Фрайбург на останніх хвилинах вирвав перемогу над Баєром

19 грудня 2021, 20:35 | Футбол

Відбувся черговий поєдинок 17 туру німецького чемпіонату.

У поєдинку 17-го туру німецької Бундесліги Фрайбург на своєму полі здобув мінімальну перемогу над леверкузенським Баєром з рахунком 2:1.

На гол Вінченцо Гріфо з пенальті на 33 хвилині " Такий рахунок протримався до 84 хвилини, коли Кевін Шаде, який вийшов на заміну, вразив ворота гостей і подарував своїй команді перемогу..

Після 17 турів Фрайбург набрав 29 очок і піднявся на третє місце у турнірній таблиці Бундесліги, а у Байєра 28 балів та четвертий рядок.

Фрайбург - Баєр 2:1 Голи:

Грифо, 33 (з пенальті), Шаде, 84 - Арангіс, 45+1.

Фрайбург: Флеккен - Кюблер, Лінхарт, Н. Шлоттербек, Гюнтер – Хаберер (Еггештайн, 80), Хефлер – Шаллаї (Шаде, 56), Гріфо (Демирович, 80), Чон У Ен (К. Шлоттербек, 90+1 - Хелер.

Байєр: Градецьки - Фрімпонг, Коссуну, Та, Сінкгравен (Баккер, 87) - Андріх, Арангіс (Паласіос, 80) - Вірц, Демірбай (Сертдемір, 87), Адлі (Пауліньо, 76) - Шік (Аларіо, 76).

Попередження: Н. Шлоттербек, Хелер - Фрімпонг, Андріх, Коссуну.