Архів новин 

новини: 14 червня 2023 у рубриці:  

Як потрібно харчуватися в літньому віці

У літньому віці говорити про дієту неправильно — просто потрібно враховувати, що після шістдесяти в організмі людини відбуваються природні і, на жаль, неминучі зміни. Правила харчування для людей похилого віку, в принципі, дуже прості. Потрібно їсти регу...
Здоров'я 14 червня 2023, 11:05 (e-news.com.ua)

Куман: Весь півзахист Хорватії грає як один потужний блок Куман: Весь півзахист Хорватії грає як один потужний блок
Слова наставника голландської збірної напередодні матчу Ліги націй.
Футбол 14 червня 2023, 10:03 (football.ua)
Анна Трінчер вийшла на сцену в порваному вбранні:  Анна Трінчер вийшла на сцену в порваному вбранні: "
Виконавці зіпсували концертне вбрання.
Світські хроніки 14 червня 2023, 09:59 (ТСН.ua)
Даліч: Проти Нідерландів буде нелегко, але я оптиміст Даліч: Проти Нідерландів буде нелегко, але я оптиміст
Слова наставника хорватської збірної напередодні матчу Ліги націй.
Футбол 14 червня 2023, 09:48 (football.ua)
Модрич: Я вже ухвалив рішення щодо свого майбутнього у збірній Хорватії Модрич: Я вже ухвалив рішення щодо свого майбутнього у збірній Хорватії
Але поки хорват не розкриває своїх планів.
Футбол 14 червня 2023, 09:31 (football.ua)
Маунт коштуватиме Манчестер Юнайтед 80 млн євро Маунт коштуватиме Манчестер Юнайтед 80 млн євро
У Челсі дуже великі запити щодо власного гравця.
Футбол 14 червня 2023, 09:05 (football.ua)
56-річна Сальма Хайєк у купальнику присвітила пишними формами 56-річна Сальма Хайєк у купальнику присвітила пишними формами
Артистка показала, як відпочиває на яхті.
Світські хроніки 14 червня 2023, 08:53 (ТСН.ua)
Ярмоленко офіційно залишив  Ярмоленко офіційно залишив "
Український вінгер провів у клубі з ОАЕ один сезон.
Спорт 14 червня 2023, 00:46 (ТСН.ua)
Чому може бути підвищений фолікулостимулюючий гормон у жінок Чому може бути підвищений фолікулостимулюючий гормон у жінок
Фолікулостимулюючий гормон (фолітропін, ФСГ) – представник гонадотропних гормонів, що виробляються передньою часткою гіпофіза. У жіночому організ...
Здоров'я 14 червня 2023, 00:25 (e-news.com.ua)
Рада не встигне вчасно виконати один зі структурних маяків МВФ – нардеп Рада не встигне вчасно виконати один зі структурних маяків МВФ – нардеп
Повернення довоєнного податкового режиму з 1 липня, як це заплановано меморандумом про економічну та фінансову політику з Міжнародним валютним фо...
Україна 14 червня 2023, 00:17 (e-news.com.ua)
США, Китай та Росія збільшили кількість розгорнутих ядерних боєголовок США, Китай та Росія збільшили кількість розгорнутих ядерних боєголовок
США, КНР та РФ збільшили кількість розгорнутих ядерних боєголовок. Про це йдеться у звіті Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проб...
Світ 14 червня 2023, 00:17 (e-news.com.ua)
Вчені розповіли, як можна виспатися за дві години Вчені розповіли, як можна виспатися за дві години
Вчені сомнологи розробили низку підходів для оптимізації сну та відновлення. Окремо фахівці вирішили розповісти про техніку, яка дозволяє виспати...
Здоров'я 14 червня 2023, 00:56 (e-news.com.ua)
На Чернігівщині відремонтували міст, який був зруйнований на початку повномасштабної війни На Чернігівщині відремонтували міст, який був зруйнований на початку повномасштабної війни
На Чернігівщині відкрили міст на трасі Київ — Чернігів — Нові Яриловичі, який був зруйнований на початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це п...
Нерухомість 14 червня 2023, 00:17 (e-news.com.ua)
Гормон ДГЕА С та його функції в організмі Гормон ДГЕА С та його функції в організмі
Гормон ДГЕА С (дегідроепіандростерон-сульфат, DHEAS) – слабкий андроген, один із чоловічих статевих гормонів. Визначається в крові і чоловіків, і...
Здоров'я 14 червня 2023, 07:53 (e-news.com.ua)
Що потрібно знати про облицювальну цеглу? Що потрібно знати про облицювальну цеглу?
На сьогоднішній момент для оздоблення будівель і фасадів використовуються різноманітні матеріали. Найбільш популярний тип  – це облицювальна цегл...
Нерухомість 14 червня 2023, 00:18 (e-news.com.ua)
Збірна України провела відновлювальне тренування після гри з Німеччиною Збірна України провела відновлювальне тренування після гри з Німеччиною
Незабаром команда Сергія Реброва розпочне матчі відбірного циклу Євро-2024.
Футбол 14 червня 2023, 00:15 (football.ua)
Роджерс може повернутися до Селтіка Роджерс може повернутися до Селтіка
Північноірландський фахівець може очолити команду з Ліги чемпіонів.
Футбол 14 червня 2023, 00:37 (football.ua)
Верес — Металург (Запоріжжя). Напередодні Верес — Металург (Запоріжжя). Напередодні
Один із клубів із гучним ім'ям проведе наступний сезон в УПЛ. Який саме?
Футбол 14 червня 2023, 07:46 (football.ua)
Маріано Діас — черговий кандидат на переїзд до Саудівської Аравії Маріано Діас — черговий кандидат на переїзд до Саудівської Аравії
Не вийшло в Реалі, то можна забезпечити собі розкішне життя.
Футбол 14 червня 2023, 08:04 (football.ua)
Нідерланди — Хорватія. Напередодні Нідерланди — Хорватія. Напередодні
Football.ua представляє прев'ю до матчу півфіналу Ліги націй, який пройде 14 червня і розпочнеться о 21:45.
Футбол 14 червня 2023, 08:04 (football.ua)
Хмара тегів