Архів новин 

новини: 21 лютого 2023 у рубриці:  

Умер один из основателей группы «Мертвий півень» Любомир Футорский

Причины смерти музыканта не называются.
Мистецтво 21 лютого 2023, 15:11 (Зеркало недели)

Потріскані губи можуть бути симптомом внутрішнього запалення Потріскані губи можуть бути симптомом внутрішнього запалення
Потріскані губи можуть виявитися ознакою дефіциту вітамінів, захворювання щитовидної залози або запалення в кишечнику..
Здоров'я 21 лютого 2023, 14:56 (NeBoley.com.ua)
Названо корисні для профілактики раку прямої кишки продукти Названо корисні для профілактики раку прямої кишки продукти
Кисломолочні продукти, при виробництві яких не використовувалися всілякі добавки і консерванти, можуть вживатися для профілактики розвитку раку т...
Здоров'я 21 лютого 2023, 14:56 (NeBoley.com.ua)
Мисливці за аритмією Мисливці за аритмією
Сьогодні один із найінформативніших методів – електрофізіологічне дослідження (ЕФІ), в іншому варіанті він називається картування серця. Його осн...
Здоров'я 21 лютого 2023, 14:45 (e-news.com.ua)
Пеніцилін: природжений убивця Пеніцилін: природжений убивця
До антибіотиків у наш час прийнято ставитися насторожено: вони, мовляв, не так лікують, як калічать. Тим часом ще 30 років тому подібне навіть не...
Здоров'я 21 лютого 2023, 14:40 (e-news.com.ua)
Лейпциг — Манчестер Сіті: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів Лейпциг — Манчестер Сіті: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів
Дізнайся, на що ставити у майбутній грі.
Футбол 21 лютого 2023, 14:37 (football.ua)
Нестійка погода: в Укргідрометцентрі розповіли, якою буде весна 2023 року Нестійка погода: в Укргідрометцентрі розповіли, якою буде весна 2023 року
Очікують і теплі дні, і різке зниження температури.
Україна 21 лютого 2023, 14:36 (Зеркало недели)
Полякова растрогала теплой встречей с ранеными защитниками, для которых собирала деньги на протезирование Полякова растрогала теплой встречей с ранеными защитниками, для которых собирала деньги на протезирование
Вместе с певицей военных посетил защитник "Азовстали", морпех Михаил Дианов.
Світські хроніки 21 лютого 2023, 14:42 (ТСН.ua)
Дані Алвеса не випустять під заставу Дані Алвеса не випустять під заставу
Бразилець залишиться у камері до засідання у справі про зґвалтування.
Футбол 21 лютого 2023, 14:18 (football.ua)
У  У "
Корабель, який доставить космонавтів додому, відправлять 24 лютого.
Технології 21 лютого 2023, 14:11 (Зеркало недели)
Чому німіють ноги і що робити Чому німіють ноги і що робити
Стан, коли німіють ноги, ймовірно, виникає практично у кожної людини протягом життя не раз і в більшості випадків небезпечним не є.. Іноді це мож...
Здоров'я 21 лютого 2023, 14:07 (e-news.com.ua)
Дауд влітку залишить Боруссію Дортмунд Дауд влітку залишить Боруссію Дортмунд
Футболіст провів шість років у клубі.
Футбол 21 лютого 2023, 14:02 (football.ua)
Інтер — Порту: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів Інтер — Порту: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів
Дізнайся, на що ставити у майбутній грі.
Футбол 21 лютого 2023, 14:01 (football.ua)
Металіст – Абдиш-Ата 1:3 Відео голів та огляд товариського матчу Металіст – Абдиш-Ата 1:3 Відео голів та огляд товариського матчу
До вашої уваги відео голів та найкращих моментів спарингу на турецьких зборах, який пройшов 21 лютого, о 10:00.
Футбол 21 лютого 2023, 13:51 (football.ua)
Рак в одного з членів сім ї спонукає інших до здорового способу життя Рак в одного з членів сім'ї спонукає інших до здорового способу життя
Рак в одного із членів сім'ї спонукає зрозуміти іншим те, що ймовірність виникнення цього захворювання у них є реальною. Це мотивує їх вести здор...
Здоров'я 21 лютого 2023, 11:38 (e-news.com.ua)
Щури можуть ефективно виявляти туберкульоз: дослідження Щури можуть ефективно виявляти туберкульоз: дослідження
Щури мають дивовижну здатність розпізнавати туберкульоз: вони розрізняють характерний запах, що походить від слизу хворих людей, як передає Інтер...
Здоров'я 21 лютого 2023, 12:04 (e-news.com.ua)
Незаконно завезені гаджети на 112 мільйонів гривень передали ЗСУ – ДБР про махінацію на Закарпатті Незаконно завезені гаджети на 112 мільйонів гривень передали ЗСУ – ДБР про махінацію на Закарпатті
З Угорщини в Україну заїхала вантажівка, яка обійшла декларування та сплату мита. Там виявили телефони, ноутбуки, смарт-години попередньою вартіс...
Україна 21 лютого 2023, 11:59 (Зеркало недели)
Легендарний футболіст  Легендарний футболіст "
Хорват потрапив у топовий рейтинг.
Спорт 21 лютого 2023, 12:18 (Зеркало недели)
Вірусна урогенітальна інфекція та здоров я жінки Вірусна урогенітальна інфекція та здоров'я жінки
Вірусна урогенітальна інфекція - це захворювання, що передається переважно статевим шляхом.. Джерелом зараження є людина, що виділяє вірус зі сл...
Здоров'я 21 лютого 2023, 12:58 (e-news.com.ua)
У метро Києва з явиться півсотні наскрізних вагонів: що про це відомо У метро Києва з'явиться півсотні наскрізних вагонів: що про це відомо
Вони більш просторі, тому там залізе більше пасажирів.
Україна 21 лютого 2023, 12:54 (Зеркало недели)
Жоржиньо: В Челсі мені дали зрозуміти, що я не входжу в плани клубу Жоржиньо: В Челсі мені дали зрозуміти, що я не входжу в плани клубу
Півзахисник — про перехід до Арсеналу під час зимового трансферного вікна.
Футбол 21 лютого 2023, 11:33 (football.ua)
Галліані: Суперліга вже існує — це чемпіонат Англії Галліані: Суперліга вже існує — це чемпіонат Англії
Функціонер дав свій коментар.
Футбол 21 лютого 2023, 12:05 (football.ua)
Другий склад Металіста програв клубу Абдиш-Ата з Киргизстану Другий склад Металіста програв клубу Абдиш-Ата з Киргизстану
Тренерський штаб Періци Огнєновича вже не вперше перевірив у дії гравців U19.
Футбол 21 лютого 2023, 12:29 (football.ua)
Сидорчук: На жаль, за свої права та свободи народам завжди доводилось платити Сидорчук: На жаль, за свої права та свободи народам завжди доводилось платити
Капітан Динамо привітав із Днем рідної мови.
Футбол 21 лютого 2023, 12:53 (football.ua)
Зеленський про можливу агресію Росії проти Молдови: Санду знає, ми готові допомогти Зеленський про можливу агресію Росії проти Молдови: Санду знає, ми готові допомогти
Президент Володимир Зеленський заявив, що "ми готові допомогти" Молдові у разі військової агресії проти неї російського режиму. Про це він сказав...
Україна 21 лютого 2023, 13:22 (e-news.com.ua)
Лідс точно призначить Хаві Грасію – лишилися деталі Лідс точно призначить Хаві Грасію – лишилися деталі
Останнє місце роботи баска — катарський Аль-Садд.
Футбол 21 лютого 2023, 13:37 (football.ua)
Уболівальники Спеції називали Костича  циганом  під час матчу з Ювентусом Уболівальники Спеції називали Костича "циганом" під час матчу з Ювентусом
Футболіст зазнав образ на ґрунті національності.
Футбол 21 лютого 2023, 13:37 (football.ua)
Хмара тегів