Архів новин 

новини: 13 квітня 2024 у рубриці:  

Нещерет пропустить матч з Олександрією

У голкіпера "біло-синіх" проблеми зі здоров'ям.
Футбол 13 квітня 2024, 15:20 (football.ua)

Тоттенгем хоче придбати Інкап є Тоттенгем хоче придбати Інкап'є
Еквадорець разом з "фармацевтами" робить історію цього сезону.
Футбол 13 квітня 2024, 13:54 (football.ua)
Довбик зіграє у старті проти Атлетіко, Циганков поза заявкою Довбик зіграє у старті проти Атлетіко, Циганков поза заявкою
Поєдинок іспанського чемпіонату розпочнеться о 15:00 за Києвом.
Футбол 13 квітня 2024, 14:19 (football.ua)
Манчестер Юнайтед ще не вирішив, що робити з Грінвудом Манчестер Юнайтед ще не вирішив, що робити з Грінвудом
Скандальний гравець може залишитися на Олд Траффорд.
Футбол 13 квітня 2024, 14:38 (football.ua)
Бущан та Волошин повернулись до стартового складу Динамо Київ на матч проти Олександрії Бущан та Волошин повернулись до стартового складу Динамо Київ на матч проти Олександрії
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють Олександрія та Динамо Київ.
Футбол 13 квітня 2024, 14:43 (football.ua)
Постекоглу: Немає причин озиратись на попередні 1:6 на Сент-Джеймс Парк Постекоглу: Немає причин озиратись на попередні 1:6 на Сент-Джеймс Парк
Керманич Тоттенгема прокоментував підготовку до гри проти Ньюкасла.
Футбол 13 квітня 2024, 09:47 (football.ua)
Буну: У Севільї я був сам не свій Буну: У Севільї я був сам не свій
Голкіпер прокоментував трансфер до Саудівської Аравії.
Футбол 13 квітня 2024, 10:17 (football.ua)
В Челсі незадоволені розвитком Мудрика В Челсі незадоволені розвитком Мудрика
Українець в Лондоні вже більше року.
Футбол 13 квітня 2024, 10:55 (football.ua)
Тухель: Мене влаштовує рішення про мою відставку Тухель: Мене влаштовує рішення про мою відставку
Німець влітку залишить Мюнхен.
Футбол 13 квітня 2024, 11:47 (football.ua)
Вакула повернувся до стартового складу Миная на матч проти Оболоні Вакула повернувся до стартового складу Миная на матч проти Оболоні
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку двадцять четвертого туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють київська Оболонь та закарпат...
Футбол 13 квітня 2024, 12:04 (football.ua)
Лаціо громить Салернітану Лаціо громить Салернітану
Команда Тудора не помітила "гранатових".
Футбол 13 квітня 2024, 00:13 (football.ua)
Альберто: Я виходжу з проекту Лаціо Альберто: Я виходжу з проекту Лаціо
Іспанець хоче залишити "орлів", але, хто ж його відпустить безкоштовно...
Футбол 13 квітня 2024, 01:07 (football.ua)
Війна, день 779. Уряд виділив ще 3,88 млрд гривень на будівництво оборонних рубежів Війна, день 779. Уряд виділив ще 3,88 млрд гривень на будівництво оборонних рубежів
До вашої уваги інформація щодо повномасштабного російського вторгнення в Україну за підсумками 12 квітня 2024 року.
Футбол 13 квітня 2024, 01:07 (football.ua)
УПЛ. Анонс матчiв дня першого дня 24-го туру УПЛ. Анонс матчiв дня першого дня 24-го туру
Football.ua представляє прев'ю поєдинкiв першого дня 24-го туру чемпіонату України, якi відбудуться 13 квiтня.
Футбол 13 квітня 2024, 07:45 (football.ua)
Тудор: Луїс Альберто? Я це не коментуватиму Тудор: Луїс Альберто? Я це не коментуватиму
Керманич Лаціо висловився на тему відмови підопічного надалі виступати за клуб.
Футбол 13 квітня 2024, 08:31 (football.ua)
Лаціо — Салернітана 4:1 Відео голів та огляд матчу Серії A Лаціо — Салернітана 4:1 Відео голів та огляд матчу Серії A
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 12 квітня 2024 року, 21:45.
Футбол 13 квітня 2024, 08:52 (football.ua)
Клопп: Ліверпуль відреагує на поразку від Аталанти, я обіцяю Клопп: Ліверпуль відреагує на поразку від Аталанти, я обіцяю
"Червоні" були знищені бергамасками на Енфілді.
Футбол 13 квітня 2024, 09:25 (football.ua)
Ровелла: Радий нарешті повернутись на поле Ровелла: Радий нарешті повернутись на поле
Півзахисник Лаціо прокоментував перемогу над Салернітаною.
Футбол 13 квітня 2024, 09:31 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском