Реал Сосьєдад розгромив Ейбар і витіснив Атлетіко із зони Ліги чемпіонів

30 листопада 2019, 20:48 | Футбол
Фото ФК Реал Сосьедад

У матчі 15-го туру першості Ла Ліги Реал Сосьєдад не зазнав проблем у зустрічі з Ейбар.

Вже на 9-й хвилині господарі втратили Елустондо, проте саме змінив його Ле Норман відкрив рахунок. До перерви Ейбар відновив рівновагу, а от у другому таймі забивав тільки Реал Сосьєдад.

Перемога дозволила Реал Сосьєдаду піднятися на четверте місце, а Ейбар займає 16-у позицію.

Реал Сосьєдад - Ейбар 4: 1 Голи: Ле Норман, 25, Ойярсабаль, 47, Вілліан Жозе, 57, Едегор, 80 - Діоп, 35.