Рух і Інгулець сильнішого не виявили

08 листопада 2020, 17:54 | Футбол

У матчі дев'ятого туру чемпіонату України Рух не зміг здолати догравав у меншості Інгулець.

Новачки УПЛ Рух і Інгулець у Львові розіграли результативну нічию, яка більше влаштувала гостей.

Інгулець відкрив рахунок в матчі, проте еше в першому таймі залишився в меншості.

Після перерви команди видали ударну шестімінутку, протягом якої два рази відзначилися гравці Руху, а один раз - Інгульця, але більше вразити ворота їм так і не вдалося.

Рух - Інгулець 2: 2 Голи: Мисик, 51, Кондраков, 56, з пенальті - Бартулович, 17, з пенальті, Козак, 57.