Сімеоне: Шлях до перемог пролягає і через такі нічиї, як з Локомотивом

04 листопада 2020, 10:27 | Футбол

Аргентинський наставник мадридського Атлетіко дав інтерв'ю після невдалого виїзду його команди в гості до московського Локомотиву.

В рамках третього туру Ліги чемпіонів УЄФА мадридський Атлетіко проводив гостьовий матч проти московського Локомотив, і зумів забрати з РЖД Арени лише один набраний бал за підсумками одноразового обміну забитими м'ячами з суперником (1: 1).

Головний тренер "

Їх воротар показав відмінну гру. Ми змогли дуже добре витримати атаку проти команди, яка дуже добре захищається, після чого галопом виходить в контрнаступ. Їх контратаки була дуже швидкими. Шкода, що у чужих воріт не вистачило впевненості, яка була присутня в інших зонах по ходу матчу, але такий наш шлях до подальших перемог "

Запитали Симеона і про новоприбулого французькому півзахиснику Джоффрі жоффрей кондогбіа, який поповнив склад команди в якості трансферу з Валенсії: "

До слова, кадровий потенціал мадридського клубу може опинитися перед необхідністю поповнення вже в найближчому майбутньому: по ходу матчу з Локомотивом іспанський півзахисник Вітол отримав пошкодження вже через десять хвилин після свого виходу на заміну Маркусу Льоренте на 69-й хвилині, після чого вимушено завершив гру,.

Як повідомляє клуб на своєму офіційному сайті, гравець відчув м'язовий дискомфорт, після чого попросив про заміну. Тепер, Вітол належить за невизначений проміжок часу пройти курс відновлення.

Наступна гра мадридського Атлетіко 7 листопада вдома проти Кадіса стане останньою перед листопадової паузою на матчі національних збірних, з якою команда Сімеоне повернеться домашніми протистояннями з каталонською Барселоною (21. 11) і все тим же московським Локомотивом (25. 11).