Архів новин 

новини: 9 жовтня 2024 у рубриці:  

Забарний увійшов до символічної збірної АПЛ

В поточному сезоні українець повністю відіграв в усіх семи матчах.
Футбол 09 жовтня 2024, 11:50 (football.ua)

Гочолеішвілі: Україна – дуже сильна команда, але ми є лідерами групи Гочолеішвілі: Україна – дуже сильна команда, але ми є лідерами групи
Гіоргі Гочолеішвілі розповів про майбутній матч проти України.
Футбол 09 жовтня 2024, 11:26 (football.ua)
Лапорт — про зміну футбольного громадянства: Я не міг більше чекати Лапорт — про зміну футбольного громадянства: Я не міг більше чекати
Захисник збірної Іспанії прокоментував зміну футбольного громадянства.
Футбол 09 жовтня 2024, 09:06 (football.ua)
Клопп очолить футбольний підрозділ Ред Булл Клопп очолить футбольний підрозділ Ред Булл
Несподіване місце для продовження кар’єри.
Футбол 09 жовтня 2024, 09:22 (football.ua)
Де ла Фуенте: Страйк футболістів? Треба сідати за стіл переговорів Де ла Фуенте: Страйк футболістів? Треба сідати за стіл переговорів
Керманич Іспанії прокоментував стан команди перед початком жовтневих матчів.
Футбол 09 жовтня 2024, 10:02 (football.ua)
Даніель Мальдіні: Виклик до збірної — мрія для моєї родини Даніель Мальдіні: Виклик до збірної — мрія для моєї родини
Півзахисник Монци прокоментував важливу подію в кар’єрі.
Футбол 09 жовтня 2024, 11:03 (football.ua)
Палмер — найкращий англійський гравець у 2024 році Палмер — найкращий англійський гравець у 2024 році
Плеймейкер Челсі отримав нагороду за підсумками цього року.
Футбол 09 жовтня 2024, 00:01 (football.ua)
Криськів: Коли побачив своє ім я у списку збірної України — дуже зрадів. Дружина, напевно, ще більше зраділа Криськів: Коли побачив своє ім'я у списку збірної України — дуже зрадів. Дружина, напевно, ще більше зраділа
Український півзахисник висловився про свій виклик до збірної України на жовтневі матчі Ліги націй.
Футбол 09 жовтня 2024, 00:21 (football.ua)
Стало відомо, хто є фаворитом стати новим директором з футболу в Манчестер Сіті Стало відомо, хто є фаворитом стати новим директором з футболу в Манчестер Сіті
Угу Віана з лісабонського Спортінга може приєднатися до лав "містян".
Футбол 09 жовтня 2024, 00:43 (football.ua)
Ямал: Карвахаль — неймовірний гравець Ямал: Карвахаль — неймовірний гравець
Форвард Барселони прокоментував початок сезону.
Футбол 09 жовтня 2024, 07:56 (football.ua)
Кімміх: У футболі завжди були, є та будуть травми — кількість матчів на це мало впливає Кімміх: У футболі завжди були, є та будуть травми — кількість матчів на це мало впливає
Півзахисник Баварії та збірної Німеччини прокоментував напружений графік.
Футбол 09 жовтня 2024, 08:39 (football.ua)
Хмара тегів