Архів новин 

новини: 10 серпня 2023 у рубриці:  

Англійська дієта: ефективний метод зниження ваги на 10 кг за 21 день

Багато хто з нас прагне досягти ідеальної фігури та покращити здоров'я. Все частіше на перший план виходять дієти, які пропонують швидкий результат. Однією з таких дієт є англійська дієта, яка обіцяє втрату до 10 кг протягом 21 дня.. Давайте розберемося, ...
Здоров'я 10 серпня 2023, 22:46 (e-news.com.ua)

Як позбутися геморою в домашніх умовах: ефективні поради та методи Як позбутися геморою в домашніх умовах: ефективні поради та методи
Геморой - це поширене захворювання прямої кишки, яке викликає неприємні симптоми та дискомфорт.. Він може бути викликаний різними факторами, вклю...
Здоров'я 10 серпня 2023, 22:08 (NeBoley.com.ua)
Найкращий засіб від тахікардії: методи полегшення та профілактики Найкращий засіб від тахікардії: методи полегшення та профілактики
Тахікардія - це стан, що характеризується прискореним серцевим ритмом, коли частота серцевих скорочень перевищує норму.
Здоров'я 10 серпня 2023, 15:28 (NeBoley.com.ua)
Найкращий засіб від тахікардії: методи полегшення та профілактики Найкращий засіб від тахікардії: методи полегшення та профілактики
Тахікардія – це стан, що характеризується прискореним серцевим ритмом, коли частота серцевих скорочень перевищує норму.
Здоров'я 10 серпня 2023, 14:42 (NeBoley.com.ua)
Профілактика мікроінсульту: ключові заходи для запобігання серйозному стану Профілактика мікроінсульту: ключові заходи для запобігання серйозному стану
Мікроінсульт, також відомий як транзиторна ішемічна атака (ТІА), є серйозним станом, який може передувати інсульту.
Здоров'я 10 серпня 2023, 17:24 (NeBoley.com.ua)
Як позбутися геморою в домашніх умовах: ефективні поради та методи Як позбутися геморою в домашніх умовах: ефективні поради та методи
Геморой – це поширене захворювання прямої кишки, яке спричиняє неприємні симптоми та дискомфорт. Він може бути викликаний різними факторами, вклю...
Здоров'я 10 серпня 2023, 20:27 (NeBoley.com.ua)
У яких випадках корисне бадилля буряків У яких випадках корисне бадилля буряків
Бадилля буряків, часто зване листям буряка, це зелена частина рослини, яка часто відсікається перед використанням коренеплоду в кулінарії..
Здоров'я 10 серпня 2023, 00:52 (NeBoley.com.ua)
Сучасні методи боротьби з целюлітом: ключі до краси та здоров я Сучасні методи боротьби з целюлітом: ключі до краси та здоров'я
Косметичний дефект, який зазвичай називають " На полотнах художників з гордістю зображувалися вигини жіночого тіла з найдрібнішими ямочками та оп...
Здоров'я 10 серпня 2023, 11:37 (e-news.com.ua)
У яких випадках корисне бадилля буряків У яких випадках корисне бадилля буряків
Бадилля буряків, часто зване листям буряка, це зелена частина рослини, яка часто відсікається перед використанням коренеплоду в кулінарії.
Здоров'я 10 серпня 2023, 08:46 (NeBoley.com.ua)
Народні способи боротьби з зморшками навколо очей Народні способи боротьби з зморшками навколо очей
Зморшки – слово, здатне викликати тривогу у багатьох жінок. Вони з'являються в різний час для кожного, що залежить від багатьох факторів: впливу ...