Архів новин 

новини: 27 квітня 2017 у рубриці:  

Глава МЗС Британії виступив із жорсткою заявою по анексії Криму

Це питання він підняв на банкеті лорд-мера лондонського району Сіті.
Світ 27 квітня 2017, 09:39 (Обозреватель)

Роботу свердловських чиновників зі зверненнями громадян бере на контроль Адміністрація Президента Роботу свердловських чиновників зі зверненнями громадян бере на контроль Адміністрація Президента
У зв'язку з цим Куйвашев доручив кабміну бути більш відкритим.
Політика 27 квітня 2017, 09:37 (JustMedia)
Трамп відмовився вийти з угоди про торгівлю з Канадою і Мексикою Трамп відмовився вийти з угоди про торгівлю з Канадою і Мексикою
Новоспечений лідер США Дональд Трамп заявив, що країна поки не буде виходити з Північноамериканської угоди про вільну торгівлю.
Політика 27 квітня 2017, 09:32 (УРА-Информ)
Дієта Лайми Вайкуле Дієта Лайми Вайкуле
Всіма улюблена виконавиця відкриває секрет своєї краси і стрункості, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka....
Здоров'я 27 квітня 2017, 09:29 (e-news.com.ua)
У Дніпрі перекинулася вантажівка з хімікатами У Дніпрі перекинулася вантажівка з хімікатами
У середу ввечері, 26 квітня, в Дніпрі, з невідомих поки причин, перекинулася вантажівка, яка перевозила хімічну рідину.
Події 27 квітня 2017, 09:25 (УРА-Информ)
Путін втягне Росію в військову катастрофу - Фельштинський Путін втягне Росію в військову катастрофу - Фельштинський
Автор книги "ФСБ підриває Росію" назвав єдину можливість зміни режиму в РФ.
Світ 27 квітня 2017, 09:22 (Обозреватель)
Фонсека: Я задоволений всіма футболістами і їх самовіддачею Фонсека: Я задоволений всіма футболістами і їх самовіддачею
Головний тренер Шахтаря Пауло Фонсека прокоментував вихід команди у фінал Кубка України.
Футбол 27 квітня 2017, 09:21 (football.ua)
Російський Ту-154 міг впасти в Чорне море через перевантаження - ЗМІ Російський Ту-154 міг впасти в Чорне море через перевантаження - ЗМІ
Екіпаж нібито не знав про перевантаження літака.
Світ 27 квітня 2017, 07:56 (Зеркало недели)
Відставка глави ПАРЄ: міжнародник вказав на наслідки для РФ Відставка глави ПАРЄ: міжнародник вказав на наслідки для РФ
Педро Аграмунт був головним лобістом повернення російської делегації в ПАРЄ, зазначив Максим Ялі.
Світ 27 квітня 2017, 07:51 (Обозреватель)
У МЗС України висловили протест у зв язку з продовженням арешту Сущенко У МЗС України висловили протест у зв'язку з продовженням арешту Сущенко
Українські дипломати назвали справу проти журналіста елементом російської гібридної війни.
Політика 27 квітня 2017, 07:51 (Зеркало недели)
Китай має намір будувати базу на Місяці Китай має намір будувати базу на Місяці
Китайське національне космічне управління в даний час веде переговори з Європейським космічним агентством про будівництво поселення на супутнику ...
Суспільство 27 квітня 2017, 08:11 (УРА-Информ)
Єгипет влітку введе систему електронних віз Єгипет влітку введе систему електронних віз
Оформити візу можна буде не при в'їзді в країну, а в будь-якій точці світу.
Світ 27 квітня 2017, 08:06 (Зеркало недели)
 Кар єрою зобов язаний Путіну : в США розповіли про агента Кремля в команді Трампа "Кар'єрою зобов'язаний Путіну": в США розповіли про агента Кремля в команді Трампа
Ця людина займає ключову посаду в Білому домі, зазначив Юрій Фельштинський.
Світ 27 квітня 2017, 08:04 (Обозреватель)
Дієта з томатним соком Дієта з томатним соком
Томатний сік є, мабуть, одним з найбільш корисних соків. Він включає в себе кислоти, необхідні для обмінних процесів. Томатний сік багатий натріє...
Здоров'я 27 квітня 2017, 08:28 (e-news.com.ua)
У САП побоюються, що Насиров может виїхати за кордон як глава Федерації дзюдо У САП побоюються, що Насиров может виїхати за кордон як глава Федерації дзюдо
Борців-дзюдоїстів Насиров очолив уже після виходу з СІЗО.
Україна 27 квітня 2017, 08:24 (Зеркало недели)
Росія дуже невчасно для неї втрачає обсяги експорту зброї - BloombergView Росія дуже невчасно для неї втрачає обсяги експорту зброї - BloombergView
Москва поступово втрачає своїх головних покупців, які налагодили власну оборонну промисловість.
Економіка 27 квітня 2017, 08:41 (Зеркало недели)
Сентиментальна подорож Сентиментальна подорож
Один раз, під час торішнього подорожі до Львова, мій американський товариш, Гриша, вирішив не використовувати орендовану машину, а поїхати в Жовк...
Суспільство 27 квітня 2017, 08:37 (Обозреватель)
Компанія Twitter наростила призначену для користувача базу, але все ще залишається збитковою Компанія Twitter наростила призначену для користувача базу, але все ще залишається збитковою
Компанія Twitter опублікувала звіт за підсумками першого кварталу 2017 фінансового року. Виручка компанії за підсумками трьох місяців склала 548 ...
Технології 27 квітня 2017, 08:52 (InternetUA)
Новини Кримнаша. Зрадники розуміють тільки один закон - закон сили! Новини Кримнаша. Зрадники розуміють тільки один закон - закон сили!
Можна помітингувати? Добре спасибі! На мітинг з паспортами? Добре спасибі! Тут не можна стояти, а там можна? Добре спасибі!.
Суспільство 27 квітня 2017, 09:13 (Обозреватель)
Трамп вперше може зустрівся з Путіним у травні Трамп вперше може зустрівся з Путіним у травні
У державних структурах Сполучених Штатів Америки та Російської Федерації зараз йдуть переговори про організацію зустрічі Дональда Трмпа і Володим...
Політика 27 квітня 2017, 09:09 (УРА-Информ)
Челсі четвертий раз поспіль завоював юніорський Кубок Англії Челсі четвертий раз поспіль завоював юніорський Кубок Англії
Челсі U-18 у фінальному поєдинку розібрався з однолітками з Манчестер Сіті.
Футбол 27 квітня 2017, 09:07 (football.ua)
Методи стрункості від Камерон Діас Методи стрункості від Камерон Діас
Три простих кроки від тренера Камерон Діас Тедді Басса:. Забрати із меню страви з очищеної борошна - такі як білий хліб, макарони, печиво. "Ці с...
Здоров'я 27 квітня 2017, 02:27 (e-news.com.ua)
СБУ викрила вісім компаній в використанні шпигунського ПЗ російського виробництва СБУ викрила вісім компаній в використанні шпигунського ПЗ російського виробництва
Служба безпеки України провела обшуки і вилучила комп'ютерне обладнання в восьми компаніях, які використовували і реалізовували заборонене шпигун...
Технології 27 квітня 2017, 02:22 (InternetUA)
У Києві прокурори зі всієї України обирали відомче самоврядування У Києві прокурори зі всієї України обирали відомче самоврядування
ГПУ оприлюднила склад нового Ради прокурорів, який буде відповідати за кадрову політику відомства.
Україна 27 квітня 2017, 02:39 (Зеркало недели)
Ніякої романтики: Трамп беземоційно привітав дружину з днем ??народження Ніякої романтики: Трамп беземоційно привітав дружину з днем ??народження
Користувачі мережі підняли президента США на сміх.
Світ 27 квітня 2017, 02:35 (Обозреватель)
У Києві очікується весільний бум У Києві очікується весільний бум
На найближчі п'ять днів, з 26 по 30 квітня, в Києві подано рекордну кількість заяв на одруження. Про це повідомив начальник Головного територіаль...
Суспільство 27 квітня 2017, 03:26 (vkurse.ua)
А всередині Ленін з м якушки: стара картина привела в захват соцмережі А всередині Ленін з м'якушки: стара картина привела в захват соцмережі
Картина радянського художника "Жовтенята за будівництвом Мазволея" викликала напад сміху в соцмережах.
Суспільство 27 квітня 2017, 05:19 (Обозреватель)
Брати Клички ввійшли до топ кращих боксерів в історії боксу Брати Клички ввійшли до топ кращих боксерів в історії боксу
Українські боксери Володимир і Віталій Кличко потрапили в рейтинг кращих боксерів в історії боксу.
Бокс 27 квітня 2017, 06:10 (УРА-Информ)
Засідання суду про продовження запобіжного заходу Насирова перенесли на ранок четверга Засідання суду про продовження запобіжного заходу Насирова перенесли на ранок четверга
Адвокати наполягали на вечірньому засіданні, пославшись на те, що у їхнього клієнта на ранок запланована операція. Але надати документальне підтв...
Україна 27 квітня 2017, 06:53 (Зеркало недели)
У будинок престарілих: в соцмережі висміяли фото Іванки Трамп з Меркель У будинок престарілих: в соцмережі висміяли фото Іванки Трамп з Меркель
Знімок був зроблений на саміті "жіночої двадцятки".
Світ 27 квітня 2017, 07:32 (Обозреватель)
Хмара тегів