Мілан дотиснув Болонью, яка догравала матч удев'ятьох

24 жовтня 2021, 07:12 | Футбол
Болонья - Милан, getty images

Мілан в рамках поєдинку дев'ятого туру чемпіонату Італії відправився в гості до Болоньї та домігся перемоги з рахунком 4: 2.

Підопічні Стефано Пьолі отримали два м'ячі переваги за підсумками першого тайму, а також господарі залишилися в меншості.

Проте, Болонья відіграла два голи на початку другого тайму, а потім залишилася удев'ятьох. Мілан все-таки зміг скористатися чисельною перевагою.

Болонья - Мілан 2: 4.

Голи:

Ібрагімович, 49 (у свої ворота), Барроу, 52 - Леау, 16, Калабрія, 35, Беннасер, 84, Ібрагімович, 90 Болонья: Скорупський - де Сільвестрі, Медель (Орсоліні, 87), Сумаоро, ТЕАТР, Хики (.

Мілан: Тетерушану - Калабрія, Кьяер, Томорі, Балло-Туре (Калулу, 85) - Круніч (Жиру, 60), Кастільехо (Салемакерс, 46), Беннасер, тони (Бакайоко, 46) Ібрагімович, Рафаел Леау.

Попередження: Арнаутович - тони, Калабрія, Салемакерс Вилучення: Сумаоро, 20, Соріано, 58.