Лідс Юнайтед - Арсенал 1:4 Відео голів та огляд матчу

19 грудня 2021, 09:24 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги огляд поєдинку англійської першості.

У матчі 17 туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал у гостях обіграв Лідс (4:1).

Рахунок у матчі було відкрито на 16 хвилині, коли результативним ударом відзначився Мартінеллі, який через 12 хвилин оформив дубль.. Насамкінець Сака зняв усі питання про переможця у матчі. Все на що були здатні господарі, це гол Рафіньї з пенальті, але на це "

Огляд матчу:.

Лідс Юнайтед — Арсенал 1:4 Голи: Рафінья, 75 (пін. ) - Мартінеллі, 16, 28, Сака, 42, Сміт-Роу, 84 Лідс Юнайтед: Мельє - Драмі, Ейлінг, Кох, Даллас - Кліх (С. Грінвуд, 79), Форшоу - Рафінья, Робертс, Харрісон (Саммервілл, 31, Маккеррон, 81) - Гелхардт.

Арсенал:  Рамсдейл - Томіясу (Суареш, 64), Уайт, Габріель, Тірні - Сака (Сміт-Роу, 78), Партей, Джака, Мартінеллі - Едегор (Тавареш, 85) - Ляказетт.

Попередження: Гелхардт, Даллас, Кох - Джака.