новини: 9 квітня 2024 у рубриці:

Арсенал та Баварія зіграли внічию в видовищному матчі

Команди забили по два голи в першому чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів.
Футбол 09 квітня 2024, 23:58 (football.ua)

Кейн забив найбільше голів у ворота Арсеналу на Емірейтс Стедіум Кейн забив найбільше голів у ворота Арсеналу на Емірейтс Стедіум
Від центрфорварда лондонці постраждали вже шість разів.
Футбол 09 квітня 2024, 23:57 (football.ua)
Альфонсо Девіс не допоможе Баварії у матчі-відповіді проти Арсеналу Альфонсо Девіс не допоможе Баварії у матчі-відповіді проти Арсеналу
Канадський вінгбек отримав жовту на Емірейтс Стедіум.
Футбол 09 квітня 2024, 23:01 (football.ua)
Реал — Манчестер Сіті: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів Реал — Манчестер Сіті: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів
Дивіться відео голів матчу Ліги чемпіонів, що проходить 9 квітня 2024 року.
Футбол 09 квітня 2024, 23:14 (football.ua)
Арсенал – Баварія: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів Арсенал – Баварія: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 9 квітня 2024 року.
Футбол 09 квітня 2024, 23:19 (football.ua)
Лунін пропустив другий найшвидший гол Реала у домашньому матчі Ліги чемпіонів Лунін пропустив другий найшвидший гол Реала у домашньому матчі Ліги чемпіонів
Український голкіпер пропустив від Бернарду Сілви.
Футбол 09 квітня 2024, 23:48 (football.ua)
Родина Суркісів не змогла стягнути з держави 350 млн доларів у справі Приватбанку Родина Суркісів не змогла стягнути з держави 350 млн доларів у справі Приватбанку
Компанії, пов'язані з президентом київського Динамо та його родиною, програли суд.
Футбол 09 квітня 2024, 19:54 (football.ua)
Лунін зіграє з перших хвилин проти Манчестер Сіті Лунін зіграє з перших хвилин проти Манчестер Сіті
Український голкіпер вийде у стартовому складі Реала на чвертьфінал Ліги чемпіонів.
Футбол 09 квітня 2024, 20:28 (football.ua)
Судаков цікавить низку клубів АПЛ — Скіра Судаков цікавить низку клубів АПЛ — Скіра
Шахтар планує добряче заробити на продажі свого українського вихованця.
Футбол 09 квітня 2024, 20:56 (football.ua)
Зінченко залишився в запасі в матчі проти Баварії Зінченко залишився в запасі в матчі проти Баварії
Стали відомі склади команд на матч Ліги чемпіонів.
Футбол 09 квітня 2024, 21:18 (football.ua)
Жіноча збірна України поступилася Хорватії у відборі на Євро-2025 Жіноча збірна України поступилася Хорватії у відборі на Євро-2025
Команда Володимира Пятенка мінімально поступилася хорваткам.
Футбол 09 квітня 2024, 21:35 (football.ua)
Арсенал, Манчестер Юнайтед та ПСЖ зберігають інтерес до Леау Арсенал, Манчестер Юнайтед та ПСЖ зберігають інтерес до Леау
Португальський вінгер може залишити Мілан.
Футбол 09 квітня 2024, 21:59 (football.ua)
Чуамені пропустить матч-відповідь проти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів Чуамені пропустить матч-відповідь проти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів
Французький опорник отримав жовту на Сантьяго Бернабеу та отримав дискваліфікацію.
Футбол 09 квітня 2024, 22:24 (football.ua)
Як Лунін пропустив від Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів Як Лунін пропустив від Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів
Український голкіпер не зміг врятувати в моменті зі штрафним Бернарду на 2-ій хвилині матчу.
Футбол 09 квітня 2024, 22:42 (football.ua)
Упамекано: Знімаю капелюха перед Леверкузеном Упамекано: Знімаю капелюха перед Леверкузеном
Захисник Баварії Дайо Упамекано віддав належне команді Хабі Алонсо.
Футбол 09 квітня 2024, 14:21 (football.ua)
Хоселу: Фізично я переживаю один із найкращих моментів у своїй кар’єрі Хоселу: Фізично я переживаю один із найкращих моментів у своїй кар’єрі