Архів новин 

новини: 12 лютого 2018 у рубриці:  

Путін поговорив по телефону з Трампом

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що поговорив по телефону з американським колегою Дональдом Трампом, передає РІА "Новости".
Політика 12 лютого 2018, 23:26 (glavnoe.ua)

МЗС Німеччини не бачить перспектив в реалізації Мінських домовленостей МЗС Німеччини не бачить перспектив в реалізації Мінських домовленостей
У Міністерстві закордонних справ Німеччини незадоволені реалізацією Мінських домовленостей. Про це передає МЗС Німеччини.
Політика 12 лютого 2018, 20:49 (УРА-Информ)
Битва з справжнім Битва з справжнім
Нашу реальність потрібно міняти, але все це має сенс лише тоді, коли ви воюєте зі справжнім на стороні майбутнього.
Політика 12 лютого 2018, 15:12 (ТСН.ua)
У МЗС Туреччини заявили про погіршення відносин з США У МЗС Туреччини заявили про погіршення відносин з США
Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу розповів про критичний стан відносин з США.
Політика 12 лютого 2018, 15:48 (УРА-Информ)
Український журналіст - Кремлю: Не будьте хитріше, ніж лисиця, хлопці Український журналіст - Кремлю: Не будьте хитріше, ніж лисиця, хлопці
«Не будьте хитріше, ніж лисиця, хлопці» 10 лютого був День російської дипломатії. З цим можна було б щиро привітати, до 2014 року.
Політика 12 лютого 2018, 17:43 (glavnoe.ua)
Испанская полиция готова к сотрудничеству с украинскими коллегами Испанская полиция готова к сотрудничеству с украинскими коллегами
На встрече в МВД Украины, которая состоялась сегодня, 12 февраля, ее участники обсудили пути сотрудничества в противодействии международной орган...
Політика 12 лютого 2018, 19:50 (glavnoe.ua)
США планує припинити державне фінансування МКС США планує припинити державне фінансування МКС
Адміністрація президента США Дональда Трампа до 2025 року хоче приватизувати Міжнародну космічну станцію, зробивши цей проект приватним комерційн...
Політика 12 лютого 2018, 10:56 (УРА-Информ)
Прибалтійські мікродержави перестаралися в своєму завзятті Прибалтійські мікродержави перестаралися в своєму завзятті
Литва, Естонія і Латвія, возомнив себе Європою, давно не приховують свої нацистські настрої. Відкрито пропагуючи фашизм, політики цих країн були ...
Політика 12 лютого 2018, 11:19 (Life-News.Ru)
Меркель готова четвертий термін відпрацювати на посаді канцлера Німеччини Меркель готова четвертий термін відпрацювати на посаді канцлера Німеччини
Ангела Меркель планує і надалі очолювати Християнсько-демократичний союз і уряд Німеччини.
Політика 12 лютого 2018, 11:48 (УРА-Информ)
З ким борються в Сирії наші «партнери»? З ким борються в Сирії наші «партнери»?
У жовтні 2017 року російські військові звели міст через Євфрат, який міг служити ще не один рік. Вантажопідйомність споруди становила 60 тонн. Ві...
Політика 12 лютого 2018, 12:14 (Life-News.Ru)
Трамп не впевнений в досягненні перемир я між Ізраїлем і Палестиною Трамп не впевнений в досягненні перемир'я між Ізраїлем і Палестиною
Американський президент Дональд Трамп ставить під сумнів досягнення перемир'я між Ізраїлем і Палестиною.
Політика 12 лютого 2018, 14:00 (УРА-Информ)
Віце-прем єри Польщі і України обговорять антибандерівський закон Віце-прем'єри Польщі і України обговорять антибандерівський закон
Міністр культури Польщі Петро Глинський спільно з Віце-прем'єр-міністром України Павлом Розенко під час зустрічі обговорять гучний закон про Інст...
Політика 12 лютого 2018, 14:24 (УРА-Информ)
Франція встановила ретельну добірку мігрантів Франція встановила ретельну добірку мігрантів
Міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коломб анонсував відбір серед мігрантів, оскільки країна не в змозі прийняти всіх бажаючих. Про це повідом...
Політика 12 лютого 2018, 14:08 (УРА-Информ)
"Ми, Марковичі, все такие!" Добкін вирішив назавжди покинути Харків "Ми, Марковичі, все такие!" Добкін вирішив назавжди покинути Харків
Рішення він мотивував тим, що йому необхідно постійно перебувати в Києві. "Підходить до завершення ще один тиждень настав нового року нашому жит...
Політика 12 лютого 2018, 14:33 (glavnoe.ua)
 Злам  Мінських угод - це результат невиконання Росією своїх зобов язань - МЗС "Злам" Мінських угод - це результат невиконання Росією своїх зобов'язань - МЗС
У Міністерстві закордонних справ України відповіли на словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про мінських домовленостях.
Політика 12 лютого 2018, 07:35 (УРА-Информ)
Макрон анонсував реформування ісламу в Франції Макрон анонсував реформування ісламу в Франції
Президент Франції Еммануель Макрон намір реорганізувати іслам у Франції, щоб краще інтегрувати віру, боротися з фундаменталізмом і зберегти націо...