Архів новин 

новини: 24 березня 2023 у рубриці:  

«Чарівні» продукти для здоров'я

Всім відомо, що продукти харчування сповнені вітамінів та мікроелементів, але не всі вважають, що до цього варто поставитись серйозно. Адже деякі продукти можуть вилікувати хворобу, або попередити її. Нижче представлено 7 продуктів, які чудово допомагают...
Здоров'я 24 березня 2023, 11:41 (e-news.com.ua)

Олександра Заріцька у вельоні присвятила новий трек KAZKA своєму бойфренду Олександра Заріцька у вельоні присвятила новий трек KAZKA своєму бойфренду
Гурт випустив ліричну композицію під назвою "Без кохання".
Світські хроніки 24 березня 2023, 11:44 (ТСН.ua)
Піхальонок: Мені особисто подобається тренерський стиль Ротаня Піхальонок: Мені особисто подобається тренерський стиль Ротаня
Український хавбек поділився своїми думками перед грою з Англією у відборі Євро-2024.
Футбол 24 березня 2023, 11:23 (football.ua)
Як зміцнити печінку Як зміцнити печінку
Головне завдання печінки – фільтрувати кров, очищати її від шкідливих речовин.. Якщо функція печінки з якихось причин порушена, відбувається пост...
Здоров'я 24 березня 2023, 11:03 (e-news.com.ua)
Кукурудзяний сироп викликає хворобливе накопичення кристалів у суглобах Кукурудзяний сироп викликає хворобливе накопичення кристалів у суглобах
Вчені вважають, що певні компоненти західної дієти можуть бути причиною поширеності подагри, що постійно зростає..
Здоров'я 24 березня 2023, 09:59 (NeBoley.com.ua)
Благовіщення: значення та традиції свята Благовіщення: значення та традиції свята
За переказами, цього дня Діва Марія отримала звістку про швидке народження Христа.
Україна 24 березня 2023, 10:30 (Зеркало недели)
Ворог випустив Херсонщиною понад 400 снарядів. Є загиблий Ворог випустив Херсонщиною понад 400 снарядів. Є загиблий
В ОВА розповіли, як минула доба на Херсонщині.
Україна 24 березня 2023, 10:28 (Зеркало недели)
Росіяни обстріляли прикордонні населені пункти Харківщини. В ОВА розповіли про наслідки Росіяни обстріляли прикордонні населені пункти Харківщини. В ОВА розповіли про наслідки
Олег Синегубов також розповів про розмінування території.
Україна 24 березня 2023, 10:40 (Зеркало недели)
В Індії стурбовані, що РФ не виконує зобов язань щодо постачання зброї через війну проти України В Індії стурбовані, що РФ не виконує зобов'язань щодо постачання зброї через війну проти України
Заява ВПС Індії є першим офіційним підтвердженням зриву графіка постачання зброї Росією.
Світ 24 березня 2023, 11:02 (Зеркало недели)
Ла Ліга може надіслати скаргу на Барселону до ФІФА Ла Ліга може надіслати скаргу на Барселону до ФІФА
Каталонський клуб може залишитися не лише без єврокубків, а й знизитися у класі у рідному чемпіонаті.
Футбол 24 березня 2023, 10:03 (football.ua)
Брентфорд Б — Україна 0:2 Відео голів та огляд товариського матчу Брентфорд Б — Україна 0:2 Відео голів та огляд товариського матчу
Дивіться відео найкращих моментів товариського матчу, що відбувся 23 березня 2023 року, 19:00.
Футбол 24 березня 2023, 10:18 (football.ua)
Агуеро: Якщо президент Лапорта зробить необхідний крок, я думаю, що повернення Мессі в Барселону буде ближчим Агуеро: Якщо президент Лапорта зробить необхідний крок, я думаю, що повернення Мессі в Барселону буде ближчим
Кум Ліонеля розповів про шанси на повернення футболіста до рідного клубу.
Футбол 24 березня 2023, 10:40 (football.ua)
Крістенсен отримав травму у матчі проти Фінляндії Крістенсен отримав травму у матчі проти Фінляндії
Футболіст може пропустити кілька тижнів через травму.
Футбол 24 березня 2023, 10:47 (football.ua)
Єфросиніна привітала чоловіка з 48-річчям та показала, як його змінила війна Єфросиніна привітала чоловіка з 48-річчям та показала, як його змінила війна
Ведуча показала фото чоловіка у мирному житті та під час служби.
Світські хроніки 24 березня 2023, 08:11 (ТСН.ua)
Вагітна Євгенія Емеральд потрапила в аварію Вагітна Євгенія Емеральд потрапила в аварію
Снайперка налякала своїх передплатників.
Світські хроніки 24 березня 2023, 08:43 (ТСН.ua)
Страйкарі у Франції погрожують відставити короля Чарльза без червоної доріжки Страйкарі у Франції погрожують відставити короля Чарльза без червоної доріжки
Члени профспілки кажуть, що не встановлять ні меблі, ні червоні килими.
Світ 24 березня 2023, 09:01 (Зеркало недели)
Дійсно корисні поради для життя та здоров я Дійсно корисні поради для життя та здоров'я
Ваша робота не дбатиме про вас, коли ви хворі. Ваші друзі - так. Залишайтеся на зв'язку. Дійсно корисні поради. Здоров'я:. Пийте багато води. С...
Здоров'я 24 березня 2023, 09:33 (e-news.com.ua)
Це потрібно для здоров я серця: як отримати необхідну дозу магнію з їжі Це потрібно для здоров'я серця: як отримати необхідну дозу магнію з їжі
Магній відіграє ключову роль у нормальній роботі серця. Нестача цього елемента призводить до тяжких порушень в організмі. Найкраще отримувати йог...
Здоров'я 24 березня 2023, 09:33 (NeBoley.com.ua)
Рослинне м ясо знижує рівень холестерину - кардіолог Варфоломєєв Рослинне м'ясо знижує рівень холестерину - кардіолог Варфоломєєв
Внесення відповідних змін до раціону може знизити ризик серцевих захворювань на 25 відсотків протягом двох років.
Здоров'я 24 березня 2023, 09:39 (NeBoley.com.ua)
Гол Мессі допоміг збірній Аргентини переграти Панаму Гол Мессі допоміг збірній Аргентини переграти Панаму
Це була перша гра збірної Аргентини після тріумфу на минулому ЧС-2022 у Катарі.
Футбол 24 березня 2023, 07:31 (football.ua)
Баварія звільнила Нагельсманна – Романо Баварія звільнила Нагельсманна – Романо
Німецького фахівця змінить його співвітчизник Томас Тухель.
Футбол 24 березня 2023, 07:48 (football.ua)
Тухель підпише контракт з Баварією на 2,5 роки Тухель підпише контракт з Баварією на 2,5 роки
Німець вразив керівництво Баварії планами розвитку клубу.
Футбол 24 березня 2023, 08:17 (football.ua)
Мессі забив ювілейний 800 гол у кар єрі Мессі забив ювілейний 800 гол у кар'єрі
Аргентинець відзначився голом у ворота Панами.
Футбол 24 березня 2023, 08:46 (football.ua)
Північна Македонія — Мальта 2:1 Відео голів та огляд матчу відбору на Євро-2024 Північна Македонія — Мальта 2:1 Відео голів та огляд матчу відбору на Євро-2024
Дивіться відео найкращих моментів матчу відбіркового циклу Євро-2024, що відбувся 23 березня 2023 року, 21:45.
Футбол 24 березня 2023, 08:57 (football.ua)
Роналду першим в історії забив 100 голів в офіційних матчах збірних Роналду першим в історії забив 100 голів в офіційних матчах збірних
38-річний португалець влучив у ворота Ліхтенштейна.
Футбол 24 березня 2023, 09:18 (football.ua)
Ярмолюк: Дуже цікаво буде подивитися на результат матчу збірної України проти Англії Ярмолюк: Дуже цікаво буде подивитися на результат матчу збірної України проти Англії
Український хавбек поділився своїми емоціями після матчу збірної України проти його клубу.
Футбол 24 березня 2023, 09:33 (football.ua)
Знайдено простий спосіб захистити здоров’я мозку Знайдено простий спосіб захистити здоров’я мозку
З віком ризик розвитку деменції збільшується. Щоб зберегти здоров’я мозку максимально довго, лікарі радять дотримуватися правильного харчування і...
Здоров'я 24 березня 2023, 09:55 (NeBoley.com.ua)
Саутгейт: Тепер нам треба подумати про наступну гру з Україною Саутгейт: Тепер нам треба подумати про наступну гру з Україною
Наставник збірної Англії поділився своїми думками після гри з Італією.
Футбол 24 березня 2023, 09:47 (football.ua)
Хмара тегів