Архів новин 

новини: 22 листопада 2017 у рубриці:  

Хендерсон: Те, що було в матчі з Севільєю, не повинно повторитися

Півзахисник Ліверпуля Джордан Хендерсон прокоментував гру своєї команди проти Севільї.
Футбол 22 листопада 2017, 16:16 (football.ua)

Німеччина виділить 2,8 млн євро на гуманітарні проекти в Україні Німеччина виділить 2,8 млн євро на гуманітарні проекти в Україні
Федеральний уряд в найближчі два роки надасть фінансування на гуманітарні проекти благодійної організації ADRA в Україні 2,8 млн євро.
Економіка 22 листопада 2017, 16:09 (УРА-Информ)
Динамо дозаявило двох гравців на Лігу Європи Динамо дозаявило двох гравців на Лігу Європи
Півзахисник Євген Смирний і нападник Назарій Русин потрапили в заявку Динамо на участь в Лізі Європи.
Футбол 22 листопада 2017, 16:06 (football.ua)
В Японии разработали первый квантовый компьютер В Японии разработали первый квантовый компьютер
Группа японских исследователей разработала первый в стране квантовый компьютер и предлагает другим ученым бесплатно его протестировать.
Бізнес 22 листопада 2017, 16:11 (GIGAMIR)
Хакери вкрали особисті дані пасажирів Uber Хакери вкрали особисті дані пасажирів Uber
Хакери викрали дані 57 мільйонів клієнтів і водіїв онлайн-сервісу замовлення таксі Uber. Крадіжку було вчинено в жовтні 2016 року, але більше рок...
Світ 22 листопада 2017, 15:44 (GIGAMIR)
Мхітарян, Бензема, Іньєста і ще 47 осіб претендують на потрапляння в Команду року УЄФА Мхітарян, Бензема, Іньєста і ще 47 осіб претендують на потрапляння в Команду року УЄФА
Стали відомі претенденти на потрапляння до символічної збірної року за версією УЄФА.
Футбол 22 листопада 2017, 15:38 (football.ua)
Чому ми гладшаємо Чому ми гладшаємо
Напевно, серед ваших знайомих зустрічалися жінки, які можуть з'їсти два шматки торта підряд, абсолютно не побоюючись, що це якось позначиться на ...
Здоров'я 22 листопада 2017, 15:38 (e-news.com.ua)
Набряки під контролем Набряки під контролем
Хронічні захворювання нирок, як не тримай їх під контролем, відображаються на зовнішності. Як боротися з естетичними проявами хвороби?.
Здоров'я 22 листопада 2017, 15:44 (NeBoley.com.ua)
Белламі може очолити збірну Уельсу Белламі може очолити збірну Уельсу
Колишній нападаючий збірної Уельсу Крейг Белламі готовий очолити національну команду.
Футбол 22 листопада 2017, 15:40 (football.ua)
У підмосковному місті сталося нашестя щурів У підмосковному місті сталося нашестя щурів
Зовсім не безневинні гризуни буквально кишать під ногами у місцевих жителів.
Події 22 листопада 2017, 16:01 (YTPO.ru)
У Харкові затримано наркоділки У Харкові затримано наркоділки
Співробітники СБУ в Харкові викрили угруповання торговців кокаїном.
Події 22 листопада 2017, 16:01 (УРА-Информ)
Поміняйте косметику: поради Поміняйте косметику: поради
Ендокринні руйнівники ховаються в багатьох косметичних засобах і продуктах гігієни, що найбільш небезпечно для молодих дівчат і жінок, щодня завд...
Здоров'я 22 листопада 2017, 15:57 (NeBoley.com.ua)
Навіщо Анджеліна Джолі зайнялася окультизмом? Навіщо Анджеліна Джолі зайнялася окультизмом?
Голлівудська актриса Анджеліна Джолі вдалася до перевірених методів, щоб в житті настала біла смуга. Нещодавно ЗМІ писали про те, що Бред Пітт б...
Шоу-бізнес 22 листопада 2017, 15:11 (tv.ua)
План догляду за собою План догляду за собою
Так хочеться завжди, кожен день бути красивою .... Стрункою, енергійної, з сильними блискучим волоссям, сяючою шкірою обличчя .... Але на догляд ...
Здоров'я 22 листопада 2017, 14:56 (e-news.com.ua)
Аєгбені оголосив про завершення кар єри Аєгбені оголосив про завершення кар'єри
Колишній нападаючий збірної Нігерії Якубу Айєгбені завершив кар'єру футболіста.
Футбол 22 листопада 2017, 14:54 (football.ua)
Під час аварії військового літака США вижили 8 осіб Під час аварії військового літака США вижили 8 осіб
Авіакатастрофа сталася біля берегів японського острова Окінава. Постраждалим надають допомогу.
Події 22 листопада 2017, 14:50 (YTPO.ru)
Мбокані пропустить третій поспіль виїзний матч  Динамо  в Лізі Європи Мбокані пропустить третій поспіль виїзний матч "Динамо" в Лізі Європи
Форвард київського "Динамо" Дьємерсі Мбокані змушений пропустить матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи проти "Шкендербеу" через пошкодження....
Футбол 22 листопада 2017, 14:46 (УРА-Информ)
СБУ розробила порядок організації гастролей артистів з РФ СБУ розробила порядок організації гастролей артистів з РФ
Служба безпеки України розробила порядок для організаторів гастролей в Україні за участю громадян Росії. Про це повідомили в прес-центр відомства.
Політика 22 листопада 2017, 15:07 (УРА-Информ)
Осінь: 91 день для краси і ніжності Осінь: 91 день для краси і ніжності
Список заходів, які необхідно вжити восени для того, щоб продовжити літній сяйво своєї краси до самого Нового Року.
Здоров'я 22 листопада 2017, 15:04 (NeBoley.com.ua)
Атлетіко планує повернути Куртуа в разі продажу Хмари Атлетіко планує повернути Куртуа в разі продажу Хмари
"Матрасники" розглядають можливість покупки свого колишнього голкіпера Тібо Куртуа, нині захищає кольори Челсі.
Футбол 22 листопада 2017, 15:27 (football.ua)
В  Пятерочка  живуть отруйні павуки В "Пятерочка" живуть отруйні павуки
Членистоногі влаштувалися поруч з фруктами в магазині підмосковних Хімок.
Події 22 листопада 2017, 15:07 (YTPO.ru)
Від целюліту і прищів врятує лазер Від целюліту і прищів врятує лазер
Методика, розроблена американськими вченими, можливо, призведе до того, що пов'язані з надлишком жиру захворювання, включаючи хвороби аорти, ліку...
Здоров'я 22 листопада 2017, 15:11 (NeBoley.com.ua)
В Харькове суд посадил на 15 лет курсанта Национального университета воздушных сил В Харькове суд посадил на 15 лет курсанта Национального университета воздушных сил
Об этом сообщает военная прокуратура сил АТО:
Події 22 листопада 2017, 14:40 (glavnoe.ua)
СБУ пресекла деятельность трех антиукраинских админов в соцсетях СБУ пресекла деятельность трех антиукраинских админов в соцсетях
Співробітники Служби безпеки України у листопаді припинили діяльність трьох антиукраїнських адміністраторів у соцмережах, які розміщували матеріа...
Політика 22 листопада 2017, 14:40 (glavnoe.ua)
Рано раділи: ВСУ не звільняли населені пункти на Світлодарськ дузі Рано раділи: ВСУ не звільняли населені пункти на Світлодарськ дузі
Про це "Обозревателю" заявив спікер штабу АТО Василь Лабай.
Політика 22 листопада 2017, 15:19 (glavnoe.ua)
В Харькове полиция задержала даму с пакетами наркотиков В Харькове полиция задержала даму с пакетами наркотиков
На вулиці Молодіжній поліцейські виявили у жінки 6 прозорих поліетиленових пакетів з подрібненою речовиною зеленого кольору вагою 6 грамів та 12 ...
Події 22 листопада 2017, 14:40 (glavnoe.ua)
ООН звинуватила Північну Корею в порушенні угоди про перемир я ООН звинуватила Північну Корею в порушенні угоди про перемир'я
Північна Корея кілька днів порушила угоду про перемир'я 1953 року під час переслідування втікача солдата.
Політика 22 листопада 2017, 15:33 (УРА-Информ)
Генерал Младич засуджений до довічного ув язнення Генерал Младич засуджений до довічного ув'язнення
Міжнародний трибунал по колишній Югославії в Гаазі звинуватив Ратко Младича в геноциді і злочинах проти людяності. Засудив 75-річного боснійсько-...
Суспільство 22 листопада 2017, 15:33 (УРА-Информ)
Степаненко може виявитися в Хоффенхаймі вже в січні Степаненко може виявитися в Хоффенхаймі вже в січні
Хоффенхайм намір придбати півзахисника і Шахтаря Тараса Степаненко.
Футбол 22 листопада 2017, 14:22 (football.ua)
Рятувальники знайшли вісім чоловік з потерпілого крах в Тихому океані літака Рятувальники знайшли вісім чоловік з потерпілого крах в Тихому океані літака
На даний момент рятувальникам вдалося врятувати вісім осіб з 11, який знаходилися на борту літака, що зазнав аварії в Тихому океані.
Події 22 листопада 2017, 14:30 (УРА-Информ)
Хмара тегів
Новости на русском