Архів новин 

новини: 15 грудня 2022 у рубриці:  

Лікар назвав найкраще поєднання продуктів

“Правильні продукти” знижують навантаження на підшлункове, в результаті поступово змінюється баланс між ферментами, що допомагає відновленню.
Здоров'я 15 грудня 2022, 22:10 (NeBoley.com.ua)

Генеральне прибирання у косметичці Генеральне прибирання у косметичці
Жінки, які використовують косметику, термін придатності якої вже минув, наражають своє здоров'я на небезпеку.. Про це заявили співробітники магаз...
Здоров'я 15 грудня 2022, 20:57 (e-news.com.ua)
Доведено шкоду Wi-Fi Доведено шкоду Wi-Fi
Школярки з Данії провели незвичайний експеримент та довели негативний вплив Wi-Fi-роутера.. Перевірити вплив Wi-Fi на клітини живого організму д...
Здоров'я 15 грудня 2022, 20:26 (e-news.com.ua)
3 смачні продукти, які допоможуть захистити організм від грипу та застуди 3 смачні продукти, які допоможуть захистити організм від грипу та застуди
Взимку організм особливо схильний до впливу різних захворювань. Розповідаємо, які продукти допоможуть захистити себе від грипу та застуди.
Здоров'я 15 грудня 2022, 20:28 (NeBoley.com.ua)
Косметологічна клініка для вирішення проблем негарної шкіри Косметологічна клініка для вирішення проблем негарної шкіри
Кожна жінка мріє бути красивою та бажаною. І навіть при повному прийнятті себе існують аспекти зовнішності, які не можна назвати привабливими.
Здоров'я 15 грудня 2022, 15:11 (NeBoley.com.ua)
Чим корисні сонячні ванни Чим корисні сонячні ванни
Нещодавно вчені прийшли до висновку, що сонячні ванни, яких ми вдосталь приймаємо в сезоні, допомагають при гіпертонії, як передає Інтернет-видан...
Здоров'я 15 грудня 2022, 15:31 (e-news.com.ua)
Вчені назвали основні продукти, що викликають ревматоїдний артрит Вчені назвали основні продукти, що викликають ревматоїдний артрит
Команда американських учених назвала основні групи продуктів, які насамперед важливо усунути з раціону, щоб бути здоровим.. Медики з'ясували, які...
Здоров'я 15 грудня 2022, 15:50 (e-news.com.ua)
Вчені з ясували, скільки потрібно спати, щоб продовжити життя Вчені з'ясували, скільки потрібно спати, щоб продовжити життя
Грецькі та іспанські вчені з'ясували, що 6-8 годин сну на добу знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань та продовжує життя. При цьому...
Здоров'я 15 грудня 2022, 15:58 (e-news.com.ua)
Лікарі: три найнебезпечніші захворювання викорінюють населення XXI століття Лікарі: три найнебезпечніші захворювання викорінюють населення XXI століття
Інфекції визнані найбезпечнішими недугами, а нова вакцина, яку найближчим десятиліттям розроблять вчені, захистить 80% світового населення, як пе...
Здоров'я 15 грудня 2022, 16:20 (e-news.com.ua)
Гастроентеролог розвіяла міф про користь гарячої їжі Гастроентеролог розвіяла міф про користь гарячої їжі
Найкраще, якщо температура їжі буде співпадати з температурою тіла людини.
Здоров'я 15 грудня 2022, 15:58 (NeBoley.com.ua)
У 44-річної жінки виявлено тяжкий дефіцит заліза через часті вживання родзинок У 44-річної жінки виявлено тяжкий дефіцит заліза через часті вживання родзинок
Більшість випадків дефіциту заліза виникає через недостатнє споживання заліза, але також можуть відігравати роль внутрішні кровотечі, ендометріоз...
Здоров'я 15 грудня 2022, 17:32 (NeBoley.com.ua)
Як позбутися хронічного нежитю? Як позбутися хронічного нежитю?
Хронічний нежить чи риніт – це запалення слизової оболонки порожнини носа, яке може переходити на кісткові стінки носа.
Здоров'я 15 грудня 2022, 17:28 (NeBoley.com.ua)
Кислі продукти збільшують ймовірність розвитку діабету 2 типу Кислі продукти збільшують ймовірність розвитку діабету 2 типу
Продукти з підвищеною кислотністю можуть певною мірою збільшити ризик розвитку діабету 2 типу, вважають дослідники паризького Центру досліджень у...
Здоров'я 15 грудня 2022, 00:30 (e-news.com.ua)
Грудне вигодовування запобіжить гіпертонії Грудне вигодовування запобіжить гіпертонії
Годування грудьми корисне не тільки для дитини, а й для матері. Австралійські вчені стверджують, що жінки, які годували грудьми своїх дітей, рідш...
Здоров'я 15 грудня 2022, 00:25 (e-news.com.ua)
Чи шкідливо пити охололий чай Чи шкідливо пити охололий чай
У схудненні чай може бути ефективнішим, ніж спорт.
Здоров'я 15 грудня 2022, 00:46 (NeBoley.com.ua)
Фахівці з’ясували причини ранкової втоми Фахівці з’ясували причини ранкової втоми
Від того, як і в яких умовах ви спите, прямо залежить ваше самопочуття вдень.
Здоров'я 15 грудня 2022, 00:12 (NeBoley.com.ua)
Відпустка продовжує життя: кардіологи Відпустка продовжує життя: кардіологи
Згідно зі статистикою, хвороби серця найчастіше стають причиною смерті на глобальному рівні.. net На конгресі Європейського кардіологічного товар...
Здоров'я 15 грудня 2022, 00:43 (e-news.com.ua)
Пульмонолог Абакумов назвав способи захистити себе від грипу Пульмонолог Абакумов назвав способи захистити себе від грипу
Крім іншого, лікар рекомендує дотримуватися соціальної дистанції і частіше мити руки.
Здоров'я 15 грудня 2022, 07:54 (NeBoley.com.ua)
Лікар назвав напій, який викликає швидке ожиріння області живота Лікар назвав напій, який викликає швидке ожиріння області живота
Якщо ви маєте намір схуднути, виключіть зі свого раціону спиртне. Алкоголь – це саме той напій, вживання якого сприяє швидкому відкладенню жиру.
Здоров'я 15 грудня 2022, 00:47 (NeBoley.com.ua)
Вогкість може викликати розвиток хвороби Паркінсона Вогкість може викликати розвиток хвороби Паркінсона
Випари, присутні в запліснілих приміщеннях, відомі як " Дослідження показали, що ця речовина сприяє дегенерації двох генів, пов'язаних з передач...
Здоров'я 15 грудня 2022, 11:06 (e-news.com.ua)
Як прибрати жирний блиск на обличчі Як прибрати жирний блиск на обличчі
Жирний блиск на обличчі не зіпсує образ, якщо ти озброєна простими порадами щодо догляду за шкірою обличчя влітку. Дізнайся, чим вмиватися і прот...
Здоров'я 15 грудня 2022, 12:44 (e-news.com.ua)
Фізичні вправи при ішемічній хворобі серця Фізичні вправи при ішемічній хворобі серця
Дозовані фізичні вправи загалом позитивно впливають на серцеву діяльність. У чому виявляється вплив фізичних вправ:. • покращується пристосован...
Здоров'я 15 грудня 2022, 12:56 (e-news.com.ua)
Продуло спину: як вилікувати міозит у домашніх умовах Продуло спину: як вилікувати міозит у домашніх умовах
Практично кожен знайомий з набридливими, тягнуть, болями, що викручують, викликаними переохолодженням м'язів спини.. Іноді запальний процес не об...
Здоров'я 15 грудня 2022, 14:38 (e-news.com.ua)
У Великобританії від небезпечної інфекції померла восьма дитина У Великобританії від небезпечної інфекції померла восьма дитина
У Великобританії вже восьма дитина померла від небезпечної інфекції – стрептокока групи А.
Здоров'я 15 грудня 2022, 14:25 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів