Архів новин

новини: 18 вересня 2024 у рубриці:

Прикра помилка Гассаніги коштувала Жироні з Циганковим нічиєї проти ПСЖ в дебютній грі в Лізі чемпіонів

Команда Луїса Енірке мала шалену перевагу в другій половині гри, але забила лише в компенсований час.
Футбол Вчора, 23:59 (football.ua)

Манчестер Сіті та Інтер не відзначились голами Манчестер Сіті та Інтер не відзначились голами
Рімейк тогорічного фіналу Ліги чемпіонів завершився нічиєю.
Футбол Вчора, 23:58 (football.ua)
Динамо — Ворскла 3:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ Динамо — Ворскла 3:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 18 вересня 2024 року.
Футбол Вчора, 22:36 (football.ua)
Болонья — Шахтар 0:0 Відео найкращих моментів та огляд матчу Ліги чемпіонів Болонья — Шахтар 0:0 Відео найкращих моментів та огляд матчу Ліги чемпіонів
Football.ua представляє відео найкращих моментів поєдинку Ліги чемпіонів, що відбувся 18 вересня 2024 року.
Спарта Прага — РБ Зальцбург 3:0 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів Спарта Прага — РБ Зальцбург 3:0 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів
Футбол Вчора, 22:59 (football.ua)
Ігнатенко  привіз  пенальті у матчі Ліги чемпіонів проти Селтіка Ігнатенко "привіз" пенальті у матчі Ліги чемпіонів проти Селтіка
Український опорник Слована вдарив по нозі суперника у власному штрафному майданчику.
Футбол Вчора, 23:31 (football.ua)
Циганков зіграє з перших хвилин проти ПСЖ Циганков зіграє з перших хвилин проти ПСЖ
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 1-го туру основного етапу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому зіграють ПСЖ та Жирона.
Футбол Вчора, 21:03 (football.ua)
Манчестер Сіті – Інтер: Гріліш та Таремі зіграють з перших хвилин Манчестер Сіті – Інтер: Гріліш та Таремі зіграють з перших хвилин
Стали відомі склади на центральний матч ігрового дня.
Футбол Вчора, 21:10 (football.ua)
Рома оголосила про призначення Юрича на посаду головного тренера Рома оголосила про призначення Юрича на посаду головного тренера
Хорватський фахівець змінив на цій посаді Даніеле Де Россі.
Футбол Вчора, 21:17 (football.ua)
Ігнатенко – у старті Слована на матч Ліги чемпіонів проти Селтіка Ігнатенко – у старті Слована на матч Ліги чемпіонів проти Селтіка
Ще один українець братиме участь у другому ігровому дні першого туру.
Футбол Вчора, 21:33 (football.ua)
Спарта Прага розгромила Зальцбург у Лізі чемпіонів Спарта Прага розгромила Зальцбург у Лізі чемпіонів
Чеський колектив пожертвував володінням м'ячем задля досягнення позитивного результату.
Футбол Вчора, 21:39 (football.ua)
Шахтар із незабитим пенальті Судакова розписав із Болоньєю першу безгольову нічию в оновленій Лізі чемпіонів Шахтар із незабитим пенальті Судакова розписав із Болоньєю першу безгольову нічию в оновленій Лізі чемпіонів
Команда Маріно Пушича розпочала виступи в єврокубках із не надто впевненої гри.
Футбол Вчора, 21:49 (football.ua)
Дубль Ло Чельсо приніс Бетісу перемогу над Хетафе Дубль Ло Чельсо приніс Бетісу перемогу над Хетафе
Завершився другий матч сьомого туру чемпіонату Іспанії.
Футбол Вчора, 22:07 (football.ua)
Матвієнко визнаний УЄФА найкращим гравцем матчу Болонья – Шахтар Матвієнко визнаний УЄФА найкращим гравцем матчу Болонья – Шахтар
Захисник допоміг "гірникам" уникнути пропущених голів.
Футбол Вчора, 22:25 (football.ua)
Терзич, Поттер та Юрич претендують на посаду головного тренера Роми Терзич, Поттер та Юрич претендують на посаду головного тренера Роми
Римська команда невдало розпочала новий сезон.
Футбол Вчора, 14:23 (football.ua)
Керролл став гравцем Бордо Керролл став гравцем Бордо
35-річний футболіст майже всю свою кар'єру провів на батьківщині в Англії.
Футбол Вчора, 15:23 (football.ua)
УПЛ затвердила дати та час матчів дев ятого туру УПЛ затвердила дати та час матчів дев'ятого туру
Матчі дев'ятого туру чемпіонату були поділені на три дні.
Футбол Вчора, 15:53 (football.ua)
Баєр презентував спеціальну форму для Ліги чемпіонів Баєр презентував спеціальну форму для Ліги чемпіонів
Оригінальний дизайн форми від "фармацевтів".
Футбол Вчора, 16:23 (football.ua)
Перішич став гравцем ПСВ Перішич став гравцем ПСВ
Контракт розрахований до літа 2025 року.
Футбол Вчора, 16:47 (football.ua)
Футзал. ЧС-2024. Україна розгромила Анголу Футзал. ЧС-2024. Україна розгромила Анголу
Українці здобули свою першу перемогу на мундіалі 2024 року.
Футбол Вчора, 17:11 (football.ua)
Себальйос дебютує в стартовому складі Динамо Київ у перенесеному матчі проти Ворскли Себальйос дебютує в стартовому складі Динамо Київ у перенесеному матчі проти Ворскли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 4-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють Динамо Київ та полтавська Ворскла.
Футбол Вчора, 17:12 (football.ua)
Саліху пропустить до двох тижнів через травму Саліху пропустить до двох тижнів через травму
Косовар отримав пошкодження у минулому матчі проти Колоса.
Футбол Вчора, 17:46 (football.ua)
Фаті відновився після травми та потрапив до заявки на матч Монако – Барселона Фаті відновився після травми та потрапив до заявки на матч Монако – Барселона
Іспанець може отримати шанс допомогти "блаугранас" у Лізі чемпіонів.
Футбол Вчора, 18:29 (football.ua)
Конопля, Егіналду та Матвієнко гратимуть із перших хвилин проти Болоньї Конопля, Егіналду та Матвієнко гратимуть із перших хвилин проти Болоньї
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 1-го туру основного етапу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому зіграють Болонья та донецький Шахтар.
Футбол Вчора, 18:47 (football.ua)
Кабаєв проводить свій 200-й матч в УПЛ Кабаєв проводить свій 200-й матч в УПЛ
Зараз гравець допомагає Динамо в перенесеному поєдинку 4-го туру.
Футбол Вчора, 19:01 (football.ua)
Анчелотті: Куртуа, безперечно, є найкращим голкіпером у моїй тренерській кар єрі Анчелотті: Куртуа, безперечно, є найкращим голкіпером у моїй тренерській кар'єрі
Керманич Реала вважає бельгійця найкращим на своїй позиції у світі.
Футбол Вчора, 19:27 (football.ua)
Динамо Київ із дебютним голом Себальйоса переграло Ворсклу Динамо Київ із дебютним голом Себальйоса переграло Ворсклу
Один із перенесених матчів на старті сезону команда Олександра Шовковського завершила перемогою.
Футбол Вчора, 20:04 (football.ua)
Футзал. ЧС-2024. Аргентина здолала Афганістан, Іспанія розгромила Нову Зеландію Футзал. ЧС-2024. Аргентина здолала Афганістан, Іспанія розгромила Нову Зеландію
Завершилися чергові матчі у рамках групового етапу чемпіонату світу з футзалу.
Футбол Вчора, 20:14 (football.ua)
Скористався помилкою Ісенка: чудовий гол Піхальонка у ворота Ворскли Скористався помилкою Ісенка: чудовий гол Піхальонка у ворота Ворскли
Четвертий за сезон результативний удар півзахисника Динамо.
Футбол Вчора, 20:20 (football.ua)