Архів новин 

новини: 20 квітня 2017 у рубриці:  

Чи отримають одну з особливостей Samsung Galaxy S7 старі пристрої?

Минулий вечір неділі порадував нас презентаціями багатьох виробників високотехнологічних пристроїв.
Технології 20 квітня 2017, 10:06 (InternetUA)

BlackBerry припинить свою роботу в Пакистані під тиском держави BlackBerry припинить свою роботу в Пакистані під тиском держави
Компанія BlackBerry з 30 грудня більше не буде працювати в Пакистані, оскільки уряд країни запросив повний доступ до корпоративних сервісів компа...
Технології 20 квітня 2017, 10:06 (InternetUA)
В Україні з явилися в продажу Volkswagen Passat з інтерактивними бортовими дисплеями В Україні з'явилися в продажу Volkswagen Passat з інтерактивними бортовими дисплеями
Панель приладів автомобіля найближчого майбутнього. Як вона виглядатиме?.
Автомобілі 20 квітня 2017, 10:01 (InfoCAR.com.ua)
Американці побудують армійський позашляховик на базі Jeep Wrangler Американці побудують армійський позашляховик на базі Jeep Wrangler
Компанія Hendrick Dynamics, що є підрядником армії США, веде розробку легкого армійського позашляховика на базі моделі Jeep Wrangler.
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:57 (InfoCAR.com.ua)
Barnes & Noble передала розробку сервісів Nook іншій компанії Barnes & Noble передала розробку сервісів Nook іншій компанії
Компанія Barnes & Noble оголосила про плани передати розробку деяких своїх сервісів, пов'язаних з рідерами Nook, іншим компаніям.
Технології 20 квітня 2017, 09:57 (InternetUA)
Як відключити автоматичний старт MacBook Pro 2016 при відкритті кришки Як відключити автоматичний старт MacBook Pro 2016 при відкритті кришки
Нова лінійка ноутбуків MacBook Pro з сенсорною панеллю Touch Bar позбулася класичного верхнього ряду клавіш F, кнопки Esc і харчування. Рішення в...
Технології 20 квітня 2017, 10:04 (InternetUA)
Apple показала вражаюче відео з роздільною здатністю 4K, зняте на камеру iPhone 6s Apple показала вражаюче відео з роздільною здатністю 4K, зняте на камеру iPhone 6s
Усі люблять фотографувати на iPhone. Власне кажучи, це найпопулярніша в світі камера. Але ще більше люди цінують ті пам'ятні миті, які відображен...
Технології 20 квітня 2017, 09:56 (InternetUA)
Компанія Fisker змінила назву та емблему Компанія Fisker змінила назву та емблему
Компанія Fisker Automotive, заснована відомим дизайнером Хенриком Фіскером, але збанкрутіла і продана китайцям, офіційно змінила назву на Karma A...
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:55 (InfoCAR.com.ua)
Mazda 6 Diesel вже в салоні Альфа-М Плюс! Запрошуємо на тест-драйв! Mazda 6 Diesel вже в салоні Альфа-М Плюс! Запрошуємо на тест-драйв!
Компанія АЛЬФА-М ПЛЮС представляє Вашій увазі - автомобіль Mazda 6 з дизельним двигуном!.
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:50 (InfoCAR.com.ua)
Безпілотники Google зробили 270 помилок за рік Безпілотники Google зробили 270 помилок за рік
З вересня 2014 року по листопад 2015 компанія Google зафіксувала 272 помилки під час випробувань своїх машин з функціями автономного управління. ...
Наука та здоров'я 20 квітня 2017, 09:48 (newsland.com)
Nissan GT-R після зміни покоління може стати гібридом Nissan GT-R після зміни покоління може стати гібридом
Компанія Nissan приступила до розробки спорткара GT-R нового покоління.
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:53 (InfoCAR.com.ua)
Експерти різко знизили прогноз з продажу Apple Watch Експерти різко знизили прогноз з продажу Apple Watch
Аналітики інвестиційного банку JPMorgan різко скоротили прогноз по продажах "розумних" годин Apple Watch, передає CNBC.
Технології 20 квітня 2017, 09:53 (InternetUA)
Apple: застарілі мікрофони гальмують розвиток Siri Apple: застарілі мікрофони гальмують розвиток Siri
За словами віце-президента Apple Крейга Федеріго, мікрофони мають величезний вплив на здатність Siri розуміти команди. У компанії ведуть розробку...
Технології 20 квітня 2017, 09:53 (InternetUA)
Колишній співробітник Apple розповів про роботу над першим iPhone Колишній співробітник Apple розповів про роботу над першим iPhone
Днями колишній співробітник Apple Террі Ламберт поділився деякими цікавими подробицями, що стосуються розробки першого покоління iPhone.
Технології 20 квітня 2017, 09:48 (InternetUA)
Чохол дає можливість користувачеві «бачити» свої пальці крізь iPhone і iPad Чохол дає можливість користувачеві «бачити» свої пальці крізь iPhone і iPad
Компанія HandScape розробила новий спосіб взаємодії з iPhone і iPad. Традиційно тачскрін є основним елементом управління пристроєм, але інженери ...
Технології 20 квітня 2017, 09:37 (InternetUA)
Вуличні ліхтарі почнуть стежити за перестрілками Вуличні ліхтарі почнуть стежити за перестрілками
Американські компанії GE Lighting і SST мають намір розробити вуличні ліхтарі, які допоможуть боротися зі злочинами. & Nbsp;. Як повідомляє GE R...
Наука та здоров'я 20 квітня 2017, 09:33 (newsland.com)
Забудьте про Google Fiber, в США почали проводити 10-гігабітний Інтернет Забудьте про Google Fiber, в США почали проводити 10-гігабітний Інтернет
Не так давно сервіс Google Fiber запропонував запаморочливу на той момент швидкість доступу в Інтернет в 100 мегабіт в секунду. Такі швидкості до...
Технології 20 квітня 2017, 09:33 (InternetUA)
Троян Duuzer атакує південнокорейські організації Троян Duuzer атакує південнокорейські організації
Дослідники ІБ-компанії Symantec зафіксували атаки із застосуванням нового трояна, націлені на південнокорейські організації.
Технології 20 квітня 2017, 09:28 (InternetUA)
«НІКО Авант Мегаполіс» пропонує прикрасити зиму «НІКО Авант Мегаполіс» пропонує прикрасити зиму
«НІКО Авант Мегаполіс», офіційний дилерський центр Citroёn в Києві та Київській області, повідомляє про те, що в салоні з'явився дизельний Citroё...
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:47 (InfoCAR.com.ua)
Twitter спростить систему відповідей і інші функції в сервісі Twitter спростить систему відповідей і інші функції в сервісі
Сервіс Twitter, як недавно стало відомо, у фінансовому плані переживає не найкращі часи.
Технології 20 квітня 2017, 09:29 (InternetUA)
Місце в черзі на Acura NSX оцінили в 100 тисяч доларів Місце в черзі на Acura NSX оцінили в 100 тисяч доларів
На онлайн-аукціоні eBay з'явилося оголошення про продаж місця в черзі на суперкар Acura NSX нового покоління.
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:37 (InfoCAR.com.ua)
Honda відкликає 784 тисяч автомобілів через подушки безпеки Takata Honda відкликає 784 тисяч автомобілів через подушки безпеки Takata
Прес-служба Міністерства земель, інфраструктури і транспорту Японії повідомила про початок чергового масштабного відкликання автомобілів компанії...
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:38 (InfoCAR.com.ua)
Китайський суд вирішив спір між автовиробниками, покаравши обох учасників Китайський суд вирішив спір між автовиробниками, покаравши обох учасників
Влада Китайської народної республіки вирішили суперечку між Land Rover і Jiangling оригінальним способом.
Автомобілі 20 квітня 2017, 09:43 (InfoCAR.com.ua)
Глава Cyanogen розповів про майбутнє компанії Глава Cyanogen розповів про майбутнє компанії
В кінці минулого тижня з'явилася інформація, що компанія Cyanogen, відома завдяки випуску кастомних прошивок CyanogenMod і Cyanogen OS на базі An...
Технології 20 квітня 2017, 09:40 (InternetUA)
AMD підтвердила співпрацю з Samsung в області 14-нм виробництва AMD підтвердила співпрацю з Samsung в області 14-нм виробництва
Після того, як AMD відзвітувала про позитивні результати свого другого кварталу, багато індустріальних аналітики звернулися до представників комп...
Технології 20 квітня 2017, 09:40 (InternetUA)
Реліз iOS 10. 1 запланований на 25 жовтня Реліз iOS 10. 1 запланований на 25 жовтня
iOS 10. 1 є одним з найбільш очікуваних релізів серед користувачів iPhone. Справа в тому, що даний апдейт принесе нові можливості здвоєною камери...
Технології 20 квітня 2017, 09:26 (InternetUA)
У 2017 році оптична стабілізація буде в двох камерах iPhone У 2017 році оптична стабілізація буде в двох камерах iPhone
Незважаючи на високі оцінки, які заслужила здвоєна камера в iPhone 7 Plus, вона все ще далека від ідеалу. Одним з недоліків називали відсутність ...
Технології 20 квітня 2017, 09:40 (InternetUA)
Тайвань стане новою виробничою базою Micron Тайвань стане новою виробничою базою Micron
Днями американська компанія Micron завершила покупку акцій тайванської компанії Inotera Memories.
Технології 20 квітня 2017, 09:45 (comments.ua)
Про користь шкідливої ??їжі Про користь шкідливої ??їжі
Сучасні дослідження в області дієтології дають все більше обнадійливих фактів, що стосуються корисних якостей «шкідливої» їжі. Особливо приємні ц...