Архів новин 

новини: 10 вересня 2017 у рубриці:  

Як врятуватися від весняної алергії

Якщо людина щороку в один і той же час починає справно чхати, «плакати» і з носа «ллє» так, що доводиться носити при собі кілька хусток, є всі підстави говорити про поліноз - алергію на пилок рослин.
Здоров'я 10 вересня 2017, 20:08 (NeBoley.com.ua)

Наполі буде проживати там-же, де і збірна України Наполі буде проживати там-же, де і збірна України
Керівництво Наполі направило свої вимоги Шахтарю, як приймаючій стороні матчу Ліги чемпіонів.
Футбол 10 вересня 2017, 20:02 (football.ua)
Іммобіле познущався над Міланом Іммобіле познущався над Міланом
Чіро Іммобіле приніс своїй команді перемогу над підопічними Вінченцо Монтелла в центральному поєдинку 3-го туру Серії А (4: 1).
Футбол 10 вересня 2017, 19:57 (football.ua)
Мауро Ікарді і Перішич взяли участь у всіх голах Інтера в нинішньому сезоні Мауро Ікарді і Перішич взяли участь у всіх голах Інтера в нинішньому сезоні
Жоден м'яч "нерадзуррі" в ворота суперника не обійшовся без участі півзахисника Івана Перішіча, або ж нападника Мауро Ікарді.
Футбол 10 вересня 2017, 19:52 (football.ua)
Маріуполь мінімально переграв Сталь Маріуполь мінімально переграв Сталь
Гол Сергія Вакуленка з пенальті приніс підопічним Олександра Севідова чергові три очки (1: 0).
Футбол 10 вересня 2017, 19:51 (football.ua)
Валенсія відмовилася від покупки Алеіша Відаля за 15 млн євро Валенсія відмовилася від покупки Алеіша Відаля за 15 млн євро
"Кажани" минулої трансферне вікно в останній момент передумали підписувати захисника Барселони Алеіша Відаля.
Футбол 10 вересня 2017, 19:44 (football.ua)
Рецидиви злоякісних пухлин Рецидиви злоякісних пухлин
Тактика ведення онкологічних хворих після органо зберігаючих операцій МЖ є проблемою. Чи не визначено мінімум необхідних методів дослідження, що ...
Здоров'я 10 вересня 2017, 19:39 (e-news.com.ua)
Суперник Зорі по Лізі Європи Герта зіграла внічию з Вердером Суперник Зорі по Лізі Європи Герта зіграла внічию з Вердером
Вердер на виїзді зіграв внічию з Гертою, зумівши набрати при цьому перше очко в поточному розіграші Бундесліги.
Футбол 10 вересня 2017, 19:31 (football.ua)
Еффенберг: В майбутньому Баварії варто позбутися від Левандовскі Еффенберг: В майбутньому Баварії варто позбутися від Левандовскі
Колишній півзахисник Баварії Штефан Еффенберг відреагував на критику з боку форварда мюнхенців Роберта Левандовскі на адресу клубу.
Футбол 10 вересня 2017, 19:20 (football.ua)
Як я пробував торгівлю на форекс Як я пробував торгівлю на форекс
Розвиток сучасних інтернет технологій сприяє зростанню економіки, а також дає можливість практично кожній людині, яка має доступ в інтернет займа...
Економіка 10 вересня 2017, 19:15 (vvnews.info)
Amazon будує другу штаб-квартиру за 5 млрд доларів Amazon будує другу штаб-квартиру за 5 млрд доларів
Інтернет-гігант Amazon оголосив про плани побудувати другу штаб-квартиру в Північній Америці. На будівництво і обслуговування об'єкту американськ...
Технології 10 вересня 2017, 19:11 (InternetUA)
Вітамін А: в чому користь Вітамін А: в чому користь
Вітамін А. Це - вітамін росту, є у всякій зелені і у всіх жирах тваринного походження, за винятком свинячого сала. У рослинних оліях з насіння (н...
Здоров'я 10 вересня 2017, 19:09 (e-news.com.ua)
Лицьова панель всіх iPhone 8 буде чорної Лицьова панель всіх iPhone 8 буде чорної
Провідний аналітик Мін-Чі Куо дізнався ще трохи про майбутнє флагмані Apple і поспішив Поділитися цим з громадськістю.
Технології 10 вересня 2017, 17:05 (InternetUA)
Україна експортувала рекордну кількість цукру Україна експортувала рекордну кількість цукру
У 2016/2017 маркетинговому році Україна експортувала 769,3 тис. тонн цукру, що є абсолютним рекордом за роки незалежності, вообщает Головне з пос...
Економіка 10 вересня 2017, 17:00 (glavnoe.ua)
Конте: Бакайоко все краще адаптується до нашого стилю футболу Конте: Бакайоко все краще адаптується до нашого стилю футболу
Головний тренер Челсі Антоніо Конте оцінив свого підопічного тему Бакайоко.
Футбол 10 вересня 2017, 17:29 (football.ua)
Гравець  Ліверпуля  вибачився перед суперником за жахливий епізод Гравець "Ліверпуля" вибачився перед суперником за жахливий епізод
Футболіст щиро жалкує про те, що трапилося.
Спорт 10 вересня 2017, 17:20 (ТСН.ua)
Інтер на домашньому полі впевнено обіграв СПАЛ Інтер на домашньому полі впевнено обіграв СПАЛ
У матчі 3 туру Серії А "нерадзуррі" здолали СПАЛ і зрівнялися за очками в турнірній таблиці з Ювентусом.
Футбол 10 вересня 2017, 17:16 (football.ua)
Коли пити ліки Коли пити ліки
При відсутності спеціальних вказівок, приймати препарати слід за 20 - 30 хвилин до їжі, коли вони найкраще всмоктуються, але це справедливо не дл...
Здоров'я 10 вересня 2017, 17:13 (NeBoley.com.ua)
Повідомить чи Тім Кук інвесторам погані новини? Повідомить чи Тім Кук інвесторам погані новини?
Якщо врахувати, що повідомлення приходять від різних ЗМІ, вже можна не сумніватися, що Apple має великі проблеми з випуском iPhone 8. І аналітики...
Технології 10 вересня 2017, 17:41 (InternetUA)
Зневоднена шкіра: тому що без води Зневоднена шкіра: тому що без води
Недолік вологи може відчувати навесні будь-яка шкіра - суха, жирна або змішана. Якщо ви помітили перші ознаки лущення і втрати еластичності - пор...
Здоров'я 10 вересня 2017, 17:36 (NeBoley.com.ua)
Сері: Не здійснений трансфер в Барселони не похитнув мене Сері: Не здійснений трансфер в Барселони не похитнув мене
Півзахисник Ніцци Жан-Мікаель Сері розповів про своє самопочуття після зірвав трансферу в Барселону.
Футбол 10 вересня 2017, 17:35 (football.ua)
Системне лікування при порушенні функцій печінки Системне лікування при порушенні функцій печінки
У ряді випадків метастази в печінці або супутній гепатит є причиною порушень функцій органу. Зміни в біохімічних параметрах, побічно відображають...
Здоров'я 10 вересня 2017, 17:54 (e-news.com.ua)
Лаціо - Мілан: Команди назвали стартові склади Лаціо - Мілан: Команди назвали стартові склади
Матч між Лаціо та Міланом все ж відбудеться.
Футбол 10 вересня 2017, 18:06 (football.ua)
У центрі Петербурга затримані понад сотні учасників акції в підтримку рохінджа У центрі Петербурга затримані понад сотні учасників акції в підтримку рохінджа
Понад 100 осіб, які брали участь у несанкціонованій акції в підтримку народу рохінджа, затримані в центрі Санкт-Петербурга. У їх відношенні оформ...
Світ 10 вересня 2017, 18:16 (GIGAMIR)
У Мосміськвиборчкомом підрахували число голосуючих на дому жителів столиці У Мосміськвиборчкомом підрахували число голосуючих на дому жителів столиці
За приблизними підрахунками, близько 60 тисяч чоловік в Москві проголосують на виборах муніципальних депутатів на дому, заявив голова Мосгорізбір...
Світ 10 вересня 2017, 18:35 (GIGAMIR)
Як лікується алергічний риніт у дітей Як лікується алергічний риніт у дітей
Алергічний риніт є одним з найпоширеніших захворювань у дітей і дорослих. Алергічний риніт визначається як запальне захворювання слизової оболон...
Здоров'я 10 вересня 2017, 18:30 (e-news.com.ua)
Зірка: два тижні у відпустці і тренерське питання Зірка: два тижні у відпустці і тренерське питання
Football. ua проводить експрес-аналіз матчу восьмого туру Зірка-Чорноморець.
Футбол 10 вересня 2017, 18:55 (football.ua)
Кличко дав кілька коментарів з приводу вчорашнього бою Усика Кличко дав кілька коментарів з приводу вчорашнього бою Усика
Легендарний боксер Віталій Кличко привітав колегу з вчорашньою перемогою.
Спорт 10 вересня 2017, 18:51 (УРА-Информ)
Серія А: Фіорентина знищила Верону, перемоги Аталанти і Кальярі Серія А: Фіорентина знищила Верону, перемоги Аталанти і Кальярі
Відбувся ряд матчів чемпіонату Італії.
Футбол 10 вересня 2017, 19:06 (football.ua)
Вітамін С не має самостійної цінності Вітамін С не має самостійної цінності
Якщо ви стоїте перед вибором - апельсини або вітамін С в таблетках або порошку, купите фрукти.
Здоров'я 10 вересня 2017, 19:03 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів