Верона вирвала перемогу над Венецією завдяки автоголу наприкінці матчу

Футбол 04 жовтня 2024, 23:55 (football.ua)

Боруссія Менхенгладбах поступилася Аугсбургу Боруссія Менхенгладбах поступилася Аугсбургу
"Жеребці" залишилися без задовільного результату у гостьовому матчі Бундесліги.
Футбол 04 жовтня 2024, 23:27 (football.ua)
Карпати — Інгулець 0:0 Відео найкращих моментів та огляд матчу УПЛ Карпати — Інгулець 0:0 Відео найкращих моментів та огляд матчу УПЛ
Football.ua представляє відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату України, що відбувся 4 жовтня 2024 року.
Футбол 04 жовтня 2024, 22:04 (football.ua)
Ньюкасл цікавиться Сане — Фальк Ньюкасл цікавиться Сане — Фальк
Німець може повернутися до Англії.
Футбол 04 жовтня 2024, 22:57 (football.ua)
Рома продовжить контракт із конкурентом Довбика Рома продовжить контракт із конкурентом Довбика
Ельдор Шомуродов пов'яже своє майбутнє з "вовками".
Футбол 04 жовтня 2024, 23:07 (football.ua)
Карпати поділили очки з Інгульцем Карпати поділили очки з Інгульцем
Нинішня команда Владислава Лупашка так і не подужала колишню.
Футбол 04 жовтня 2024, 19:59 (football.ua)
Рюдигер — про Голанда: Звір Рюдигер — про Голанда: Звір
"Машина", яку важко зупинити.
Футбол 04 жовтня 2024, 20:35 (football.ua)
Дискваліфікацію Погба за порушення антидопінгових правил скоротили до 18 місяців Дискваліфікацію Погба за порушення антидопінгових правил скоротили до 18 місяців
Вже в січні 2025 року француз може повернутися до тренувань з Ювентусом.
Футбол 04 жовтня 2024, 20:51 (football.ua)
Наполі завдяки трьом результативним діям Лукаку здолав Комо Наполі завдяки трьом результативним діям Лукаку здолав Комо
Команда Антоніо Конте зберегла лідерство в турнірній таблиці Серії А.
Футбол 04 жовтня 2024, 21:31 (football.ua)
Нідерланди оголосили заявку на жовтневі матчі Ліги націй Нідерланди оголосили заявку на жовтневі матчі Ліги націй
Повернення сина легендарного Патріка Клюйверта до складу "оран'є".
Футбол 04 жовтня 2024, 16:28 (football.ua)
Циганков пропустить близько п яти тижнів через травму Циганков пропустить близько п'яти тижнів через травму
Українець зазнав пошкодження в матчі Ліги чемпіонів.
Футбол 04 жовтня 2024, 16:42 (football.ua)
Шах та Адамюк зіграють із перших хвилин проти Інгульця Шах та Адамюк зіграють із перших хвилин проти Інгульця
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють львівські Карпати та петровський Інгулець.
Футбол 04 жовтня 2024, 17:05 (football.ua)
Артета розповів, як проходить відновлення Зінченка та Едегора Артета розповів, як проходить відновлення Зінченка та Едегора
Українець може повернутися на поле вже після матчів збірних.
Футбол 04 жовтня 2024, 17:21 (football.ua)
Чорноморець здобув мінімальну перемогу над Оболонню Чорноморець здобув мінімальну перемогу над Оболонню
Команда Олександра Бабича на власному полі знову виборола три очки на останніх хвилинах.
Футбол 04 жовтня 2024, 17:31 (football.ua)
Перша ліга: Металіст поступився Агробізнесу, Епіцентр і Нива Т поділили очки та інші матчі Перша ліга: Металіст поступився Агробізнесу, Епіцентр і Нива Т поділили очки та інші матчі
Вісім команд за ігровий день порадували лише трьома голами.
Футбол 04 жовтня 2024, 17:45 (football.ua)
Юрич — після поразки від Ельфсборгу: Не сказав би, що Рома провалила матч Юрич — після поразки від Ельфсборгу: Не сказав би, що Рома провалила матч
Перша поразка "вовків" під керівництвом хорватського фахівця.
Футбол 04 жовтня 2024, 18:19 (football.ua)
Чорноморець — Оболонь 1:0 Відео гола та огляд матчу УПЛ Чорноморець — Оболонь 1:0 Відео гола та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 4 жовтня 2024 року.
Футбол 04 жовтня 2024, 18:50 (football.ua)
Тен Гаг: Моє звільнення не обговорюється Тен Гаг: Моє звільнення не обговорюється
Нідерландець впевнений, що його не звільнять.
Футбол 04 жовтня 2024, 18:58 (football.ua)
Сваток та Ярмоленко замінили Миколенка та Циганкова в основному списку збірної України Сваток та Ярмоленко замінили Миколенка та Циганкова в основному списку збірної України
Сергій Ребров довикликав до національної команди гравців Остіна та Динамо.
Футбол 04 жовтня 2024, 19:05 (football.ua)