Реал Сосьєдад переграв Атлетик і закінчив 2020 рік у трійці лідерів

31 грудня 2020, 18:05 | Футбол

Завершився поєдинок 16-го туру чемпіонату Іспанії.

В рамках 16-го туру Ла Ліги Атлетик Більбао мінімально поступився Реал Сосьєдаду (0: 1).

Вже на п'ятій хвилині гості вийшли вперед. Оярсабаль скинув м'яч на Порту, який перебував у штрафному майданчику. Іспанець м'яч підхопив і сильним ударом прошив Симона.

У другому таймі ініціативою володіли гості, а господарі лише зрідка підбиралися до воріт Сосьєдаду.

Після цієї зустрічі Реал Сосьєдад завершив 2020 рік на третьому місці, а Атлетик йде 12-м.

Атлетик - Реал Сосьєдад 0: 1 Гол: Порту, 5 Атлетик:

Унаї Симон, Мартінес, Берчіче, Нуньєс, Капа - Венседор (Сансет, 56), весго, Беренгер (Унаї Лопес, 56; Рауль Гарсія, 73), Муніаін, Вільялібре (Кодро, 85) - Вільямс (Морсільо, 56).

Реал Сосьєдад: Ремір - Ле Норман, Горосабель (Санья, 68), Монреаль, Субельдія - Гурідо, Гевара (Субіменді, 46), Порту (Барренечеа, 74), Меріно, Ойарсабаль (Меркеланс, 68) - Ісак (Вілліан Жозе, 85.

Попередження: Гевара, Барренечеа, Венседор, Меріно, Берчіче, Нуньєс, Субельдія, Мартінес, Капа.