Архів новин 

новини: 17 грудня 2022 у рубриці:  

Вершкове масло провокує ранню смерть: вчені

Дослідники вважають, що населенню планети необхідно відмовитися від небезпечної вершкового масла та зробити вибір на користь спредів. Нещодавно вчені заявили, що вершкове масло провокує ранню смерть. Це викликано тим, що цей продукт має у складі транс-із...
Здоров'я 17 грудня 2022, 03:44 (e-news.com.ua)

Швейцарія приєдналася до санкцій ЄС, які стосуються нафти з РФ та іранських дронів Швейцарія приєдналася до санкцій ЄС, які стосуються нафти з РФ та іранських дронів
Зокрема, країна також затвердила граничну ціну на російську нафту..
Економіка 17 грудня 2022, 01:04 (Зеркало недели)
Як правильно харчуватися жінкам різного віку Як правильно харчуватися жінкам різного віку
Правильне харчування – незмінна умова здоров'я та гарного самопочуття протягом довгих років. Але на кожному етапі життя в раціоні є свої особливо...
Здоров'я 17 грудня 2022, 01:01 (e-news.com.ua)
Австралійський магнат Ендрю Форрест шукає $100 млрд на відновлення України – Forbes Австралійський магнат Ендрю Форрест шукає $100 млрд на відновлення України – Forbes
Чим більше світ використовує горючі корисні копалини, тим більше спокуса в автократичних режимах перетворити ресурси на зброю.
Україна 17 грудня 2022, 00:42 (Зеркало недели)
Анджеліна Джолі залишає посаду спеціального посланця ООН у справах біженців Анджеліна Джолі залишає посаду спеціального посланця ООН у справах біженців
Зірка понад 20 років співпрацювала з організацією.
Світські хроніки 17 грудня 2022, 00:22 (ТСН.ua)
Дієтологи розповіли правильний спосіб їсти яблука, щоб схуднути Дієтологи розповіли правильний спосіб їсти яблука, щоб схуднути
Експерти з правильного харчування розповіли, що більшість людей їдять яблука неправильно, а тому й не можуть схуднути від цього чудового фрукту.....
Здоров'я 17 грудня 2022, 00:19 (e-news.com.ua)
Українська тенісистка обіграла росіянку та пробилася у фінал турніру у Франції Українська тенісистка обіграла росіянку та пробилася у фінал турніру у Франції
Ангеліна Калініна знаходиться за крок від титулу.
Спорт 17 грудня 2022, 00:15 (Зеркало недели)
Ван-Біссака зацікавив Вулвергемптон Ван-Біссака зацікавив Вулвергемптон
Захисник може змінити команду.
Футбол 17 грудня 2022, 00:08 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском