Архів новин 

новини: 1 червня 2017 у рубриці:  

Креативний директор More is Love. Ніно Еліава. про улюблених нарядах

«Мій стиль з віком став спокійнішим і лаконічніше».
Мода 01 червня 2017, 03:08 (GIGAMIR)

У Німеччині зафіксована найнижча безробіття за 26 років У Німеччині зафіксована найнижча безробіття за 26 років
У травні рівень безробіття опустився до 5,6%, повідомило Федеральне агентство з праці.
Економіка 01 червня 2017, 02:27 (GIGAMIR)
Поліцейський затролліл хакера під час «злому» по телефону Поліцейський затролліл хакера під час «злому» по телефону
Співробітник поліції Нової Зеландії опублікував в Facebook аудіозапис розмови зі зловмисником, який намагався отримати доступ до комп'ютера по те...
Світ 01 червня 2017, 01:48 (GIGAMIR)
 Міністр у свідомості : історії з відставкою Стеця передбачили несподіваний фінал "Міністр у свідомості": історії з відставкою Стеця передбачили несподіваний фінал
"Обговорювати стан його здоров'я, діагноз та інші деталі не є коректним".
Політика 01 червня 2017, 01:35 (Обозреватель)
Дослідники назвали небезпечні для жінок продукти Дослідники назвали небезпечні для жінок продукти
Дослідники з Гарвардського університету виявили цікаву зв'язок між раціоном харчування і психічним здоров'ям у жінок.
Здоров'я 01 червня 2017, 01:35 (NeBoley.com.ua)
Антибіотики не рятують від інфаркту Антибіотики не рятують від інфаркту
Незважаючи на те, що, за сучасними даними, бактеріальне запалення відіграє роль у патогенезі не тільки інфекційних захворювань, а й атеросклерозу...
Здоров'я 01 червня 2017, 01:28 (NeBoley.com.ua)
Американські вчені розвінчали міфи про те, що від сексу можна схуднути Американські вчені розвінчали міфи про те, що від сексу можна схуднути
Американські вчені розвінчали міфи про те, що від сексу можна схуднути. Свої слова вони підтверджують цифрами.
Здоров'я 01 червня 2017, 01:24 (NeBoley.com.ua)
У «Рубіні» назвали ім я нового президента У «Рубіні» назвали ім'я нового президента
Новим президентом казанського ФК «Рубін» став Радик Шаймієв. Таке рішення було прийнято на засіданні наглядової ради клубу під головуванням мера ...
Світ 01 червня 2017, 01:20 (GIGAMIR)
Росія видворила генконсула Естонії Росія видворила генконсула Естонії
Естонським дипломатам наказано покинути межі Росії в п'ятиденний термін.
Світ 01 червня 2017, 01:25 (GIGAMIR)
Курс валют на 1 червня: гривня зміцнюється Курс валют на 1 червня: гривня зміцнюється
НБУ зміцнив курс гривні до 26,31 гривень за долар.
Економіка 01 червня 2017, 01:27 (GIGAMIR)
Більше 40 учасників конфлікту зі стріляниною затримали на заході України Більше 40 учасників конфлікту зі стріляниною затримали на заході України
Правоохоронні органи України затримали у Вінницькій області понад 40 осіб, які увірвалися на територію зернового току і відкрили стрілянину. Шест...
Світ 01 червня 2017, 01:27 (GIGAMIR)
Імунна система має миттєвою реакцією Імунна система має миттєвою реакцією
Імунна система реагує на появу в організмі патогенних бактерій і вірусів вже через кілька хвилин після того, як вони проникають в тканини. До так...
Здоров'я 01 червня 2017, 01:29 (NeBoley.com.ua)
Американські дослідники запропонували нові ліки від запору Американські дослідники запропонували нові ліки від запору
У США запорами страждає більше 30 млн. людина, тому в рік витрачається більше $ 1 млрд. на діагностику і лікування цього захворювання.
Здоров'я 01 червня 2017, 01:30 (NeBoley.com.ua)
Кмин рятує від атеросклерозу і запалення Кмин рятує від атеросклерозу і запалення
Американські вчені з Центрального технологічного науково-дослідного інституту провели ряд досліджень і з'ясували: кмин здатний боротися з мікроба...
Здоров'я 01 червня 2017, 01:30 (NeBoley.com.ua)
Чому на кладовищах так багато молодих вдів? Чому на кладовищах так багато молодих вдів?
Якщо на могилу ніхто не ходить, саме військове кладовище стежить за пам'ятниками, кладе квіти і встромляє американські прапорці на всі свята.
Світ 01 червня 2017, 01:32 (Обозреватель)
Генк Малиновського програв матч за потрапляння в Лігу Європи Генк Малиновського програв матч за потрапляння в Лігу Європи
Руслан Малиновський в наступному році не зіграє в єврокубках разом з Генком.
Футбол 01 червня 2017, 01:13 (football.ua)
8 пунктів, які допоможуть вибрати якісне SEO агентство 8 пунктів, які допоможуть вибрати якісне SEO агентство
Сайт не буде відвідувати, якщо він не стане просуватися. Його розкрутка, в свою чергу, виконується безліччю способів, в тому числі за допомогою:....
Технології 01 червня 2017, 01:07 (e-news.com.ua)
У травні на Донбасі загинули сім українських військових, більше 140 отримали поранення, - Турчинов У травні на Донбасі загинули сім українських військових, більше 140 отримали поранення, - Турчинов
У травні поточного року на Донбасі загинули сім українських військових.
Суспільство 01 червня 2017, 01:07 (УРА-Информ)
Арсен Венгер в цифрах Арсен Венгер в цифрах
Арсен Венгер підписав новий дворічний контракт з Арсеналом, поклавши край спекуляціям про своє майбутнє.
Футбол 01 червня 2017, 01:13 (football.ua)
Визначився останній можливий суперник Динамо в кваліфікації ЛЧ Визначився останній можливий суперник Динамо в кваліфікації ЛЧ
АЕК став переможцем плей-офф грецької Суперліги.
Футбол 01 червня 2017, 00:48 (football.ua)
Епоха. Василь Кобін оголосив про останній матч за Шахтар Епоха. Василь Кобін оголосив про останній матч за Шахтар
Захисник Шахтаря Василь Кобін оголосив про відхід з донецького клубу.
Футбол 01 червня 2017, 00:40 (football.ua)
Ситуація загострюється, Росія зазнає втрат Ситуація загострюється, Росія зазнає втрат
Росія несе постійні репутаційні, економічні та дипломатичні втрати.
Світ 01 червня 2017, 00:33 (Обозреватель)
Фестиваль ODESSA CLASSICS відкриє виставка відомого художника Степана Рябченко Фестиваль ODESSA CLASSICS відкриє виставка відомого художника Степана Рябченко
ODESSA CLASSICS - це традиційно торжество різних видів мистецтв. І щороку відкриття фестивалю передує виставка одного з провідних сучасних художн...
Україна 01 червня 2017, 00:54 (Odessa Daily)
NVIDIA представила технологію Max-Q для надтонких ігрових ноутбуків NVIDIA представила технологію Max-Q для надтонких ігрових ноутбуків
Компанія NVIDIA представила технологію Max-Q, яка дозволить випускати більш продуктивні, але при цьому і більш тонкі ігрові ноутбуки. Інформація ...
Технології 01 червня 2017, 01:20 (InternetUA)
Windows 10 стежить за користувачами навіть при відключеному телеметрії Windows 10 стежить за користувачами навіть при відключеному телеметрії
Microsoft неодноразово піддавалася критиці за збір великої кількості телеметричних даних в Windows 10. Компанія довела, що прислухається до думки...
Технології 01 червня 2017, 01:15 (InternetUA)
У Краматорську п яний директор ДЮСШ необачно поліз битися зі спортсменом (відео 18+) У Краматорську п'яний директор ДЮСШ необачно поліз битися зі спортсменом (відео 18+)
У Мережі з'явилося відео конфлікту в Краматорську Донецької області, який виник між п'яним директором ДЮСШ №2 та спортсменами, яких він намагався...
Спорт 01 червня 2017, 01:18 (glavnoe.ua)
Штаб АТО опубликовал важную информацию о  режиме тишины  на Донбассе Штаб АТО опубликовал важную информацию о "режиме тишины" на Донбассе
Прес-центр Штабу АТО оприлюднив у фейсбуці інформацію про «режим тиші» вздовж всієї лінії розмежування сторін у районі проведення АТО на Донбасі: