Архів новин 

новини: 1 липня 2023 у рубриці:  

Що краще давати дитині на сніданок

Це питання задають собі мами із цілого світу. І, як свідчать результати дослідження Школи Харчування при Університеті Пенсільванії, для того, щоб діти тривалий час відчували себе ситими, були активними та енергійними, на сніданок їм варто давати яйця. Бу...
Здоров'я 01 липня 2023, 10:35 (e-news.com.ua)

Як почати худнути: 3 простих кроку Як почати худнути: 3 простих кроку
Щоб стати стрункішою, треба перебудовуватись на обмежений режим харчування, а багатьох це лякає — здається, що надто важко, не вистачить витримки...
Здоров'я 01 липня 2023, 10:04 (e-news.com.ua)
Вплив на людину УФ-променів: дослідження Вплив на людину УФ-променів: дослідження
Ультрафіолетові (УФ) промені є частиною спектра електромагнітного випромінювання, яке може мати як позитивні, так і негативні наслідки для людини.
Здоров'я 01 липня 2023, 09:49 (NeBoley.com.ua)
Як ставитися до родимок Як ставитися до родимок
Зараз кажуть, що чим більше у людини родимок, тим вона щасливіша.. А в XV столітті родимки, навпаки, вважалися диявольськими мітками. У XVIII сто...
Здоров'я 01 липня 2023, 09:47 (e-news.com.ua)
Фенербахче не може назбирати грошей на трансфер Ліваковича Фенербахче не може назбирати грошей на трансфер Ліваковича
Дуже якісний воротар тим часом знову може залишитись без переходу до нового клубу.
Футбол 01 липня 2023, 09:59 (football.ua)
Довбик – найкращий гравець сезону в УПЛ Довбик – найкращий гравець сезону в УПЛ
Форвард Дніпра-1 провів вдалу кампанію.
Футбол 01 липня 2023, 09:59 (football.ua)
Жота перейде до Аль-Іттіхаду Жота перейде до Аль-Іттіхаду
Саудівський клуб підчепив чергового виконавця на солідний контракт.
Футбол 01 липня 2023, 08:32 (football.ua)
Санчеш є трансферною ціллю Моурінью Санчеш є трансферною ціллю Моурінью
Півзахисник немає належної ваги в проєкті ПСЖ.
Футбол 01 липня 2023, 08:56 (football.ua)
Сассуоло виставив цінник на Фраттезі для всіх охочих Сассуоло виставив цінник на Фраттезі для всіх охочих
Доведеться сплатити чималі кошти за цей трансфер.
Футбол 01 липня 2023, 09:25 (football.ua)
Інтер чекає офіційної пропозиції від МЮ щодо Онана Інтер чекає офіційної пропозиції від МЮ щодо Онана
Італійський клуб готовий розглянути можливість переходу.
Футбол 01 липня 2023, 09:38 (football.ua)
Агент Алехандро Гомеса: Севілья не має наміру продавати Папу Агент Алехандро Гомеса: Севілья не має наміру продавати Папу
Хоча ще взимку гравець був близьким до трансферу.
Футбол 01 липня 2023, 09:42 (football.ua)
Вчені: спаржа шкідлива для організму людини Вчені: спаржа шкідлива для організму людини
За словами вчених, спаржа може бути шкідливою для організму людини.. Особливо слід побоюватися людям з індивідуальною нестерпністю даного продукт...
Здоров'я 01 липня 2023, 00:26 (e-news.com.ua)
Вчені: Не можна кип ятити воду двічі Вчені: Не можна кип'ятити воду двічі
Вчені розповіли, що не можна кип'ятити воду двічі. Якщо кип'ятити воду вдруге, кисень, що міститься в ній, знижується і починають накопичуватися ...
Здоров'я 01 липня 2023, 01:02 (e-news.com.ua)
Анна Трінчер приголомшила схожістю зі своєю мамою-красунею Анна Трінчер приголомшила схожістю зі своєю мамою-красунею
Мама та дочка разом вирушили на концерт.
Світські хроніки 01 липня 2023, 00:53 (ТСН.ua)
Юрко Юрченко опинився у лікарні:  Юрко Юрченко опинився у лікарні: "
Музикант перестав чути під час свого благодійного виступу.
Світські хроніки 01 липня 2023, 00:43 (ТСН.ua)
Стурбований сон дитини: у чому причина Стурбований сон дитини: у чому причина
Після півроку у багатьох малюків погіршується нічний сон. Дитина часто прокидається, плаче, начебто ситий, але просить груди, трохи посмокче і зн...
Здоров'я 01 липня 2023, 07:17 (e-news.com.ua)
Севілья виставила на трансфер всіх гравців Севілья виставила на трансфер всіх гравців
У іспанського клуба серйозні фінансові проблеми.
Футбол 01 липня 2023, 00:18 (football.ua)
Уникнення емоційного вигоряння на роботі: дослідження Уникнення емоційного вигоряння на роботі: дослідження
Робота може бути джерелом не тільки задоволення та досягнень, але й стресу та емоційного вигоряння.
Здоров'я 01 липня 2023, 00:33 (NeBoley.com.ua)
Манчестер Юнайтед прокоментував ситуацію з Де Хеа Манчестер Юнайтед прокоментував ситуацію з Де Хеа
Доля іспанського голкіпера залишається невизначеною.
Футбол 01 липня 2023, 00:39 (football.ua)
Війна, день 492. Річниця звільнення Зміїного Війна, день 492. Річниця звільнення Зміїного
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 30 червня.
Футбол 01 липня 2023, 01:01 (football.ua)
Хмара тегів