Архів новин 

новини: 24 червня 2023 у рубриці:  

Де Дзербі хоче бачити Компейнерса в Брайтоні

Нідерландський півзахисник може перебратись в АПЛ.
Футбол 24 червня 2023, 11:55 (football.ua)

Десять найкорисніших продуктів у світі Десять найкорисніших продуктів у світі
Експерти Європейської асоціації дієтологів та гастроентерологів склали рейтинг найкорисніших продуктів, які містять необхідні для організму мікро...
Здоров'я 24 червня 2023, 11:45 (e-news.com.ua)
Жир жиру - різниця Жир жиру - різниця
Жир необхідний для нормального розвитку мозку та його щоденної діяльності. Не знаючи про це, сучасна людина прагне всіма правдами та неправдами о...
Здоров'я 24 червня 2023, 11:30 (e-news.com.ua)
Кулібали пройшов медобстеження та підписав контракт з Аль-Хілялем – Романо Кулібали пройшов медобстеження та підписав контракт з Аль-Хілялем – Романо
Захисник буде виступати в чемпіонаті Саудівської Аравії.
Футбол 24 червня 2023, 11:10 (football.ua)
Чорноморець вийшов з відпустки Чорноморець вийшов з відпустки
Одесити почали підготовку до сезону.
Футбол 24 червня 2023, 10:46 (football.ua)
Катерина Осадча зачарувала своєю жіночністю у патріотичній фотосесії Катерина Осадча зачарувала своєю жіночністю у патріотичній фотосесії
Зірка разом із відомим українським брендом запустила свою першу колекцію одягу.
Світські хроніки 24 червня 2023, 10:16 (ТСН.ua)
Марсель веде перемовини з Кондогбія Марсель веде перемовини з Кондогбія
Півзахисник може стати одноклубником Маліновського.
Футбол 24 червня 2023, 10:03 (football.ua)
Інтер Маямі анонсував трансфер Бускетса Інтер Маямі анонсував трансфер Бускетса
Півзахисник доєднається до Ліонеля Мессі.
Футбол 24 червня 2023, 09:48 (football.ua)
Приваблива постава: поради експерта Приваблива постава: поради експерта
На жаль, за своєю поставою стежить не кожна дівчина. Адже викривлення хребта не просто псує зовнішність, а й негативно впливає на функціонування ...
Здоров'я 24 червня 2023, 09:35 (e-news.com.ua)
Обереги, які можна носити на собі Обереги, які можна носити на собі
Здавна наші предки знали, як захистити себе та близьких від неприємностей за допомогою оберегів. Екстрасенс Олена Курилова дає поради про те, як ...
Здоров'я 24 червня 2023, 09:33 (e-news.com.ua)
Аль-Хіляль намагається схилити Аллегрі до співпраці непристойною зарплатнею Аль-Хіляль намагається схилити Аллегрі до співпраці непристойною зарплатнею
Італійця дуже хочуть бачити на чолі грошовитого проєкту.
Футбол 24 червня 2023, 09:27 (football.ua)
Челсі відхилив третю пропозицію Манчестер Юнайтед щодо Маунта та висунув свою власну Челсі відхилив третю пропозицію Манчестер Юнайтед щодо Маунта та висунув свою власну
Часу на роздуми в клубу з Манчестера майже немає.
Футбол 24 червня 2023, 09:02 (football.ua)
Осасуна відреагувала на дискваліфікацію з єврокубків Осасуна відреагувала на дискваліфікацію з єврокубків
Памплонський колектив планує боротись за власну участь у єврокубках.
Футбол 24 червня 2023, 08:42 (football.ua)
Сновидіння можна контролювати Сновидіння можна контролювати
Можливо, незабаром людина навчиться контролювати свої сновидіння, заздалегідь визначаючи, що б вона хотіла побачити цієї ночі, а що, навпаки, їй ...
Здоров'я 24 червня 2023, 07:39 (e-news.com.ua)
Війна, день 485. Громадянська війна в росії? Війна, день 485. Громадянська війна в росії?
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 23 червня.
Футбол 24 червня 2023, 01:03 (football.ua)
Брокколі в їжі: джерело здоров я та поживних речовин Брокколі в їжі: джерело здоров'я та поживних речовин
Брокколі - це одна з найпопулярніших і поживних овочів, яка часто включається до нашої їжі..
Здоров'я 24 червня 2023, 00:47 (NeBoley.com.ua)
Інтер досяг домовленості з Тюрамом Інтер досяг домовленості з Тюрамом
Нападник перейде в стані італійського гранда.
Футбол 24 червня 2023, 00:41 (football.ua)
Продукти, які допоможуть впоратися з потягом до солодкого Продукти, які допоможуть впоратися з потягом до солодкого
Цукор не випадково вважається найдешевшим і легальним наркотиком: якщо почати його вживати, він викликає сильне звикання, і відмовитися від нього...
Здоров'я 24 червня 2023, 00:30 (e-news.com.ua)
Стало відомо, коли почнеться сезон в УПЛ Стало відомо, коли почнеться сезон в УПЛ
На зборах затвердили план-календар.
Футбол 24 червня 2023, 00:23 (football.ua)
Навіщо нам зелень: корисні властивості та користь для організму Навіщо нам зелень: корисні властивості та користь для організму
Зелень - невід'ємна частина нашого раціону харчування, і це недарма.
Здоров'я 24 червня 2023, 00:15 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів