Архів новин 

новини: 2 січня 2018 у рубриці:  

Вермален: Я більше не "кришталь"

Захисник Барселони Томас Вермален вважає, що позбувся травматичності.
Футбол 02 січня 2018, 06:50 (football.ua)

Шоколадні маски - кращі поради Шоколадні маски - кращі поради
Вони не тільки роблять шкіру дивовижно ніжною і свіжою, знімають втому, нормалізують тиск, але і піднімають настрій. Пропонуємо б'юті-рецепти на ...
Здоров'я 02 січня 2018, 06:39 (NeBoley.com.ua)
Париж зібрався насадити Росію на торговельну вісь Париж зібрався насадити Росію на торговельну вісь
Французька влада має намір протистояти перетворенню США в жандарма світової торгівлі.
Економіка 02 січня 2018, 04:01 (YTPO.ru)
Протести в Ірані можуть бути небезпечні для Ізраїлю Протести в Ірані можуть бути небезпечні для Ізраїлю
Як хижі птахи, що літають над видобутком в пустелі, недруги й конкуренти Ірану з великим інтересом спостерігають за вуличними протестами в Тегера...
Політика 02 січня 2018, 01:35 (glavnoe.ua)
Кримчанин: Індіана Джонс і золото скіфів Кримчанин: Індіана Джонс і золото скіфів
Кіношний археолог Індіана Джонс - все-таки біса приваблива особистість, навіть на тлі інших голлівудських героїв-сімпатяшек. І, незважаючи на те,...
Наука та здоров'я 02 січня 2018, 01:18 (glavnoe.ua)
У Мережі показали вражаюче відео порятунку жінки із смертельної пастки в Китаї У Мережі показали вражаюче відео порятунку жінки із смертельної пастки в Китаї
Мережа розбурхало відео дивного порятунку потопаючої жінки похилого віку із замерзлої річки в Китаї. Його опублікували на сторінці China Xinhua N...
Події 02 січня 2018, 01:15 (glavnoe.ua)
Чи потрібні вітаміни для вагітних влітку Чи потрібні вітаміни для вагітних влітку
Чи приймати вітаміни вагітним в літній період? Відповіді на цей та деякі інші питання ви знайдете в нашій статті.
Здоров'я 02 січня 2018, 01:09 (NeBoley.com.ua)
У Росії більше немає Резервного фонду У Росії більше немає Резервного фонду
Резервний фонд Росії з понеділка 1 січня, припиняє своє існування. Формально він приєднується до Фонду національного добробуту (ФНБ). Згідно з но...
Економіка 02 січня 2018, 01:04 (glavnoe.ua)
Рождественские колядки зазвучали в необычном стиле Рождественские колядки зазвучали в необычном стиле
Украинские музыканты рок рок-варьяте "КораЛЛі" поздравили всех с новогодними и рождественскими праздниками необычайным образом, они выпустили кол...
Мистецтво 02 січня 2018, 01:00 (УРА-Информ)
Салах і Коутиньо можуть пропустити матч проти Евертона Салах і Коутиньо можуть пропустити матч проти Евертона
Участь футболістів Ліверпуля Мохамеда Салаха і Філіпа Коутіньйо в матчі Кубка Англії проти Евертона знаходиться під сумнівом.
Футбол 02 січня 2018, 00:55 (football.ua)
Під Львовом зіткнулися мікроавтобус і автопоїзд, 9 осіб постраждало Під Львовом зіткнулися мікроавтобус і автопоїзд, 9 осіб постраждало
У Стрийському районі Львівської області на автодорозі "Київ-Чоп" в понеділок вранці зіткнулися мікроавтобус і автопоїзд, в результаті чого водій ...
Події 02 січня 2018, 00:48 (glavnoe.ua)
Аллардайс про трансфер Тосун: Все проясниться в найближчі 24 години Аллардайс про трансфер Тосун: Все проясниться в найближчі 24 години
Менеджер Евертона Сем Аллардайс заявив, що його клуб зробив все можливе, щоб підписати форварда Бешикташа Дженка Тосун.
Футбол 02 січня 2018, 00:32 (football.ua)
Случайно и неожиданно? Журналист рассказал, как взорвался протестами Иран Случайно и неожиданно? Журналист рассказал, как взорвался протестами Иран
«Схоже, колесо історії набирає обертів, а її жорнова починають перемелювати ще одну диктатуру. На цей раз, теократичну
Суспільство 02 січня 2018, 00:37 (glavnoe.ua)
Моуріньо: Лингард перетворюється з молодого таланта в дуже хорошого гравця Моуріньо: Лингард перетворюється з молодого таланта в дуже хорошого гравця
Менеджер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо відзначив прогрес свого півзахисника Джессі Лінгард.
Футбол 02 січня 2018, 00:25 (football.ua)
Моуріньо  пройшовся  по Скоулза за критику на адресу Погба Моуріньо "пройшовся" по Скоулза за критику на адресу Погба
Менеджер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо вважає, що його команда несправедливо піддається критиці з боку легенди "червоних дияволів" Пола Скоулза.
Футбол 02 січня 2018, 00:19 (football.ua)
Вітол: Не боюсь конкуренції Вітол: Не боюсь конкуренції
Новачок Атлетіко Вітол прокоментував перехід з Севільї в мадридський клуб.
Футбол 02 січня 2018, 00:14 (football.ua)
КС Молдови 2 січня розгляне запит про тимчасове відсторонення Додона КС Молдови 2 січня розгляне запит про тимчасове відсторонення Додона
Конституційний суд Молдови у вівторок, 2 січня, розгляне запит депутатів "Демократичної партії" про тимчасове відсторонення Ігоря Додона з поста ...