Архів новин 

новини: 15 грудня 2017 у рубриці:  

У Південній Кореї показали олімпійське селище, де будуть жити спортсмени на Іграх-2018

Офіційне відкриття заплановане на 1 лютого.
Спорт 15 грудня 2017, 13:16 (ТСН.ua)

Хамес: Мене все влаштовує в Баварії Хамес: Мене все влаштовує в Баварії
Півзахисник Хамес Родрігес прокоментував повернення в мадридський Реал.
Футбол 15 грудня 2017, 12:50 (football.ua)
Відеоповтори в Італії: як це працює Відеоповтори в Італії: як це працює
Кореспондент журналу "Футбол" і постійний автор Football. ua Сергій Шевченко оцінює роботу ВАР в Серії А.
Футбол 15 грудня 2017, 12:15 (football.ua)
Регулярна групова ходьба запобігає інфаркти, інсульти та депресію Регулярна групова ходьба запобігає інфаркти, інсульти та депресію
Ви вирішили поліпшити здоров'я і фізичну форму в новому році?. Тоді для вас є хороша новина. Дослідники з Великобританії з'ясували, що регулярн...
Спорт 15 грудня 2017, 07:27 (e-news.com.ua)
Віллаш-Боаш може очолити ПСЖ Віллаш-Боаш може очолити ПСЖ
Португальський тренер Андре Віллаш-Боаш може отримати ще одну спробу очолити європейський Топ-клуб.
Футбол 15 грудня 2017, 08:38 (football.ua)
Блінд і Де Врей можуть перейти в Барселону Блінд і Де Врей можуть перейти в Барселону
Захисники збірної Нідерландів Дейлі Блінд і Стефан Де Врей можуть в січні поповнити ряди Барселони.
Футбол 15 грудня 2017, 09:19 (football.ua)
КДК не прийняв рішення по догравання матчу Карпат і Олімпіка КДК не прийняв рішення по догравання матчу Карпат і Олімпіка
Нове засідання контрольно-дисциплінарного комітету відбудеться 21 грудня.
Футбол 15 грудня 2017, 09:46 (football.ua)
Лестер хоче придбати Бен Арфа Лестер хоче придбати Бен Арфа
Вінгер ПСЖ Хатем Бен Арфа може стати гравцем англійського Лестера.
Футбол 15 грудня 2017, 11:15 (football.ua)
Суонсі має намір припинити оренду Санчеша - ЗМІ Суонсі має намір припинити оренду Санчеша - ЗМІ
Півзахисник Баварії Ренату Санчеш може покинути валлійський клуб і повернутися до Баварії.
Футбол 15 грудня 2017, 11:54 (football.ua)
Бонуччі: Від питання "чому ти покинув Ювентус?" мене кидає в піт Бонуччі: Від питання "чому ти покинув Ювентус?" мене кидає в піт
Захисник Мілана Леонардо Бонуччі досі переживає через не кращої розставання зі "старої синьйорою".
Футбол 15 грудня 2017, 00:19 (football.ua)
Доннарумма відповів на образи фанатів: Я такого не очікував Доннарумма відповів на образи фанатів: Я такого не очікував
Голкіпер Мілана Джанлуїджі Доннарумма зізнався, що образи фанатів під час матчу проти Верони стали для нього несподіванкою.
Футбол 15 грудня 2017, 00:29 (football.ua)
ФА попросила Моуріньо пояснити свої слова перед манчестерским дербі ФА попросила Моуріньо пояснити свої слова перед манчестерским дербі
Футбольна асоціація попросила менеджера Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью пояснити коментарі, які він зробив перед матчем проти Манчестер Сіті.
Футбол 15 грудня 2017, 00:29 (football.ua)
Пьяца не покине Ювентус взимку Пьяца не покине Ювентус взимку
Марко Нателіч, агент півзахисника Ювентуса Марко Пьяца, підтвердив, що його клієнт не збирається залишати туринський клуб.
Футбол 15 грудня 2017, 00:58 (football.ua)
Райола: Залиште Доннарумма в спокої, проблема в Мірабелла Райола: Залиште Доннарумма в спокої, проблема в Мірабелла
Міно Райола, агент воротаря Мілана Джанлуїджі Доннарумма, встав на захист свого клієнта, а заодно і атакував спортивного директора "россонері" Ма...
Футбол 15 грудня 2017, 00:43 (football.ua)
300 російських спортсменів підозрюються у вживанні допінгу 300 російських спортсменів підозрюються у вживанні допінгу
Міжнародні федерації розглядатимуть справи атлетів.
Спорт 15 грудня 2017, 01:17 (ТСН.ua)
Лаціо вийшов в чвертьфінал Кубка Італії завдяки перемозі над Чіттаделла Лаціо вийшов в чвертьфінал Кубка Італії завдяки перемозі над Чіттаделла
У матчі 1/8 фіналу Кубка Італії Лаціо вдома обіграв Чіттаделла з рахунком 4: 1.
Футбол 15 грудня 2017, 01:12 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском