Дулуб - про поразку від Динамо: В матчах проти сильних суперників не буває дрібниць

17 жовтня 2021, 00:07 | Футбол

Наставник львів'ян поділився своїми думками після гри з Динамо.

Головний тренер Львова Олег Дулуб прокоментував поразку своєї команди в матчі одинадцятого туру УПЛ проти київського Динамо (1: 4).

" Це системна команда, і я сказав гравцям, що система може бути переграли тільки системою. Ми забили м'яч після стандартного положення, але далі пропустили через невпевненість в опорній зоні і помилки воротаря, на мій погляд. У матчах проти сильних суперників не буває дрібниць. Вважаю, що київське Динамо - це на даний момент одна з найсильніших команд України.

Пропущені м'ячі - індивідуальна майстерність киян? Як я вже сказав, у зустрічах з такими командами, як київське Динамо, необхідна система - в обороні і атаці. Ми пропустили відразу ж після забитого м'яча і внаслідок контратаки на першій компенсованій хвилині першого тайму. Попереджали, що Динамо сильно в цьому компоненті. Якщо говорити про четвертому пропущеному м'ячі, то він був забитий суперниками з опорної зони після рикошету - звідти, де повинні були знаходитися опорні півзахисники і підбирати цей м'яч.

мотивація команди? Мені здається, що в таких матчах, як з Динамо, додаткова мотивація не потрібна. Але для нас важлива кожна гра, адже нам необхідно набирати очки. Тому сказав хлопцям перед матчем, що хороші гравці мотивують себе самі, а великі - мотивують гравців навколо себе.

гра Львова?

Мені складно коментувати гру по гарячих слідах, тому що зазвичай я беру час для більш ретельного аналізу. Одна справа - коли превалює емоційна складова, як зараз, а інша - коли потрібно включати холодну голову і аналізувати, де і що не вийшло.

Потрібно відштовхуватися від цієї гри і йти далі. Попереду нас чекають три складних виїзду - матчі проти Чорноморця і Колоса в чемпіонаті, а також проти Альянсу в Кубку України "

на Football. ua доступний для перегляду відеоогляд матчу Львів - Динамо.