Колос розбив Дніпро-1 і увірвався в першу шістку

07 грудня 2019, 20:52 | Футбол
колос - днепр-1, фото фк днепр-1

В рамках 17-го туру УПЛ Ковалевський Колос приймав Дніпро-1. У матчі першого кола ковалевци зазнали поразки так що мали намір взяти реванш у суперника. Дебют поєдинку пройшов в стриманій манері, команди по черзі володіли м'ячем, після чого дніпряни повністю забрали його собі. Але тривало це зовсім недовго, незабаром господарі перехопили ініціативу. Забитий гол не змусив себе довго чекати - на 13-й хвилині підопічні Руслана Костишина заробили пенальті, а хвилиною пізніше Вільхамссон впевнено його реалізував - 1: 0.

Колос міг подвоїти перевагу в рахунку вже через кілька хвилин після подачі зі штрафного, але удар Смирного головою виявився неточним. Незабаром після цього гості перехопили ініціативу і ледь не зрівняли рахунок. Булеца був зобов'язаний забивати після пасу Когута, але Сергій не влучив у ворота з вигідної позиції. Трохи пізніше той же Булеца ледь не забив прямим ударом зі штрафного, але Волинець в класному стрибку потягнув м'яч. Підопічні Дмитра Михайленка продовжували багато володіти м'ячем на чужій половині поля, але в подальшому не загрожували воротам Волинця.

А під завісу першої половини тайму вони ще й залишилися в чисельній меншості - Коркішко отримав жовту картку за симуляцію, яка стала для нього другою в звітному поєдинку. Вже через хвилину Парамонов міг покарати суперника після розіграшу штрафного, але не зміг зорієнтуватися після відскоку м'яч від суперника. До закінчення першої половини зустрічі забитих голів більше не було, так що команди вирушили в роздягальні за мінімальної переваги Колоса.

У розпорядженні Колоса був цілий тайм в чисельній більшості, так що у гостей було вкрай мало шансів на успіх, але вони все одно активно почали другий тайм. Правда, це тривало недовго. Ковалевци заволоділи ініціативою і зуміли забити швидкий гол. Вільхамссон скористався відскоком м'яча в штрафному майданчику після невдало спроби Логінова його вибити і пробив повз Юрчука, оформивши дубль - 2: 0. Після цього підопічні Костишина не зупинилися на досягнутому, і вже через п'ять хвилин довели рахунок до розгромного. Ільїн отримав пас від Вільхамссона і приголомшливим ударом з-за меж штрафного закинув м'яч за комір Юрчуку - 3: 0.

Третій гол не зупинив господарів, вони продовжили атакувати великими силами, завдяки чому незабаром ледь не забили ще раз. Лисенко скористався помилкою Юрчука на виході і пробив головою, але не влучив по воротах. простивши суперника. Михайленко вирішив освіжити гру попереду, випустивши відразу трьох атакуючих виконавців, але їх поява на полі всерйоз не вплинуло на хід подій. Гості, навпаки, пропустили ще один гол. На 78-й хвилині Смирний отримав пас від Ільїна, змістився в центр і послав м'яч в ближній кут - 4: 0.

Після цього підопічні Костишина вже заспокоїлися, повністю віддавши м'яч у володіння супернику, який відчайдушно намагався забити хоча б гол престижу. Назаренко та Супряга по разу загрожували воротам Волинця, але їм не вдалося переграти голкіпера. До фінального свистка рахунок не зазнав змін, так що Колос відсвяткував шикарну перемогу, вперше забивши більше двох голів в рамках УПЛ.

Даний успіх дозволив команді увірватися до першої шістки, обійшовши відразу кілька суперників. Дніпро-1 - на дев'ятій сходинці турнірної таблиці.

У 18-му турі Колос відправиться в гості до ПФК Львів, а Дніпро-1 прийме Олександрію.

Колос - Дніпро-1 4: 0.

Голи: Вільхамссон, 14 (з пенальті), 52, Ільїн, 57, Смирний, 78 Колос: Волинець - Сахневич, Максименко, Парамонов, Мигунов - Мілько, Оріховський - Ільїн, Смирний (Нехтій, 85), Вільхамссон (Морозко, 79).