуайр приніс англійцям перемогу.

Європейська кваліфікація відбудеться 24 березня 2021 - 29 березень 2022.