Архів новин 

новини: 17 лютого 2023 у рубриці:  

Наполі впевнено переграв Сассуоло

Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 17 лютого 2023, 23:52 (football.ua)

10 причин, чому паморочиться 10 причин, чому паморочиться
І як діяти грамотно, якщо ось-ось втратите свідомість, розповідають експерти. Вас повело під час взяття крові з вени або коли ви сіли в крісло ст...
Здоров'я 17 лютого 2023, 23:31 (e-news.com.ua)
Куртуа відновився перед грою проти Осасуни Куртуа відновився перед грою проти Осасуни
Андрій Лунін, напевно, не зіграє в матчі Ла Ліги.
Футбол 17 лютого 2023, 23:22 (football.ua)
Британські вчені розповіли про те, як найшвидше заснути Британські вчені розповіли про те, як найшвидше заснути
Британські вчені провели дослідження, в ході яких виявили, що близько 42% людей страждають на безсоння через спеку. Вони розповіли, які дії слід ...
Здоров'я 17 лютого 2023, 21:39 (e-news.com.ua)
Верес обіграв Левадію Верес обіграв Левадію
Завершився товариський матч.
Футбол 17 лютого 2023, 22:02 (football.ua)
Перішич: Матч-відповідь проти Мілана буде абсолютно іншим Перішич: Матч-відповідь проти Мілана буде абсолютно іншим
Гравець Тоттенгема прокоментував свої очікування від поєдинку.
Футбол 17 лютого 2023, 22:30 (football.ua)
Ді Марія: Я щасливий в Ювентусі Ді Марія: Я щасливий в Ювентусі
Аргентинець розповів стосовно майбутнього у клубі.
Футбол 17 лютого 2023, 22:53 (football.ua)
Соціальні виплати: як продовжити допомогу на дитину з інвалідністю Соціальні виплати: як продовжити допомогу на дитину з інвалідністю
Багато українців зараз перебувають за кордоном.
Економіка 17 лютого 2023, 18:04 (Зеркало недели)
Воротар збірної України зацікавив  Воротар збірної України зацікавив "
Іспанський клуб може підписати Анатолія Трубіна.
Спорт 17 лютого 2023, 18:41 (Зеркало недели)
Вплив кави на організм людини Вплив кави на організм людини
Чомусь прийнято вважати, що вплив кави на організм швидше шкідливий, ніж корисний. Суперечки між кавоманами та кавофобами тривають уже не одну со...
Здоров'я 17 лютого 2023, 19:42 (e-news.com.ua)
Навушники можуть пошкодити слух Навушники можуть пошкодити слух
Навушники провокують погіршення слуху, пише News. am і наводить приклад слова професора Класу Меллера з аудіологічної клініки Університетської лі...
Здоров'я 17 лютого 2023, 20:17 (e-news.com.ua)
Тривалість часу, протягом якого людина мочиться, може вказувати на діабет 2 типу Тривалість часу, протягом якого людина мочиться, може вказувати на діабет 2 типу
Підступність цукрового діабету другого типу полягає в тому, що багато років хвороба може розвиватися непомітно, без очевидних симптомів, але при ...
Здоров'я 17 лютого 2023, 20:55 (NeBoley.com.ua)
Динамо всуху переграло Лієпаю Динамо всуху переграло Лієпаю
Кияни здобули перемогу у рамах товариського поєдинку.
Футбол 17 лютого 2023, 18:13 (football.ua)
Два асиста Роналду допомогли Ан-Насру обіграти Аль-Таавон Два асиста Роналду допомогли Ан-Насру обіграти Аль-Таавон
Португалець вміє не тільки забивати.
Футбол 17 лютого 2023, 19:11 (football.ua)
Поттер щодо контракту Маунта: Завжди складно коментувати це. Найкраще залишити це Мейсону та клубу Поттер щодо контракту Маунта: Завжди складно коментувати це. Найкраще залишити це Мейсону та клубу
Ситуація навколо продовження контракту одного з лідерів команди наразі лишається невідомою і буде вирішувати в майбутньому.
Футбол 17 лютого 2023, 19:11 (football.ua)
Зоря поступилась ФК Рига Зоря поступилась ФК Рига
Українська команда програла в товариському матчі.
Футбол 17 лютого 2023, 19:30 (football.ua)
Адріано перейде в Інтернасьйональ Адріано перейде в Інтернасьйональ
Бразилець незабаром повернеться на батьківщину.
Футбол 17 лютого 2023, 19:47 (football.ua)
Боруссія Дортмунд презентувала спеціальний комплект форми Боруссія Дортмунд презентувала спеціальний комплект форми
Команда з Вестфаленштадіону продовжує традиційно дивувати фанатів цікавими новинками та деталями у комплектах.
Футбол 17 лютого 2023, 20:28 (football.ua)
Два асиста Роналду — в огляді матчу Ан-Насру Два асиста Роналду — в огляді матчу Ан-Насру
Дивіться відео найкращих епізодів матчу чемпіонату Саудівської Аравії, що відбувся 17 лютого.
Футбол 17 лютого 2023, 20:56 (football.ua)
Циганков вперше вийде в старті Жирони Циганков вперше вийде в старті Жирони
Український вінгер отримав місце в основі.
Футбол 17 лютого 2023, 21:02 (football.ua)
Фітотерапія для полегшення стану при клімаксі Фітотерапія для полегшення стану при клімаксі
Полегшити стан при клімаксі можна за допомогою фітотерапії та засобів народної медицини. Ці засоби можуть бути використані як доповнення до ліка...