Архів новин 

новини: 9 січня 2018 у рубриці:  

Шарапову піднесли на тенісний Олімп

Росіянці передбачили повернення на вершину рейтингу WTA.
Спорт 09 січня 2018, 13:39 (YTPO.ru)

Альба: Дембеле швидше мене Альба: Дембеле швидше мене
Захисник Барселони Хорді Альба прокоментував гру Усмана Дембеле.
Футбол 09 січня 2018, 13:33 (football.ua)
ПСЖ поставив цінник на Лукаса Моуру - ЗМІ ПСЖ поставив цінник на Лукаса Моуру - ЗМІ
Парижани готові продати свого півзахисника.
Футбол 09 січня 2018, 11:27 (football.ua)
Спортдир Боруссії Д: Гру новачків ще рано оцінювати Спортдир Боруссії Д: Гру новачків ще рано оцінювати
Спортивний директор Боруссії Міхаель Цорк визнав, що дортмундці зробили помилку, призначивши Петера Боса.
Футбол 09 січня 2018, 11:59 (football.ua)
У Лужниках відкриють Центр художньої гімнастики У Лужниках відкриють Центр художньої гімнастики
Знаменитий спортивний комплекс отримає нові майданчики.
Спорт 09 січня 2018, 11:55 (YTPO.ru)
Маріуполь веде переговори із захисником збірної Македонії Маріуполь веде переговори із захисником збірної Македонії
У вівторок, 9-го січня, команда Бабича виходить з відпустки.
Футбол 09 січня 2018, 13:22 (football.ua)
Коутиньо підписав контракт з  Барселоною  і відразу пропустить три тижні Коутиньо підписав контракт з "Барселоною" і відразу пропустить три тижні
Каталонці представили бразильця на "Камп Ноу".
Спорт 09 січня 2018, 06:44 (ТСН.ua)
Українка Джима емоційно відповіла на критику уболівальників після 5 місця в естафеті Українка Джима емоційно відповіла на критику уболівальників після 5 місця в естафеті
Спортсменка не втрималася і прокоментувала повідомлення в соцмережі.
Спорт 09 січня 2018, 07:03 (ТСН.ua)
Челсі може відмовитися від трансферу Алекса Сандро Челсі може відмовитися від трансферу Алекса Сандро
Захисник Ювентуса Алекс Сандро намір покинути туринський клуб.
Футбол 09 січня 2018, 07:47 (football.ua)
Українська збірна з біатлону провалила чоловічу естафету в Оберхофі Українська збірна з біатлону провалила чоловічу естафету в Оберхофі
Збірна України залишилася без медалей у естафетних гонках в Оберхофі - наші біатлоністи фінішували на 11-му місці. Про це повідомляється на сайті...
Спорт 09 січня 2018, 08:26 (УРА-Информ)
Рібері: Здоров я для мене найважливіший фактор Рібері: Здоров'я для мене найважливіший фактор
Хавбек мюнхенців поділився думкою про свою фізичну форму.
Футбол 09 січня 2018, 09:14 (football.ua)
Голкіпер Атлетика може пропустити три місяці через пошкодження Голкіпер Атлетика може пропустити три місяці через пошкодження
Голкіпер Атлетик Більбао Кепа Аррісабалага може вибути з ладу на тривалий термін.
Футбол 09 січня 2018, 09:50 (football.ua)
Зідан: Знаю, що не працюватиму в Реалі 10 років Зідан: Знаю, що не працюватиму в Реалі 10 років
Головний тренер "галактікос" Зінедін Зідан прокоментував свою роботу.
Футбол 09 січня 2018, 09:59 (football.ua)
Невдачі росіян звалили на допінг Невдачі росіян звалили на допінг
Погані результати російських біатлоністів зв'язали зі скандалом.
Спорт 09 січня 2018, 11:23 (YTPO.ru)
Президент ПСЖ: Диба? Він не ключ до майбутнього ПСЖ Президент ПСЖ: Диба? Він не ключ до майбутнього ПСЖ
Президент ПСЖ Нассер Аль-Хелайфі прокоментував чутки, які пов'язують Паулу Дібалу з французьким клубом.
Футбол 09 січня 2018, 00:07 (football.ua)
Рібері: Через шраму з мене сміялися батьки однокласників Рібері: Через шраму з мене сміялися батьки однокласників
Півзахисник Баварії Франк Рібері розповів, що в дитинстві страждав від глузувань через шраму на обличчі.
Футбол 09 січня 2018, 00:56 (football.ua)
Жеребкування 4-го раунду Кубка Англії: МЮ зіграє проти Йовіла і інші пари Жеребкування 4-го раунду Кубка Англії: МЮ зіграє проти Йовіла і інші пари
У понеділок відбулося жеребкування чергової стадії Кубка Англії.
Футбол 09 січня 2018, 00:53 (football.ua)
Брайтон вибив Кристал Пелас з Кубка Англії Брайтон вибив Кристал Пелас з Кубка Англії
Вашій увазі результат матчу 3-го раунду Кубка Англії між Брайтоном і Крістал Пелас.
Футбол 09 січня 2018, 01:07 (football.ua)
Еспаньол мінімально здолав Малагу Еспаньол мінімально здолав Малагу
Вашій увазі результат матчу 18-го туру Іспаського Ла Ліги між Малагою і Еспаньолом.
Футбол 09 січня 2018, 04:12 (football.ua)
Хмара тегів