Футбол 19 жовтня 2024, 23:58 (football.ua)

Жирона без Циганкова поступилася Сосьєдаду Жирона без Циганкова поступилася Сосьєдаду
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 19 жовтня 2024, 21:47 (football.ua)
Баварія – Штутгарт 4:0 Відео голів та огляд матчу Бундесліги Баварія – Штутгарт 4:0 Відео голів та огляд матчу Бундесліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Німеччини, що відбувся 19 жовтня 2024 року.
Футбол 19 жовтня 2024, 22:18 (football.ua)
Артета – про поразку Борнмуту: Я розчарований Артета – про поразку Борнмуту: Я розчарований
Наставник дав свій коментар.
Футбол 19 жовтня 2024, 22:37 (football.ua)
Мілан — Удінезе 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії А Мілан — Удінезе 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 19 жовтня 2024 року.
Футбол 19 жовтня 2024, 23:01 (football.ua)
Оболонь – Динамо Київ 1:5 Відео голів та огляд матчу УПЛ Оболонь – Динамо Київ 1:5 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 19 жовтня 2024 року.
Футбол 19 жовтня 2024, 18:51 (football.ua)
Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над Брентфордом Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над Брентфордом
"Червоні дияволи" перевернули гру у другому таймі.
Футбол 19 жовтня 2024, 19:02 (football.ua)
Евертон з Миколенком здолав Іпсвіч Евертон з Миколенком здолав Іпсвіч
Українець провів на полі всі 90 хвилин.
Футбол 19 жовтня 2024, 19:26 (football.ua)
Полісся не зуміло здолати захист Лівого Берега Полісся не зуміло здолати захист Лівого Берега
Уперше в цьому сезоні команда Імада Ашура не уразила ворота суперників.
Футбол 19 жовтня 2024, 20:00 (football.ua)
Мілан у меншості здолав Удінезе Мілан у меншості здолав Удінезе
Колектив Пауло Фонсеки здобув три очки.
Футбол 19 жовтня 2024, 21:09 (football.ua)
Бражко, Ванат та Караваєв зіграють із перших хвилин столичного дербі проти Оболоні Бражко, Ванат та Караваєв зіграють із перших хвилин столичного дербі проти Оболоні
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 10-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють київські Оболонь та Динамо.
Футбол 19 жовтня 2024, 14:35 (football.ua)
Доргу продовжив контракт з Лечче Доргу продовжив контракт з Лечче
Нова угода з 19-річним футболістом розрахована до літа 2029 року.
Футбол 19 жовтня 2024, 14:49 (football.ua)
Калафіорі: Я радився з Де Россі про перехід в Арсенал Калафіорі: Я радився з Де Россі про перехід в Арсенал
Італієць взяв пораду у досвідченого співвітчизника.
Футбол 19 жовтня 2024, 14:58 (football.ua)
Кривбас вніс Ндомбазі до заявки на матчі УПЛ Кривбас вніс Ндомбазі до заявки на матчі УПЛ
У неділю, 20 жовтня, криворізький клуб гостюватиме в Зорі.
Футбол 19 жовтня 2024, 15:17 (football.ua)
Крупський: Лікар сказав, що відновлення займе кілька тижнів Крупський: Лікар сказав, що відновлення займе кілька тижнів
Ілля Крупський не зможе допомогти Ворсклі у найближчих матчах.
Лапорта: Робота Деку дозволила нам скоротити зарплатню відомість на 160 мільйонів євро Лапорта: Робота Деку дозволила нам скоротити зарплатню відомість на 160 мільйонів євро
Португалець якісно працює в якості менеджера в дуже непростих умовах.
Футбол 19 жовтня 2024, 15:34 (football.ua)
Олександрія мінімально здолала Ворсклу й очолила таблицю УПЛ Олександрія мінімально здолала Ворсклу й очолила таблицю УПЛ
Команда Руслана Ротаня продовжує успішну серію на власному полі.
Футбол 19 жовтня 2024, 15:37 (football.ua)
Гаві повернувся до тренувань з Барселоною Гаві повернувся до тренувань з Барселоною
Футболіст не виходив на поле з листопада 2023 року.
Футбол 19 жовтня 2024, 15:46 (football.ua)
Флік: Щесни з Севільєю не гратиме Флік: Щесни з Севільєю не гратиме
Німець продовжує довіряти Пеньї.
Футбол 19 жовтня 2024, 16:05 (football.ua)
Тоттенгем розгромив Вест Гем Тоттенгем розгромив Вест Гем
Відбувся стартовий матч восьмого туру чемпіонату Англії.
Футбол 19 жовтня 2024, 16:32 (football.ua)
Олександрія – Ворскла 1:0 Відео гола та огляд матчу УПЛ Олександрія – Ворскла 1:0 Відео гола та огляд матчу УПЛ
Футбол 19 жовтня 2024, 16:49 (football.ua)
Атлетік не зазнав проблем проти Еспаньйола Атлетік не зазнав проблем проти Еспаньйола
Відбувся черговий матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 19 жовтня 2024, 17:03 (football.ua)
Сарапій повернувся до стартового складу Полісся на матч проти Лівого Берега Сарапій повернувся до стартового складу Полісся на матч проти Лівого Берега
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 10-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють житомирське Полісся та київський Лівий Бер...
Футбол 19 жовтня 2024, 17:13 (football.ua)
Динамо Київ розтрощило Оболонь у столичному дербі Динамо Київ розтрощило Оболонь у столичному дербі
Колектив Сергія Іващенка пішов на авантюру з атакувальним футболом і прогорів.
Футбол 19 жовтня 2024, 17:31 (football.ua)
Серія А: камбек Дженоа проти Болоньї, Комо та Парма обмінялися голами Серія А: камбек Дженоа проти Болоньї, Комо та Парма обмінялися голами
Відбулися чергові матчі італійського чемпіонату.
Футбол 19 жовтня 2024, 17:59 (football.ua)
Забарний зіграє з перших хвилин проти Арсеналу, Зінченко — у запасі Забарний зіграє з перших хвилин проти Арсеналу, Зінченко — у запасі
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 8-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Борнмут та лондонський Арсенал.
Футбол 19 жовтня 2024, 18:34 (football.ua)